0

Jeżeli Cesc zostaje na ten rok , to oznacza że zostaje u nas do końca kariery . Xavi jest już u jej schyłku i on będzie godnym następcą .

0

Ronaldo ma miliard klauzoli z tego co kojarze .

0

Ciekawe czy Afellay był z nimi ...

0

A po co Chelsea kontuzjowany zawodnik albo marny zawodnik ?

0

40 mln i po wszystkim . Jeżeli Chelsea zgodziła się na transfer to Luiz jest nasz .

0

W normalnym meczu 4 faule w 12 min , ziomuś dostaje kartkę i poźniej ma przesrane .
Po drugie CN i reszta boisk jest większa i będzie miał więcej swobody , a także trawa jest ustawiona pod naszą piłkę .
Zresztą hiszpańscy obrońcy tak nie grają .

0

A mi szczerze nie . W końcu jest trener z zewnątrz i będzie wystawiał jedenastkę , która na to zasłuży a nie będzie pchał na siłę bo ktoś jest wychowankiem .

0

Alexis może i nie jest goleadorem ale jest to piłkarz , który pozostawia serce na boisku .
Potrafi dobrze sklepac , asystowac , ma genialny drybling i będzie najważniejszym ogniwem w pressingu bo to potrafi robic doskonale .

0

Bardzo dobrym zawodnikiem ? gościa mógł kupic każdy klub za 2 mln euro ale nikt tego nie zrobił . Ciekawe czemu ?

0

Busquets , Song , Xavi , Iniesta , Sergi Roberto i Fabregas .
No rzeczywiście Afellay jest nam niezbędny . Gośc ( Afellay) jest za słaby na Barce i jego odejście jest tylko kwestią minut . Miał swoje okazje i nie wykorzystał ich . Jedna asysta z Realem to wszystko co można powiedziec o jego karierze .

0

No to skoro się wypowiedział to redakcja powinna już dac oficjalne info w tej sprawie :D

0

Czekajmy na komentarz użytkownika MikiMessi . Wszystko zależy od niego , także bądźmy cierpliwi .

0

Hah jakbyśmy się z Neymarem podjebali to by była miazga .

0

Nie no , Alves to wygląda typowo jak jakiś kryminał .

0

Xavi
Uspokój się z tym sezonowcem . Źle interpretujesz jego słowa . Zależy mu na dobrze klubu , bo chce Luiza i byłoby to nie lada wzmocnienie dla drużyny .
A to że nie obchodzą go finanse to inna sprawa .
Pomyśl zanim kogoś bezpodstawnie zaczniesz wyzywac , bo wprowadzasz syf takimi komentami .

0

Pique & Luiz to byłaby obrona . Dużo niestety będzie zależec od namowy jego kumpli z repry i chęcu przejścia do nas . Jak Luiz powie ,, nie " to po ptokach .

0

2013 komentarz :D

0

I dobrze . On razem z Ceskiem są głodni sukcesów i będą o nie walczyc napewno ambitniej niż np . Xavi .

0

Za 20 mln to może dla nich zagrac jeden towarzyski mecz w presezonie .

0

Wątpię by sam wymieniony piłkarz był zainteresowany przenosinami na wyspy . A z resztą ma on ważny kontrakt do 2018 r. więc skoro ma kontrakt na 5 lat to chyba by go tak łatwo nie oddali .

0

Już to widzę . Angel Di(ve) Maria w angielskiej ...

0

Warto zauważyc że w macierzystym klubie Giuly'ego nie gra trójka Polaków .
Robert Lewandowski , Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek .

0

Nie . Jeśli propozycję transferu złożą obydwie te drużyny to z góry Arsenal rozmawia pierwszy .

0

To byłby dopiero transfer . Ale tu , jak i w przypadku Thiago Silvy będzie najważniejsze jego zdanie . Bo wiadomo że hajs na Chelsea wrażenia nie zrobi .

0

Bo w każdej drużynie wybiera sobie zawodnika , który będzie jego sztucznym synem i będzie uczył go jeździc na rowerze .

0

Pierwszy taki dobry mecz Alexisa przy obecności Messiego chyba .

0

Co nam zrobi Bale ? Ronaldo przy klasowym stoperze ? . Mamy dwóch mistrzów świata , jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie a z Puyolem lub jakimś nowym stoperem to Pique będzie grał jak za dawnych lat .
Za to Arbeloa , Pepe , młody i niedoświadczony środek pomocy Realu może się nas bac .

0

Jako środkowy ale odpowiadający za destrukcje . Pamiętam jego asysty do Van Persiego a szczególnie tą z Borussią .

0

Song jest za mały jak na piłkarza Barcy , to go wzięli na siłkę :D .
A Song na rozgrywającego to byłby kapitalny pomysł .
Zarząd zrobił trochę głupi ruch , bo on grał bardziej jako ofensywny pomocnik ostatnio w Arsenalu a oni wyjechali żeby na stoperze grał :DD .

0

A ja miałem przeciwnie od Ciebie . Czemu nie miałbym się cieszyc z przyjścia kapitana Sevilli ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?