Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
0
@michal26 Exposito super wzmocnienie? Ja wysiadam..
1
@mekston ładne usprawiedliwienie fikołków platformy
0
@TheNekro94 a w tv o jedzeniu psów. Dramat.
0
Widzę Liverpool kolejny raz przekręcony
0
@Muevertigo to cały ekspert, holenderski płaczek, ekspert od wszystkiego i zarazem od niczego.
0
@barcelonaLM żadna zagadka. Bellingham był celem, ale za drogi. Natomiast cena na Caicedo wynikała z nagłego odejścia Fabinho i Hendersona. Musieli zaryzykować i wyłożyć dużą kwotę.
0
Tobiasz dramat jakiś. Lepiej byłoby kogokolwiek wystawić za niego.
0
Augustyniak dwa gole zawalił.
0
Może jakby Legia miała obrońcę jakiegoś a nie pachołków Augustyniaka i Jędrzejczyka to coś by z tego było..
1
@Medium wszystkich wyżej zbanować ^
0
@Foro chłop jeszcze napisze o ryczeniu i ucieknie jak piesek, taki kundelek. A jutro znowu jakiś post o Konfederacji i z tą maską na twarzy wesołego chłopka :-)
3
@macio_944 powiedział typ który na okrągło obraża wyborców innych partii, poniża a siebie ma za oświeconego bo głosuje na Tuska. Żenada
5
@Jakchcesz takie czasy, taki świat. Usilnie ukierunkowany aby pokazać jak kobieta może być silna i niezależna, że mężczyzny w zasadzie nie potrzebuje.
0
Borek mówi o ciekawych transferach i wymienia Zwolińskiego. Dramat.
0
@tbas może tak może nie, ale równie dobrze mogę to samo powiedzieć o PO, Lewicy itd. Tylko użyję lepszych argumentów
1
@pt9 Uważam że porządny serial to Dopesick jak kolega @maroon wspomniał. Kapitalna realizacja, aktorzy z najwyższej półki. Keaton Oskara powinien dostać ;)
Natomiast serial netflixa Zabić ból jest średni, ale no może jakbym go obejrzał przed serialem hulu, to byłaby inna opinia.
0
@tbas i co z tego? To jak chcą ich odsunąć od władzy to znaczy że mają robić wszystko na przekór byle taki tbas z larambli nie miałby się do czego przyczepić? Ale fikołki.
0
@arasz1819 Widzisz a wciąż więcej wiedzy niż ty. Idealnie się podsumowałeś.
0
@SkilledHydra16 beton trenerski. Oprócz fragmentu pobytu w Holandii wszędzie go poganiali.
1
@TheNekro94 czekam na odpowiedź manipulancie.
Bardzo dobrze że nie zagłosowali za uchyleniem immunitetu z powodu takiej głupoty. Pokazuje to że w porównaniu do totalnej głupiej opozycji myślą.
Jeśli to miałby być powód odebrania immunitetu, to połowa posłów już by go nie miała. A większość z opozycji z wiadomych względów.
0
@tbas nie wcale nie jest ważny. To zaraz by głosowali aby komuś z PO uchylić immunitet bo powód nie jest ważny xD Co wy za glupoty i fikołki opowiadacie to głowa mała. A jak część Konfederacji nie poparła uchylenia immunitetu Nitrasowi to co? Już nie pasuje do narracji? Jak Sośnierz nie głosował za uchyleniem immunitetu Wielgus to co? Zacznijcie normalnie dyskutować, bez manipulacji, bo chyba macie więcej niż 12 lat i 50iq?
Tyczy się też @TheNekro94 i @Hosh bo dla @Vampir707 jest już chyba za późno.
0
@Criss18Barca dojazd do stadionu utrudnieniem we frekwencji xD to chyba dla 50 osób najwyżej..
2
@DonMatteo901 Ładnie Sośnierz ją wyjaśnił i oczywiście tego "eksperta" Petru. Gozdyra to żadna dziennikarka obecnie. Nie ma argumentów to atakuje o czymś innym. Jeszcze krzyczy jaka to polonistka ona a prostego tekstu Mentzena nie zrozumiała o wyśmianiu biurokracji.
1
@MarioVeB! Czemu platformiarzu obrażasz innych?
0
@Tasde konfa też nie poparła uchyleniu immunitetu Nitrasowi. Co zrozumiał z tego tasde?
Nic bo ma pianę na widok Konfederacji.
1
@Tasde no naprawdę chcesz się bawić kto jak głosuje i z kim najczęściej? Bo uważaj, jak zobaczysz jak głosuje twoja ukochana platforma. Chociaż mam wrażenie że nawet jakby głosowali robiąc Tobie bezpośrednią krzywdę, to wybroniłbys ich
1
@MarioVeB! Ty nie masz o niczym pojęcia a kłapiesz jęzorem.
0
@KrychaFCB i gościa z Seicento xDDDD
4
@Kidd Lech to jakaś tragedia. Tu nie chodzi już o poziom bo Trnava słabiutka, ale o to jak oni wyglądali fizycznie. Na stojąco, bez walki i ambicji, bez takiej sportowej agresji. Jakby wcześniej zagrali dwie dogrywki.