3

@Sapos93 z Messim to faktycznie jedna z największych zbrodni w historii klubu, ale Neymara powinni wywieźć na taczce gnoju.

9

Był jaki był, ale sentyment do niego mam. W lepszych czasach dla finansów Barcy mógłby jeszcze kilka lat być rezerwowym...

0

Morata przecież nic takiego nie powiedział.

0

Luis Enrique jest ostatnim trenerem, za którego to wszystko dobrze działało.

0

@Michau98 w najnowszym czasie tak, ale ogółem Tebas otwarcie mówił w wywiadach, że mimo, że nie lubi Pereza, to jest kibicem Realu, bo Real to nie tylko Perez.

0

@revolution33 ze względu na Superligę

0

@BARCELONISTAnr1 Masz rację, ale odnosiłem się do tego, że uznano to za bardzo poważne, a nie drobne. Mam nadzieję, że będzie z nim jak z Alem Capone, który beknął nie za najgrubsze numery, ale beknął.

0

Nie żebym bronił tego realowca, ale 2 dni zwłoki i zlecenie tego zadania zastępcy to serio taka zbrodnia? Po przeczytaniu nagłówka spodziewałem się jakichś machlojek na grube miliony, a tu takie urzędnicze pierdololo, tylko widocznie nadepnął Perezowi na odcisk z Superligą.

0

Jaki był sens w rozwiązywaniu kontaktu z lepszym klubem i pójściu do gorszego? Chyba dostawał w Espanyolu minuty. Czy nie? Czy Gremio po prostu lepiej płaci?

0

@FrankliN7 to przecież bardzo dobrze, że tych dwóch ruskich obywateli rozwalało swój kraj od środka :P :P :P (ironia)

1

Przedłużenie umowy wynika z wiary firmy w tak znaną na całym świecie markę jak FC Barcelona - tylko szkoda, że kibice już nie wierzą w mes que un club

1

Mes que un club!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Lepszy czy gorszy, nie powinien być bucem

2

@Herbert Dobre myślenie, ale mogli potraktować to pytanie: Jak uważasz - na co mamy szanse uczciwie i realistycznie. I mimo, że podoba mi się Twoje myślenie, bliżej mi do tego drugiego. Może to po prostu kwestia doboru słów...

0

1

Przecież to normalne, że trener 1. zespołu czasem obserwuje rezerwy. To część jego obowiązków. Natomiast dziennikarze już nie muszą.

0

Intruzów, czyli Vitora Roque? :P

0

@MesQueUnClub96 ale Real i tak i tak za nami

2

Jakby nie sędziowie, to Barca miałaby 148 LM w każdym sezonie! Ale wiadomo... wszechobecne macki Madrytu, masoni, iluminaci, UFO, hemoglobina, filtracja i taka sytuacja!

0

Enrique: Idź sobie, Dembuś, gdzie chcesz! Nawet do innego klubu!

0

Tak, ja wiem, że odkąd Gruby został prezydentem, Barcelona wygrywa 48 LM co sezon. A jakby sędziowie, byłoby okrągłe 50!

2

Świetna wiadomość! Tzn. abstrahując od tego, że nie ma go u nas, ale i tak by nie wrócił.

0

Wie ktoś co się porobiło z Laportą między poprzednią, a tą kadencją?

0

Ja nieogę, ale kręci...

0

Ciekawe ile w tym prawdy, a ile PR-owych gierek

0

@prodigy a to nie zadziałało odwrotnie? Już dobrze nie pamiętam. Najpierw Alemany rządził sam, ale zdecydował się odejść, bo albo miał dość albo wolał kasę z Aston Villi, potem Lapcio zatrudnił Deco, potem Alemany zdecydował się nie odchodzić, ale Deco też nie odszedł, więc Alemany się jednak wkurzył i spakował walizki. Nie tak było? I skoro zdecydował się odejść, to bardzo dobrze, że Gruby zorganizował jakieś zastępstwo, tylko szkoda, że w osobie od której wywalenia kiedyś rozpoczął swoją pracę Guardiola. P.S. Dlaczego Alemany Już nie jest w Aston Villi?

0

@Pawlak1992 i dlatego odszedł

0

@ferdas_rawa bo to kiedyś był inny człowiek, a teraz nie wiem co się z nim porobiło

0

@prodigy Alemany sam chciał odejść, bp miał dość tego cyrku i Lapcio błagał go na kolanach żeby nie i ostatecznie ubłagał odejście trochę później

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?