SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC bylo radio i pytali go co chce, poinformowali co wybrał levis i max
0
@mekston w porównaniu z innymi z czołowki to jakbyś go nazwał?
0
@mekston odklejka? przedszkolak Piastri jedzie lepiej
1
Jak to było z tym Maxem? geniusz? tera to widać jak go pykają identycznie jak on ich ;) F1 kiero to tylko wkładka
1
trzeba wyczekać okienko między kontuzjami sprzedać
0
@Mroziu taaa jasne, grosik nie potrafił eliminować wisły a dembele barcelonę wyrzucił
1
Araucho to półgłówek pokazuje to kolejny raz, odcina mu myślenie - za endricka powinien wylecieć i nie byłoby kontuzji. Teraz posiedzi na L4 potem do końca kontraktu i spierdoli za 0
1
@Boss227 Jakoś Dembele pyka juz rok w kawałku.... wystarczyło zmienic lekarzy
1
bydło tureckie z tymi gwizdami...
1
@tbas taa już mu przykro.... jego późniejsze czyny to pokazują
2
@MesQueUnClub96 jak można kibicować turasom....
0
Dawaj tu Żiruuuuu
0
Fabio Grossooooooooooooooooooooooooooo
1
@zodiak_10 zagra w usa na MS, w MLS gra w trybie eko a geniusz pozostał, CR to bardziej siłowy gracz
0
@FCBparasiempre cr7
0
ech a Prodiż i jego banda ich klepali
1
@19Macio93 Ja płacę 190 i też musze dopłacić do LM, kurła złodzieje. Ciekawe czy po tym jak na zabrali polsat sport premium nie możemy czasem rozwiazać umowy
0
@Zoker to jest aktor łaknący atencji, jeszcze chwila i by gacie zrzucił
0
@NeroTFP1 ale wiesz jak powiesz w towarzystwie że jedziesz "na chorwację" to jesteś gość, chuj że pół bagażnika żarcia i słoików biero bo tam za euro trza jeść
0
@against_modern_football Mieszkam na śląsku i corocznie jestem na Helu, bo kocham Hel, cały półwysep i w dupie mam egipty i inne miejsca dla lanserów. Obrzydliwe zapiekanki? nie spotkałem.
0
Komentarz usunięty
0
@MichuZ44 dajta patronajta i nakarmta algorytm ma zawsze rację
0
@mekston kiedy derby mediolanu?
0
@adamek20151 podolina ma jeszcze wlosy między zębami
0
@zadafcb musisz dać wiarę systemowi, natomiast gdzie były te przepisy przy strzale z 11m
0
@Stinger_ mów za siebie z tymi braćmi
0
@Rust_Cohle eine kleine deutsche schweine
0
@Barca_bwo tyś widzioł barcę guardioli, chyba na yutube. Jak oni grali to tys pieluchy nosił
0
@maroon kto z portugalli ma niby dostać?
0
@tristan87 Błaszczykowski mocno przeceniany piłkarzyk, robi się z niego legende ze względu na trudny życiorys