ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli Cesc zostaje na ten rok , to oznacza że zostaje u nas do końca kariery . Xavi jest już u jej schyłku i on będzie godnym następcą .
0
Ronaldo ma miliard klauzoli z tego co kojarze .
0
Ciekawe czy Afellay był z nimi ...
0
A po co Chelsea kontuzjowany zawodnik albo marny zawodnik ?
0
40 mln i po wszystkim . Jeżeli Chelsea zgodziła się na transfer to Luiz jest nasz .
0
W normalnym meczu 4 faule w 12 min , ziomuś dostaje kartkę i poźniej ma przesrane .
Po drugie CN i reszta boisk jest większa i będzie miał więcej swobody , a także trawa jest ustawiona pod naszą piłkę .
Zresztą hiszpańscy obrońcy tak nie grają .
0
A mi szczerze nie . W końcu jest trener z zewnątrz i będzie wystawiał jedenastkę , która na to zasłuży a nie będzie pchał na siłę bo ktoś jest wychowankiem .
0
Alexis może i nie jest goleadorem ale jest to piłkarz , który pozostawia serce na boisku .
Potrafi dobrze sklepac , asystowac , ma genialny drybling i będzie najważniejszym ogniwem w pressingu bo to potrafi robic doskonale .
0
Bardzo dobrym zawodnikiem ? gościa mógł kupic każdy klub za 2 mln euro ale nikt tego nie zrobił . Ciekawe czemu ?
0
Busquets , Song , Xavi , Iniesta , Sergi Roberto i Fabregas .
No rzeczywiście Afellay jest nam niezbędny . Gośc ( Afellay) jest za słaby na Barce i jego odejście jest tylko kwestią minut . Miał swoje okazje i nie wykorzystał ich . Jedna asysta z Realem to wszystko co można powiedziec o jego karierze .
0
No to skoro się wypowiedział to redakcja powinna już dac oficjalne info w tej sprawie :D
0
Czekajmy na komentarz użytkownika MikiMessi . Wszystko zależy od niego , także bądźmy cierpliwi .
0
Hah jakbyśmy się z Neymarem podjebali to by była miazga .
0
Nie no , Alves to wygląda typowo jak jakiś kryminał .
0
Xavi
Uspokój się z tym sezonowcem . Źle interpretujesz jego słowa . Zależy mu na dobrze klubu , bo chce Luiza i byłoby to nie lada wzmocnienie dla drużyny .
A to że nie obchodzą go finanse to inna sprawa .
Pomyśl zanim kogoś bezpodstawnie zaczniesz wyzywac , bo wprowadzasz syf takimi komentami .
0
Pique & Luiz to byłaby obrona . Dużo niestety będzie zależec od namowy jego kumpli z repry i chęcu przejścia do nas . Jak Luiz powie ,, nie " to po ptokach .
0
2013 komentarz :D
0
I dobrze . On razem z Ceskiem są głodni sukcesów i będą o nie walczyc napewno ambitniej niż np . Xavi .
0
Za 20 mln to może dla nich zagrac jeden towarzyski mecz w presezonie .
0
Wątpię by sam wymieniony piłkarz był zainteresowany przenosinami na wyspy . A z resztą ma on ważny kontrakt do 2018 r. więc skoro ma kontrakt na 5 lat to chyba by go tak łatwo nie oddali .
0
Już to widzę . Angel Di(ve) Maria w angielskiej ...
0
Warto zauważyc że w macierzystym klubie Giuly'ego nie gra trójka Polaków .
Robert Lewandowski , Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek .
0
Nie . Jeśli propozycję transferu złożą obydwie te drużyny to z góry Arsenal rozmawia pierwszy .
0
To byłby dopiero transfer . Ale tu , jak i w przypadku Thiago Silvy będzie najważniejsze jego zdanie . Bo wiadomo że hajs na Chelsea wrażenia nie zrobi .
0
Bo w każdej drużynie wybiera sobie zawodnika , który będzie jego sztucznym synem i będzie uczył go jeździc na rowerze .
0
Pierwszy taki dobry mecz Alexisa przy obecności Messiego chyba .
0
Co nam zrobi Bale ? Ronaldo przy klasowym stoperze ? . Mamy dwóch mistrzów świata , jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie a z Puyolem lub jakimś nowym stoperem to Pique będzie grał jak za dawnych lat .
Za to Arbeloa , Pepe , młody i niedoświadczony środek pomocy Realu może się nas bac .
0
Jako środkowy ale odpowiadający za destrukcje . Pamiętam jego asysty do Van Persiego a szczególnie tą z Borussią .
0
Song jest za mały jak na piłkarza Barcy , to go wzięli na siłkę :D .
A Song na rozgrywającego to byłby kapitalny pomysł .
Zarząd zrobił trochę głupi ruch , bo on grał bardziej jako ofensywny pomocnik ostatnio w Arsenalu a oni wyjechali żeby na stoperze grał :DD .
0
A ja miałem przeciwnie od Ciebie . Czemu nie miałbym się cieszyc z przyjścia kapitana Sevilli ? :D