0

@kamiVeB jednym okiem będę spoglądał, ale szczerze, to też nie mam ochoty na piłkę

6

Tragiczni sędziowie i real madryt to rak piłki nożnej.

2

@PatrychoO może właśnie zdobyli cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio_87 oby, błagam....

1

@Filipem na początku sezonu bym brał półfinał w ciemno, a teraz może być niedosyt

1

Araujo... Wybaczę im jak odpadną, ale było tak blisko. Boli...

1

@Miszcz Textu FCB nie pamiętam kiedy czułem coś takiego

0

@viscaelbarca1998_ nie mają siły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Błagam. Zróbmy to.

0

@Sekstet2009 gorzej

0

@MessiTheBesst ocenimy po meczu

3

@Filipem ten brat Yamala ma 3 lata xD

0

@Lucyffffer1922 tak było

0

@FcPortoFan1999 bez kitu, myślałem, że z Donciciem stać ich będzie na więcej, no ale jednak Minnesota to solidna drużyna

4

Zielu jebnij swojaka i jesteśmy kwita

0

Będzie gol niestety

4

@Alan_fcbfan teraz 3 dają na Yamala xd

1

@barcanawieki to koprofilia xD

22

Eric da radę. Jest kozakiem.

3

Zróbmy 5:2, proszę.

0

@Esteban_ z pełnym składem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Reklamy na hymn ligi mistrzów. Canal Plus pojeeeby

0

@clyde ehh :( katastrofa

0

Mój zapał to Eyjafjallajökull, ledwo ostygł.

0

@Xajrox w sensie do multikina, bo na mieście, to tak średnio mi podchodzi oglądanie meczów

0

@Xajrox w sumie mogę się wybrać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?