Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk Tebas jest od La Liga, nie od RFEF. To są 2 oddzielne organizacje, które nawet ze sobą momentami walczą. W Polsce Ekstraklasa też jest oddzielna od PZPN.
0
PYTANIE DO WYWIADU: Słyszałem, że Franco poszedł kiedyś na jakieś ustępstwa wobec Barcelony. Co to było?
2
Nie ma żadnego znaczenia czy Laporta ma rację czy nie. Najważniejsze, że odwraca uwagę od meritum w tani sposób. Nawet jeśli ma rację, to argument "a oni..." zamiast merytorycznego wyjaśnienia sprawy jest po prostu tandetny.
"z perspektywy wizerunkowej prezydent Barcelony skutecznie przekierował uwagę ze sprawy Negreiry na tematy polityczno-historyczne."- nieważne czy skutecznie czy nie. Ważne, że poniżej pasa.
0
Co do wstrzymania i wznowienia płatności, odwrócił kota ogonem- że to niby on sam na moment zawiesił żeby się zorientować, o co chodzi (trzeba było się zorientować, że to bagno), a potem znowu odwiesił... Ciekawe jak było naprawdę...
0
@panczo No tak, to prawda. Wizerunkowo potrafią cierpieć nawet niewinni, a co dopiero Tebas...
0
@panczo Oczywiście, że tak, ale widzę, że Ty na to patrzysz pod kątem jak powinno być, a ja się po prostu zastanawiam czy zostanie za to ukarany czy nie. To nie powinny być 2 różne rzeczy, ale niestety są. Tak samo Barcelona- nie powinna wpływać na Negreirę, ale skoro hiszpańskie prawo jest jakie jest, to powinno się konsekwentnie obyć bez kary. Natomiast co do Tebasa jeszcze nie wiadomo jak jest i się okaże za kilka-kilkanaście dni.
0
@David_Martin 1. Działania Barcelony były legalne tylko do 2010, a potem prawo się zmieniło, a oni ostatnią płatność wykonali kilka lat później. Natomiast w przypadku Tebasa nie wiadomo.
0
@panczo Nie wiadomo, bo to, że to nieetyczne, to niestety nie znaczy, że nielegalne.
1
@Hawajczyk chciałbym gdzieś kiedyś zobaczyć tego bramkarza! :)
0
@Hawajczyk Guardiola serio tak kiedyś zrobił?
8
I wtedy ja mu mówię: A może byś tak przesunął Erica Garcíę na pozycję defensywnego pomocnika?
3
Myślałem, że chodzi o FcBarca.com :P
0
Wielkie rzeczy... Póki nikt niczego nie zastrzegł, jednym określeniem można nazywać starcia różnych drużyn i tak samo- to samo starcie różnymi określeniami. I tyle.
1
Ech, ta superligowa przyjaźń...
0
@MOLESTA Dzięki, ale tam nie ma żadnych konkretów, a jak wpisałem w przeglądarkę barcelona "cadena cope", to nic sensownego nie wyskoczyło
0
@MOLESTA o co chodziło?
3
W pierwszej kolejności Powinniśmy sprzedać Umtitiego, tylko to nie takie proste
0
@mleczkoo tylko, że wydaje mi się, że sama próba ze strony Barcy i tak stanowi naruszenie prawa bez względu na to czy skuteczny czy nie
5
Solo na gołe klaty!
0
@zibiku nie mówię, że to całkowicie zła decyzja, tylko że Gavi powinien mieć priorytet, a potem można kupić Martineza, ale dopiero potem.
1
@zibiku nie same pozytywy, bo teraz skomplikowali sobie rejestrację Gaviego jeszcze bardziej, jeśli nie sprzedadzą nikogo z pozycji Martineza, a jeśli sprzedadzą Christensena, to sobie sportowo zaszkodzą. Brak kosztów transferu nie rozwiązuje problemów z rejestracją. A jeśli chodzi o zastępowanie dobrych zawodników gorszymi (Martinez za Christensena) w celu zarobku, to mija się to z celem istnienia klubu.
0
Mają problem z rejestracją Gaviego, a pozyskują nowych? Co prawda za darmo, ale problemów z rejestracją to nie rozwiązuje.
0
@kejdzi Żeby się nie doczepili zaraz do kolegi Rubialesa- Pique...
0
@kynio302 Dziękuję za miłe słowa :)
0
Szum medialny dla odwrócenia uwagi od Negreiry
3
Brakuje w ankiecie opcji: Za żadną
0
Wreszcie jakiś rozsądny głos na temat Fatiego!
2
@scorpion93 Pod kątem sportowym w obecnej sytuacji nawet by było lepiej nie grać w LM, bo skoro i tak zaraz odpadniemy, to lepiej skupmy się bardziej na lidze i miejmy dodatkową motywację, że skoro nie wygramy LM, to tym bardziej musimy wygrać ligę. Jednak to nie o to tutaj chodzi! Nawet 3 mecze w fazie grupowej są nam potrzebne ze względu na pieniądze. Tym bardziej w czasach kryzysu.
4
Czy DASNIL też weźmie udział w konkursie? :P
8
Świetny pomysł!