Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skoro wygraliśmy, to nie ma co się czepiać sędziowania.
0
@JJ77 przecież to świadczy o sposobie planowania drużyny
0
@JJ77 to, że mam na avatarze stosunkowo nowy transfer, to nie znaczy, że jestem sezonowcem. Kibicuję Barcy od 2006
0
@JJ77 Mendes chciał tej transakcji, Laporta się zgodził dla podtrzymania dobrych relacji, a Flick miał mało do gadania.
5
Jakbym zobaczył takiego Yamalka, też bym był stanowczy.
1
@elcaminodelsol żartuję sobie, ale serio uważam, że faul na swoim to nie faul
4
I kto by miał strzelać tego karnego? Martin do własnej bramki?
16
Sprawa wróciła na "tapet", nie "tapetę".
14
A który nie jest atakowany? :P
7
Tek, a niby kto inny? :P
0
Jak na odejście do USA, Messi wysoko
2
Czyli w grę wchodzi tylko Wieczysta?
1
Wszystkiego negreirowego! :P
0
@MessiForeverTheBest tym bardziej, że część z tych osiągnięć jest międzynarodowa
0
@Katalończyk 99 @siael Dzięki! :)
0
@Katalończyk 99 a co konkretnie robił Pinto?
0
Ale kompromitacja Eintrachtu! Większa niż przegranie wysoko do zera w LM! I co im to szkodziło?
6
Ja tam go zawsze bardzo lubiłem za to jaki duet tworzył z Messim!
2
"Bez wymiernego wpływu na grę zespołu zakończył mecz Robert Lewandowski." - Miał asystę
0
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!
0
@kanver_ przecież rehabilitacja trochę trwa. A on bardzo chce pojechać na Mundial. Wątpię, że mu się to uda, ale widać po nim, że chce.
16
Najlepsze: MVP meczu został wychowanek Barcelony, a inny piłkarz Barcelony strzelił zaskakującego gola! :P :P :P
1
Jeśli Tebas dostanie po dupie, to przestanę żałować fiaska transferu Williamsa
16
Mam nadzieję, że sprawą zajmie się Real Madryt TV - ostatni bastion obrony ligi przed wypaczeniami!
0
@Guillegavira nigdy tego nie negowałem. Tylko chyba to jest właśnie to odpuszczenie standardów z tytułu artykułu.
7
@cracker a za Setiena lub Koemana?
2
@Guillegavira przecież Xaviemu chodzi chyba właśnie o to
0
@Tarins no dobra, tych akurat nie
0
@ali3gator i na przestrzeni lat nie zdążyłeś ich polubić również za inne kwestie? A byli trenerzy, jak np. Setien czy Koeman, którzy z tiki-taki robili parodię. Ja też doceniam tiki-takę, ale taką Pepa lub Enrique, natomiast jeśli ktoś nie potrafi równocześnie ładnie i skutecznie, to musi coś wybrać i niech wybierze sukcesy.
0
@Tarins to, że Szczęsny był najlepszy, nie znaczy, że Garcia nie byłby jeszcze lepszy. Osobiście bardzo się cieszę, że Wojtek broni, ale bardziej z sympatii do niego niż z kalkulacji co jest najkorzystniejsze dla Barcelony. Myślę, że Garcia wyjąłby wyraźnie więcej, ale to by i tak nie zmieniło całokształtu gry - tego, że wszystkie inne pozycje niedomagają.