0

Mistrz Ligi Hiszpańskiej 2013 hahahah ładny pocisk dla Realu :D

0

bombom006
Może przy dyspozycji wszystkich skrzydłowych wolał oszczędzac Alexisa na La Ligę , kiedy nie będzie Messiego . Z drugiej strony z Mallorcą zszedł w końcówce i nie mógł dograc do końca .

0

Nie ma co drążyc tematu . Przedstawiciele Barcy mówią jedno , są zadowoleni z Alexisa i nigdzie się nie wybiera .

0

Ja bym zagrał bardzo wymyślnym ustawieniem z trzema obrońcami .
A wyglądało by to tak :
VV
Alves - Pique - Alba
Busquets
Xavi & Iniesta
Messi
Alexis - Villa - Tello
Tak jeszcze nie graliśmy ale chciałbym kiedyś zobaczyc drużynę w takim ustawieniu .

0

Nie ma takiej opcji , tyle w temacie .

0

Zresztą PSG nie gra rezerwami , więc my też nie powinniśmy .

0

Skład według Mundo Deportivo jest całkowicie nierealny . Skoro trenerzy powtarzają że La Liga jest ważna to znaczy że jej nie oleją .
Biorąc pod uwagę fakt iż ostatnio w lidze zaczynamy spuszczac z tonu to trzeba się wziąc za robotę .
Skład wg Sportu i Iniesta w pierwszym za Cesca .

0

Może nie jest on niezbędnym posunięciem ale wolę jego u nas niż np. w Madrycie .

0

Chciałbym powiedziec że nie ma szans dla tego transferu , jednak pamiętam niejakiego Luisa Figo więc mogę uwierzyc we wszystko .

0

Jak widać , chłop potrzebuke trochę więcej swobody a nie grać na Messiego lub cofać na dwójkę środkowych pomocników .

0

Neymar pokazal swoja sile w KMŚ . Oczywiscie ironizuje , on w Santosie nie ma takiego zespolu by naptawde pokazac co potrafi .
W brazylii wiekszosc pilkarzy bardziej gra by sie pokazac niz zeby wygrywac . Dopiero po tym jak dotra do poziomu europejskiego okazuje sie na ile ich stac .

0

Ja dałbym wolną rękę Muniesie , Fontasowi , Cuence í Afellayowi . Za Cuence wziąłbym Bojana za free .
Villi dałbym kontrakt Larssona i kupiłbym bramkarza .
Neymar nam nie jest potrzebny chociaż zaraz dostanę zjebke że Neymar jest dobry bo potrafi dobrze dryblować .

0

banankuba
Zgadzam się on i Cortouis czy jak to się tam pisze byliby najlepszymi kandydatami .

0

Trudno żeby Song grał dobrze na środku obrony skoro w Arsenalu ostatnio grywał jako ofensywny pomocnik . Ma świetne otwierające podanie i jego potencjał ofensywny może nie byc do końca wykorzystany na Camp Nou .

Z tych wszystkich wymienionych powyżej piłkarzy to moim zdaniem najlepszy byłby Kompany . Piłkarz w wielkim doświadczeniem i to byłoby najlepsze posunięcie .
Hummelsowi ostatnio nie idzie zbyt dobrze a jak Luiz ma bardzo dobre wyprowadzanie piłki to ja już niewiem . Oglądam mecze Chelsea i tak naprawdę nie widzę żadnego nadzwyczajnego pozytywu w jego grze .
Marquinhos i Inigo Martinez to są wielkie niewiadome zresztą tutaj chodzi o grę na najwyższym szczeblu , przeciwko najlepszym napastnikom a jeżeli patrzec na ostatnie transfery Barcy na tę pozycję to nasi scouci się wogóle nie znają na transferach .
Dmitro Chygrynski , Martin Caceres czy Henrique nie dostali tak naprawdę szans by pokazac co potrafią .
Najbardziej zadziwiła mnie informacja o Henrique , który nigdy nie zagrał nawet w oficjalnym meczu co jest naprawdę frustrujące .
A o Dmitro wszyscy wiedzą przyszedł za 15 , poszedł za 10 ... szkoda słów .

0

Ehh Puyol , Adriano , Alba . Dobrze że jest Montoya , bo kiedy trzeba prezentuje wysoki poziom .

0

Szkoda że bramka na 3-0 padła ze spalonego , straciła tym samym swój smaczek .

0

Geble
Całkowicie popieram .Nie mogę znieśc jak ten piłkarz siedzi na ławie .
Wystarczy spojrzec na statystyki Van Persiego z tamtego sezonu , co druga asysta była autorstwem Songa i chyba znowu musimy przegrac parę meczy by Barca zagrała dwójką DMów .

0

No i widzicie kibice ? nie ma sensu sprowadzac za duży hajs byle napastnika . Jeżeli nasi skrzydłowi są w formie tak jak dzisiaj to nie powinniśmy miec większych problemów w osiąganiu wyników .
Jedyne co mnie martwi to znów Adriano i to że skrzydłowi są w formie w mało odpowiednich momentach .

0

Po co drążyc temat skoro agent Alexisa już zdementował pogłoski o jego odejściu ?

0

SoRcIk
Pieniądze nie zawsze rządza piłką nożną i mam nadzieje że nie dojdzie do powstania tej ligi . Pasuje mi obecna Liga Mistrzów , kocham jej hymn kiedy prezentują jedenastki i nic mi więcej nie potrzeba .

0

Pieprzyc ten ich puchar . Tak uważam :D

0

Nie narzekajcie na Pedro . Jak napisano w artykule ,, Co zadecydowało o remontadzie ? " głównym atutem był pressing a Pedro jest mistrzem w tym aspekcie . Przez 60 czy 70 minut gośc nie zwalniał tempa i męczył obrońców co okazało się kluczowe .

David Villa może nie zagrał fajerwerków bo nie był często przy piłce ale jak już dostał to wykorzystał . Cieszy także może już na stałe forma naszych napadziorów , Villa strzela , odblokował się Alexis a Pedro gra równo .

0

Może w końcu przyjdzie trenerom Barcy do głowy że my też możemy grac szybką piłkę .
Messi , Pedro , Alexis , Alba , Tello czyAdriano to szybcy zawodnicy , zawsze można to wykorzystac .

0

Super , wtedy już może byc po wszystkim .

0

Możliwe że Alves będzie grał w pomocy i będziemy grali 3-4-3 w co szczerze wątpię .
Roura dobrze powiedział , on ma plan na Milan :/ .

0

Prawda jest taka . Jeżeli odpadniemy jutro z Milanem to daliśmy dupy w tym sezonie niemiłosiernie . Nie pomoże nawet La Liga skoro dostaliśmy od Realu a u siebie tylko zremisowaliśmy .
W lidze tłuczemy młotków ale jak przychodzi co do czego to w naszej grze nie ma zmian i jakby nie było wogóle przygotowania do meczu pod względem taktycznym .
Zobaczymy co Roura z Tito wykombinowali przeciwko Milanowi , jedno jest według mnie pewne . Jeżeli wyjdziemy once de gala to możemy świętowac odpadnięcie z LM .

0

Ja zagrałbym tak .
Valdes-Puyol-Pique-Masche
Xavi-Song-Iniesta
Messi
Alexis-Villa-Pedro .
Ustawienie ryzykowne ale my nie mamy nic do stracenia .

0

Mozaika będzie genialna , obyśmy wygrali .

0

Z Milanem powinien zagrac Song . Chyba że znów popełnimy ten sam błąd . Milan ma bardzo silnych fizycznie zawodników i Alex by się przydał .

0

No to tu mnie troche zaskoczył Scolari . Niewiem czym się kierował że to Alves dostał powołanie a nie Adriano .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?