TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Media: Valverde zrezygnował z Roberto jako PO
Valverde: potrzymaj mi piwo
0
Będzie ten mecz na stronie Rakutena? Zakładał już ktoś tam konto?
4
@Lewando A Ranczo gdzie?Zjada oba seriale na śniadanie.
5
@NeroTFP Red Bull, klasyk, ja nie wiem jak ale czuję tą różnicę 5 zł między np. Blackiem za 2 zł.
0
Ktoś mi podpowie, czy na nc+ jest polsat sport extra? Bo nie wiem czy będę w stanie oglądnąć jutro meczyk czy nie ma co wstawać :D
2
@Barteknos nie może, w la liga można nosić numery od 1 do 25.
0
Pewnie gdzieś się przewinęło, ale nie widziałem, leci gdzieś nasz meczyk wtorkowy w polskiej TV?
1
@Majsteer Ja też mam taką nadzieję, ale bardziej bym chciał żeby Barca zgarnęła Ligę Mistrzów, nawet kosztem La Liga i PK.
0
@Phatro Zgadzam się w 100%.
0
Abstrahując od meczu towarzyskiego Realu i wszystkiego innego, jak myślicie, czy jakby Real nie wygrał nic w nadchodzącym sezonie, to Zidane zostałby zwolniony, czy przez fakt, że wygrał ostatnio tyle Perez by go zostawił? Powtarzam, to tylko gdybanie, nie sugeruje nic, osobiście i tak sądzę, że Real coś wygra, jak nie La Liga to chociażby PK.
0
@Konias4318 Liverpool - Barca
0
@Tiisso Zdecydowanie się zgadzam :D
0
@Tiisso Ale mówimy o sytuacji, w której za Neymara musimy oddać jednego z tej dwójki Ous-Cou i właśnie dlatego nie widzę sensu oddania Cou, wtedy Dembele zostaje, Neymar przychodzi i mamy za dużo napastników.
0
@Tiisso No właśnie, tak jak napisałeś, "w Barcelonie gra na skrzydle", a miał być on następcą Iniesty. Jestem bardzo ciekaw jakby to wyglądało, gdyby naszym trenerem nie był Valverde, tylko ktoś pokroju Kloppa. Nasz trener nie ma na niego pomysłu i nie potrafi wykorzystać jego potencjału który w nim drzemie.
0
@Kamiloza91 Dobra, inaczej: powiedz mi gdzie po przyjściu Neymara widzisz Dembele? Neymar, Messi, Suarez, Griezmann i jeszcze Dembele? Ma siedzieć u nas ze 2-3 lata na ławce i wchodzić na ostatnie minuty gry?
0
@Tiisso Tak w skrócie chodzi mi o to, że Dembele może i strzelił parę bramek na wagę punktów, ale jest on napastnikiem i tego się od niego wymaga, czyli bramek i asyst, a Coutinho też coś strzelił, może mniej ale porównywanie ich pod tym względem nie ma większego sensu, Coutinho gra, a przynajmniej grał w Liverpoolu bardziej z tyłu i nie jest on od tego. W kreacji gry daje nam dużo, wystarczy że wróci do formy, nie można skreślić gościa który kosztował 140 mln i tak ciężko go było wyciągnąć, żeby po słabej połowie sezonu z niego zrezygnować.
0
@BigShaq Gościu, sam piszesz że był to kryminał w obronie Miny, to co może to wina Coutinho, że przegraliśmy, może przez niego straciliśmy w tym meczu 5 bramek? A może strzelił za mało, powinien strzelić 10 to byśmy wygrali?
0
@Tiisso Przeczytaj raz jeszcze mój komentarz, wiem że pisałeś o Dembele.
0
@BigShaq Pewnie nawet nie oglądałeś tego meczu i nie wiesz co tam się działo więc się nie wypowiadaj, XD to możesz swoim kolegom w gimnazjum w zeszycie pisać.
0
@Kamiloza91 Nie, po prostu nie mogę sobie tego wyobrazić, że sprzedamy gościa o którego tak walczyliśmy, bo miał słabe pół sezonu.
1
@BigShaq Może fakt, że Coutinho nie jest prawdziwym napastnikiem, a Dembele jest może mieć wpływ, ale co ja tam wiem.
0
@Tiisso Oczywiście, że pamiętam, hat-tricka Cou przeciwko Levante pod nieobecność Messiego w meczu którym przegraliśmu 4-5, czy bramki z Valencią też pamiętam.
1
@snoopdegie To że ma kilka bramek więcej nie oznacza, że daje więcej zespołowi.
1
@BigShaq Jakby to statystyki decydowały, kto jakim jest piłkarzem...
1
@Kamiloza91 To, że połowę sezonu miał słabego nie oznacza, że już nigdy nie wróci do formy i pokaże dlaczego daliśmy za niego 140 mln. Ja jestem pewien, że jeśli zostanie to udowodni, że ciągle ma to coś, to uderzenie z dystansu, kiwkę, balans ciała itp.
8
@snoopdegie Bardziej ogarnia szpital w Barcelonie niż grę na murawie.
5
Mam nadzieję, że jeśli już Neymar ma do nas przyjść to w przeciwnym kierunku pójdzie pewien Francuz, któremu nie chce się języka hiszpańskiego uczyć, mimo że gra dla najlepszego klubu świata, a nie Coutinho.
18
@Gaucho Dwie złote piłki już ma.
0
@fajniag Dlaczego?
0
@daro22 Chyba, że bonusa wcześniej zaboli rączka i się podda