- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1190 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1190 Culés
7
Widzew Łódź sprzedał podobną liczbę karnetów co FC Barcelona.
Katalończycy obecnie sprzedali zaledwie 17 tysięcy karnetów i jest to jeden z gorszych wyników w La Liga.
Stadion Olimpijski nie przyciąga. Brak zawodnika na którego by się chodziło...
0
@Criss18Barca ja z uwagi na warunki fizyczne zawsze sobie kopałem jako śpd albo śo i chętnie bym przychodził dla Araujo, Kounde i Andreasa w 3 śo ojjjjj. Ale Xavi nam marnuje Araujo na po i skręca mnie jak widzę go ustawionego przy linii bocznej na wysokości środka boiska...
5
@Criss18Barca To nie jest kwestia zawodnika na którego by się chodziło, czy drużyny, tylko kwestia tego, że Stadion Olimpijski ma o ok. 50% mniej miejsc niż Camp Nou i dojazd na niego jest znacznie utrudniony. Więc ta informacja o karnetach porównywanych do Widzewa jest w uj naciągana. W zeszłym sezonie Barcelona miała kapitalną frekwencję, a skład niemalże ten sam. Wszystko jest związane ze stadionem, a nie z drużyną, czy konkretnym piłkarzem.
4
@macio_944 Tutaj nie chodzi o dojazd tylko komfort oglądania, który z Olimpico będzie utrudniony.
0
@Criss18Barca dojazd do stadionu utrudnieniem we frekwencji xD to chyba dla 50 osób najwyżej..