ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Następny mecz Neymar od podstawy , wkręcił nie raz obronę gospodarzy i widac że czuję się dobrze .
0
Myślenie to dla Ciebie za wysokie progi skoro Alexis to porażka .
0
Z Valencią i Atletico .
0
Na drugą dałbym Busiego za Xaviego , Neymara za Pedro . Później Roberto za Inieste tak w 60-70 min .
0
I to jest to , Correia !!!
0
,, mysle że pasowałby do Barcy " Niewiem jak można tak napisac o piłkarzu , który już grał dla Barcy i wszyscy poza trenerem go kochali .
0
I gra dwoma pivotami . Yaya & Sergio , Yaya & Song i Sergio & Song . Chyba bym się popłakał na widok jego powrotu do Barcy .
0
Do tego powinien byc tytuł ,, Alexis wymiata bez Messiego " .
Kiedy nie ma Messiego to Sanchezowi i Fabsowi rosną skrzydła i grają magiczną piłkę .
Do tego chciałbym zobaczyc Neymara i byłoby pięknie .
0
Tak .
0
Szkoda że gramy kolejny mecz bez rotacji . Bez Songa w pierwszym , bez Tello , bez Roberto , Montoya bez powołania , bez Bartry .
Coś czuję że jeżeli przegramy jakiś ligowy mecz to sytuacja będzie wyglądała jak rok temu . Zero rotacji .
0
Fabs może byc ustawiony na środku ataku bo i tak tam nie będzie grał . Jego miejsce podczas gry zajmuje Alexis a na prawym skrzydle gra Alves i gramy trójką z tyłu z zabezpieczeniem w postaci Busiego .
Także wielkiej polemizacji tutaj nie ma .
0
Na środku Alexis , skrzydła Neymar & Pedro/Tello .
0
Chyba z góry wiadomo , który będzie odpowiadał za destrukcje .
0
Zgadzam się , Song ma wszystko to co czego brakuje Busquetsowi ale do sukcesu brakuje mu dwóch rzeczy . Takiego czytania gry jak Busquets i regularnej gry .
Kupiliśmy gościa który był kluczową postacią w Arsenalu i razem z Robinem rozwalali każdą defensywę . Potem Van Persie został królem strzelców a Song miał udział w ponad połowie jego bramek .
U nas niestety jest zmiennikiem , który gra rzadko nawet jak na zmiennika .
0
Ja bym dał szansę dzisiaj Songowi , żeby chłop nie siedział tylko na ławce .
0
Bolało mnie bardzo jego odejście , ponad 30 bramek w lidze w jednym sezonie a on nie zasłużył na występ w pierwszej drużynie .
0
Jak ostatnio oglądałem na necie , to Barca wygrała 7:0 . To znak od boga ! nie mogę oglądac w telewizji bo przegrają .
0
Napewno nie posrałeś się bardziej ?
0
Jakbyś nie wiedział to przez lekką kontuzje Messi nie zagrał z Włochami , więc istniało ryzyko że mógł nie zagrac .
0
A Messi nie wiadomo było czy wgl zagra więc tak czy inaczej zmiana przy takim wyniku nie powinna nikogo dziwic . On też musi kiedyś odpoczywac a dwie bramki ustrzelił .
4. Dziwi mnie fakt że redakcja nie wspomniała o jednym ważnym punkcie a mianowicie o przechodzeniu piłkarzy Barcy z systemu 4-3-3 do systemu 3-4-3 .
W akcjach ofensywnych a także przy rozgrywaniu w środku boiska albo Busquets wracał się do środka pola albo linię trzech obrońców uzupełniał Adriano i Alves mógł sobie hasac po prawej stronie i w środku jak mu się podobało i na odwrót . No cóż , może na to przyjdzie czas kiedy indziej .
Poza tym jakiś radykalnych zmian nie było widac , pierwszy mecz na dziesiątkę , cieszy dobra postawa Pique , skrzydłowych i Fabsa z Xavim , który o dziwo posyłał piłki do przodu .
Na jakieś radykalne wnioski musimy poczekac do meczu z bardziej wymagającym rywalem .
0
We wczorajszym meczu mogliśmy zauważyc wiele zmian z poprzedniego sezonu .
1. Pressing - tego elementu brakowało nam najbardziej , dobrze wychodzi przeciwko mniej zorganizowanym ekipom , ale na Real , Bayern czy Chelsea trzeba go udoskonalic , bo to drużyny które w momencie potrafią przenieśc grę ze swojej obrony do ataku . Messi biegał tylko trochę a bardzo się opłaciło bo po jego odbiorze padł gol ale trzeba przyznac że do Pedro czy Alexisa brakuje mu jeszcze conajmniej połowę . Niestety Messi tak za rywalami biegał nie będzie .
Pytanie tylko ile nasi piłkarze wytrzymają grę takim pressingiem i tu dużo będzie zależało od rotacji dokonywanych przez Martino .
2. Krótkie rzuty rożne chyba nikogo nie dziwią . A najlepsze jest to że nasi piłkarze jak np. Alves nie wrzucają na siłę piłki w pole karne jak to miało miejsce w zeszłym sezonie , tylko staramy się rozgrywac piłkę ostrymi niskimi piłkami lub środkiem .
3. Co do odważnego składu to z tym bym się pohamował na miejscu redakcji , tak jak z odważną decyzją o zdjęciu z boiska Leo .
Przy takim składzie jakim dysponujemy i tym że Ney jest nowy , to poza brakiem Iniesty nie mogliśmy odczuc nie wiadomo jakiej różnicy skoro na jego miejscu był Fabs . Nie oszukujmy się ale Alba czy Adriano w pierwszym skłądzie mi nie robi różnicy , jeden imponuje szybkością a drugi potrafi huknąc z daleka .
0
A może śledził jego poczynania wcześniej ? skąd macie pewnośc ? minusujecie z własnej głupoty i przez takich idiotów nie można potem komentowac .
0
Dopiero się przekonamy , co tak naprawdę potrafi . Trzymam kciuki ! .
0
Na zmiane Adriano , Fabs , Pedro/Song .
0
Sam nagłówek już mi wyjaśnił co jest grane . Dobrze że nie miałem koło siebie żądnego tępego narzędzia bo na myśl że nie ściągniemy stopera chciałem sobie łeb rozjeba* .
0
Dokładnie , nawet na stronce PSG nie ma takiej informacji .
0
Ziomuś , przeczytaj parę komentarzy które widnieją pod Twoim postem a się dowiesz . 190 komentarzy i conajmniej w 40 istnieje napis ,, jak to ? Mangala tanią opcją ? przecież ma klauzulę 50 mln! "
0
a tak naprawde sciagnelismy Neymara i zadnych innych dzialan. Nie zdziwie sie jak powiedza na koniec okienka ,, po co stoper? Mamy Puyola, Adriano i Songa.
0
Cos czuje ze z naszych super transferow beda nici.
Nasz sztab szkoleniowy nie jest w stanie nic wskorac a te propozycje ze strony mesiow sa zalosne.
T.Silva, Luiz, Marquinhos, Koscielny, Kompany, Vermaleen, Matthieu, I.Martinez, Sakho, Mangala , Otamendi, Sakho, Vertonghen.
Tylu juz mielismy sciagac bo obronca to nasz priorytet
0
Ja uważam że każdy miał lekki uraz za oddanie zawodnika za tak małą cenę , kiedy 4 lata w tył daliśmy za niego 40 mln .
Ale większości raczej przeszło gdy dowiedzieliśmy się że odszedł do Athletico bo sam chciał a reszta dawała więcej .