Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pedri16Future albo gdybyś na niego nie nakablował do skarbówki :P
5
Jak narzekają na sędziów, to mam do nich ambiwalentny stosunek, bo trochę prawdy w tym jest, tylko po prostu nią manipulują. Jednak jak narzekają na technologię poprawiającą sędziowanie, to... Słychać wycie? Znakomicie! :P
8
Szkoda, że nie dostał szansy. W tego typu sytuacjach zawsze myślę o sadze z Fabregasem. Oczywiście wiem, że nie każdy jest Fabregasem, ale może lepiej najpierw dać szansę...
0
@Coveta Przyłączam się. Jeszcze do niedawna było ich mniej i wtedy wszystko spoko, ale teraz przesadzili!
2
@damianex10 To przyjdź i zrób :P
1
Jaki sens ma ten przepis żeby nowe umowy się nie liczyły w przypadku braku równowagi między przychodami a wydatkami?
4
Wszystkiego najlepszego, Legendo!!!
1
@PioteK Dzięki za ciekawy kontekst! Juve już raz wstało z kolan po degradacji, więc ufam, że uda im się znowu. Tzn. nie kibicuję im, ale zawsze boli jak klub z historią upada. Niech klubom z tradycjami wiedzie się jak najlepiej, nawet Realowi (nie mam nic przeciwko ich regularnym wicemistrzostwom :P ) żeby było widać, że w piłce nie liczy się tylko kasa. Szkoda, że np. Ajax już dawno wyleciał z najściślejszej europejskiej elity.
0
@muchas27 może i tak, bo Perez nie mógłby być otwarcie realowski, a jak widać Jebas może :P
0
@PioteK @Kyonego dobra, dzięki, nie śledzę zbyt mocno Serie A i mi się wydawało, że w Juve dzieje się lepiej. Ale to ciekawe, że wspominacie o 2019 - czyli wykosztowali się na Cristiano Ronaldo, a im nie pomógł...
0
@Kyonego Juve nie wyszło z dołka? Jak to? Rozwiń temat!
0
Dobrze, że chociaż tutaj sukces!
0
@KibicBarcy84 Diaz był droższy
4
@KibicBarcy84 nie ma co gdybać. A może by była walka aż do ostatniej sekundy okienka transferowego, ale zakończona sukcesem?
27
Nowym prezesem La Liga zostanie Florentino Perez!
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 to prawda, ja jestem przeciw temu wyjazdowi właśnie ze względu na krótszy odpoczynek, a kwestia kibiców do mnie nie przemawia, ale tylko tłumaczyłem o co chodzi
2
"Odwrócony czynnik własnego boiska" polega na tym, że więcej amerykańskich kibiców jest za Barcą niż Villarealem. Nie chodzi o odległość, tylko ilość kibiców. To akurat może być prawda.
1
Dobry pomysł z tymi shortami!
22
Nie sądziłem, że kiedyś poprę Real przeciw Barcy...
4
"PSL (Personal Seat License)" - a ja myślałem, że ten skrót oznacza co innego :P
0
@Herbert a jakby Kulesza nie uzyskał poparcia i zarządzono by powtórkę z wyborów, ale do tych ponownych wyborów również nikt się nie zgłasza, to co dalej? Pewnie by się ktoś zgłosił, ale załóżmy, że nie i co wtedy?
6
@partymaker w poprzednich wyborach nie miał rywala, więc wygrał je automatycznie
0
@hasan 7 H jak... :P
0
@normasubiektywna ok, dzięki
0
@AlwaysBlaugrana racja, ja nie podważam tej decyzji, tylko mi szkoda, że się nie da pokojowo
0
A jak dobrym v-ce prezesem jest Rafa Yuste? Co osiągnął lub co zepsuł?
0
@JacekM no dobra, to jest racja, ale jak poprzedni byli źli, a ci niby lepsi, ale też daleko od ideału, to ma prawo cholera strzelić.
0
@AndreSantos gwarantuję Ci, że jakiegokolwiek przepisu byś nie wymyślił, każdy będzie podatny na wypaczenia. A abstrahując od tej konkretnej sytuacji, to ogółem dobrze, że dba się o prawa pacjentów. Poza tym, to nie jest nadzwyczajna sytuacja, bo w Polsce jest tak samo - w przychodni lub szpitalu wypełniasz formularz, gdzie upoważniasz konkretne osoby do dostępu do Twoich danych.
0
@JacekM dla kibica pewnie, że tak, ale dla pracownika źle traktowanego przez pracodawcę też?
0
@BARCELONISTAnr1 faktycznie, nie spojrzałem na to z tej strony. W takim razie warto, aby Laporta i Deco zachowywali się z klasą, publicznie chwalili Ter Stegena i zorganizowali mu jakiś ładny mecz pożegnalny. A tymczasem zarząd nie ma klasy i ciągle próbuje kogoś wypychać na siłę. De Jong im się znudził, to teraz Ter Stegen. Szczerze mówiąc, byłem za odejściem de Jonga, ale nie w taki sposób. Żal mi go było, że go szczuli w mediach. A Ter Stegen po prostu dba o swój interes,