SamuraJack
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke wszyscy tak się śmieją z Roberto a on przecież nic nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tomekjd a dziękuje za nominacje
Taco Hemingway - Głupi Byt
Nominuje @VamosRakieta @pax @ViscaBarca123 i oczywiście @BarcaInfo
46
A co na to doktorzy z La Rambli?
0
@Dawid66 Neto, Umtiti, Matheus, Pjanić, Coutinho, Riqui, Braithwaite i może Dembele.
2
@sedziaoxford Poproszę o numery totka na sobotę, jasnowidzu.
0
@ViscaBarca123 Dzięki wielkie! Przydałby się taki wszechstronny zawodnik.
1
Arnau Puigmal od lipca do wzięcia za darmo. 20-letni środkowy pomocnik w tym sezonie w barwach Manchesteru United U23: 892 minuty, 7 bramek, 3 asysty. Patrząc na statystyki wygląda niezle, @ViscaBarca123 wiesz może coś o nim więcej?
1
@snake99 o czym ty w ogóle mówisz? Jakie szanse jak on zagrał 20 minut? Jakiej Celcie jak grał pół roku w Valladolid? Nie ośmieszaj się.
1
@Damian11 @skubi99
Macky Bagnack - Partizan Belgrad (Serbia)
Jean Marie Dongou - FC Honka (Finlandia)
Edgar Ié - Trabzonspor (Turcja)
Fabrice Ondoa - NK Istra (Chorwacja)
Wilfrid Kaptoum - NE Revolution (USA)
No niezle się kariery potoczyły.
9
Oto wyjściowy skład Barcelony B na mecz z Ibizą. Vamos!
0
@doc ludzie myślą, że zawodnicy po jednym sezonie w rezerwach już są gotowi na pierwszy zespół. Balde za Firpo - głupota, Konrad za Trincao - głupota, oni są młodzi i potrzebują sporej ilości minut a ile taki Konrad pogra sobie przy Dembele, Fatim czy innych dużo lepszych zawodnikach? Powinniśmy brać zawodników ze szkółki, ale aktualnie na pozycję Konrada mamy sporo lepszych od niego kandydatów.
0
@doc "nie widzie sensu sprowadzania np Trincao mając Konrada w Barcie B." No tak, po co nam utalentowany, młody i dobrze (wówczas) grający Trincao skoro możemy wziąć Konrada, który w momencie kupna Trincao grał w juvenilu A. Dobry pomysł.
0
@doc jak gra Konrad? Odpowiedz - przeciętnie, no ale ostatnio strzelił dwie bramki to najlepiej sprzedać Dembele i Konrada dać za niego. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.
0
@Yoshi94 walczymy o mistrza, a Pjanić hmm jakby to powiedzieć - lekko odstaje poziomem od reszty składu, rozumiem o czym mówisz ale właśnie komu go sprzedać?
0
@Pawlak1992 tylko pytanie czy zostaniemy przy formacji 352, jeśli tak to gdzie Neymar - ŚPO? Jeśli Brazylijczyk przyjdzie to pewnie powrót do 433 i wtedy atak Neymar - Griezmann/Depay - Messi.
@LuisSalvano Balde nie jest jeszcze gotowy na awans, zresztą i tak by nie pograł dużo przez Albę, więc myślę, że powinien jeszcze zostać w rezerwach.
0
@MaŁolat niestety nasz duński Nazario jest kontuzjowany :/
1
@KamilZ Dest za Roberto, Ilaix za Pjanicia, Araujo za Mingueze. Tragiczny Pjanić nie powinien już w ogóle zagrać w sezonie.
0
@TheHeisenberg czołówka Na Wspólnej.
7
@KamilZ Jak dobrze, że nie jesteś trenerem.
0
@Derean są rzeczy ważne i ważniejsze.
1
@amanter W przyszłości może tak się stać.
0
Jesteście team #NieDlaNeymara czy team #TakDlaNeymara?
2
@Bartas7VeB ale potrafi zrobić sombrero.
7
@masq do pazdziernika git, potem Neymar się połamie.
3
@lukas10 i to jest dobra informacja, a nie jakieś perypetie z Neymarem.
0
@eckov Fati już skreślony przez ekspertów z La Rambli.
0
@amanter W tym sezonie Norweg ma udział w bramce (gol lub asysta) co 68 minut więc raczej daje coś drużynie ;)
7
@zadafcb 200 iq play, puśćmy uczniów do szkół na CZERWIEC, gdzie większość osób już ma wywalone na szkołę XDDDD Cudowny rząd.
12
Ciekawostka:
W ostatnim meczu Barcy B z Alcoyano przy pierwszej bramce Konrada asystę zaliczył ..... Inaki Pena! Bramkarz wykopał piłkę spod własnej bramki, futbolówkę po małym zamieszaniu przejął Konrad i strzelił bramkę.
Inaki ma więcej asyst w tym sezonie niż Eden Hazard.
0
@saczers438 Nie, jeszcze jeden sezon w rezerwach bo ten sezon ma przeciętny, musi poprawić kilka rzeczy i ustabilizować formę.