ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mistrz Ligi Hiszpańskiej 2013 hahahah ładny pocisk dla Realu :D
0
bombom006
Może przy dyspozycji wszystkich skrzydłowych wolał oszczędzac Alexisa na La Ligę , kiedy nie będzie Messiego . Z drugiej strony z Mallorcą zszedł w końcówce i nie mógł dograc do końca .
0
Nie ma co drążyc tematu . Przedstawiciele Barcy mówią jedno , są zadowoleni z Alexisa i nigdzie się nie wybiera .
0
Ja bym zagrał bardzo wymyślnym ustawieniem z trzema obrońcami .
A wyglądało by to tak :
VV
Alves - Pique - Alba
Busquets
Xavi & Iniesta
Messi
Alexis - Villa - Tello
Tak jeszcze nie graliśmy ale chciałbym kiedyś zobaczyc drużynę w takim ustawieniu .
0
Nie ma takiej opcji , tyle w temacie .
0
Zresztą PSG nie gra rezerwami , więc my też nie powinniśmy .
0
Skład według Mundo Deportivo jest całkowicie nierealny . Skoro trenerzy powtarzają że La Liga jest ważna to znaczy że jej nie oleją .
Biorąc pod uwagę fakt iż ostatnio w lidze zaczynamy spuszczac z tonu to trzeba się wziąc za robotę .
Skład wg Sportu i Iniesta w pierwszym za Cesca .
0
Może nie jest on niezbędnym posunięciem ale wolę jego u nas niż np. w Madrycie .
0
Chciałbym powiedziec że nie ma szans dla tego transferu , jednak pamiętam niejakiego Luisa Figo więc mogę uwierzyc we wszystko .
0
Jak widać , chłop potrzebuke trochę więcej swobody a nie grać na Messiego lub cofać na dwójkę środkowych pomocników .
0
Neymar pokazal swoja sile w KMŚ . Oczywiscie ironizuje , on w Santosie nie ma takiego zespolu by naptawde pokazac co potrafi .
W brazylii wiekszosc pilkarzy bardziej gra by sie pokazac niz zeby wygrywac . Dopiero po tym jak dotra do poziomu europejskiego okazuje sie na ile ich stac .
0
Ja dałbym wolną rękę Muniesie , Fontasowi , Cuence í Afellayowi . Za Cuence wziąłbym Bojana za free .
Villi dałbym kontrakt Larssona i kupiłbym bramkarza .
Neymar nam nie jest potrzebny chociaż zaraz dostanę zjebke że Neymar jest dobry bo potrafi dobrze dryblować .
0
banankuba
Zgadzam się on i Cortouis czy jak to się tam pisze byliby najlepszymi kandydatami .
0
Trudno żeby Song grał dobrze na środku obrony skoro w Arsenalu ostatnio grywał jako ofensywny pomocnik . Ma świetne otwierające podanie i jego potencjał ofensywny może nie byc do końca wykorzystany na Camp Nou .
Z tych wszystkich wymienionych powyżej piłkarzy to moim zdaniem najlepszy byłby Kompany . Piłkarz w wielkim doświadczeniem i to byłoby najlepsze posunięcie .
Hummelsowi ostatnio nie idzie zbyt dobrze a jak Luiz ma bardzo dobre wyprowadzanie piłki to ja już niewiem . Oglądam mecze Chelsea i tak naprawdę nie widzę żadnego nadzwyczajnego pozytywu w jego grze .
Marquinhos i Inigo Martinez to są wielkie niewiadome zresztą tutaj chodzi o grę na najwyższym szczeblu , przeciwko najlepszym napastnikom a jeżeli patrzec na ostatnie transfery Barcy na tę pozycję to nasi scouci się wogóle nie znają na transferach .
Dmitro Chygrynski , Martin Caceres czy Henrique nie dostali tak naprawdę szans by pokazac co potrafią .
Najbardziej zadziwiła mnie informacja o Henrique , który nigdy nie zagrał nawet w oficjalnym meczu co jest naprawdę frustrujące .
A o Dmitro wszyscy wiedzą przyszedł za 15 , poszedł za 10 ... szkoda słów .
0
Ehh Puyol , Adriano , Alba . Dobrze że jest Montoya , bo kiedy trzeba prezentuje wysoki poziom .
0
Szkoda że bramka na 3-0 padła ze spalonego , straciła tym samym swój smaczek .
0
Geble
Całkowicie popieram .Nie mogę znieśc jak ten piłkarz siedzi na ławie .
Wystarczy spojrzec na statystyki Van Persiego z tamtego sezonu , co druga asysta była autorstwem Songa i chyba znowu musimy przegrac parę meczy by Barca zagrała dwójką DMów .
0
No i widzicie kibice ? nie ma sensu sprowadzac za duży hajs byle napastnika . Jeżeli nasi skrzydłowi są w formie tak jak dzisiaj to nie powinniśmy miec większych problemów w osiąganiu wyników .
Jedyne co mnie martwi to znów Adriano i to że skrzydłowi są w formie w mało odpowiednich momentach .
0
Po co drążyc temat skoro agent Alexisa już zdementował pogłoski o jego odejściu ?
0
SoRcIk
Pieniądze nie zawsze rządza piłką nożną i mam nadzieje że nie dojdzie do powstania tej ligi . Pasuje mi obecna Liga Mistrzów , kocham jej hymn kiedy prezentują jedenastki i nic mi więcej nie potrzeba .
0
Pieprzyc ten ich puchar . Tak uważam :D
0
Nie narzekajcie na Pedro . Jak napisano w artykule ,, Co zadecydowało o remontadzie ? " głównym atutem był pressing a Pedro jest mistrzem w tym aspekcie . Przez 60 czy 70 minut gośc nie zwalniał tempa i męczył obrońców co okazało się kluczowe .
David Villa może nie zagrał fajerwerków bo nie był często przy piłce ale jak już dostał to wykorzystał . Cieszy także może już na stałe forma naszych napadziorów , Villa strzela , odblokował się Alexis a Pedro gra równo .
0
Może w końcu przyjdzie trenerom Barcy do głowy że my też możemy grac szybką piłkę .
Messi , Pedro , Alexis , Alba , Tello czyAdriano to szybcy zawodnicy , zawsze można to wykorzystac .
0
Super , wtedy już może byc po wszystkim .
0
Możliwe że Alves będzie grał w pomocy i będziemy grali 3-4-3 w co szczerze wątpię .
Roura dobrze powiedział , on ma plan na Milan :/ .
0
Prawda jest taka . Jeżeli odpadniemy jutro z Milanem to daliśmy dupy w tym sezonie niemiłosiernie . Nie pomoże nawet La Liga skoro dostaliśmy od Realu a u siebie tylko zremisowaliśmy .
W lidze tłuczemy młotków ale jak przychodzi co do czego to w naszej grze nie ma zmian i jakby nie było wogóle przygotowania do meczu pod względem taktycznym .
Zobaczymy co Roura z Tito wykombinowali przeciwko Milanowi , jedno jest według mnie pewne . Jeżeli wyjdziemy once de gala to możemy świętowac odpadnięcie z LM .
0
Ja zagrałbym tak .
Valdes-Puyol-Pique-Masche
Xavi-Song-Iniesta
Messi
Alexis-Villa-Pedro .
Ustawienie ryzykowne ale my nie mamy nic do stracenia .
0
Mozaika będzie genialna , obyśmy wygrali .
0
Z Milanem powinien zagrac Song . Chyba że znów popełnimy ten sam błąd . Milan ma bardzo silnych fizycznie zawodników i Alex by się przydał .
0
No to tu mnie troche zaskoczył Scolari . Niewiem czym się kierował że to Alves dostał powołanie a nie Adriano .