0

@itmustbejoke wszyscy tak się śmieją z Roberto a on przecież nic nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tomekjd a dziękuje za nominacje

Taco Hemingway - Głupi Byt



Nominuje @VamosRakieta @pax @ViscaBarca123 i oczywiście @BarcaInfo

46

A co na to doktorzy z La Rambli?

0

@Dawid66 Neto, Umtiti, Matheus, Pjanić, Coutinho, Riqui, Braithwaite i może Dembele.

2

@sedziaoxford Poproszę o numery totka na sobotę, jasnowidzu.

0

@ViscaBarca123 Dzięki wielkie! Przydałby się taki wszechstronny zawodnik.

1

Arnau Puigmal od lipca do wzięcia za darmo. 20-letni środkowy pomocnik w tym sezonie w barwach Manchesteru United U23: 892 minuty, 7 bramek, 3 asysty. Patrząc na statystyki wygląda niezle, @ViscaBarca123 wiesz może coś o nim więcej?

1

@snake99 o czym ty w ogóle mówisz? Jakie szanse jak on zagrał 20 minut? Jakiej Celcie jak grał pół roku w Valladolid? Nie ośmieszaj się.

1

@Damian11 @skubi99

Macky Bagnack - Partizan Belgrad (Serbia)
Jean Marie Dongou - FC Honka (Finlandia)
Edgar Ié - Trabzonspor (Turcja)
Fabrice Ondoa - NK Istra (Chorwacja)
Wilfrid Kaptoum - NE Revolution (USA)

No niezle się kariery potoczyły.

9

Oto wyjściowy skład Barcelony B na mecz z Ibizą. Vamos!


0

@doc ludzie myślą, że zawodnicy po jednym sezonie w rezerwach już są gotowi na pierwszy zespół. Balde za Firpo - głupota, Konrad za Trincao - głupota, oni są młodzi i potrzebują sporej ilości minut a ile taki Konrad pogra sobie przy Dembele, Fatim czy innych dużo lepszych zawodnikach? Powinniśmy brać zawodników ze szkółki, ale aktualnie na pozycję Konrada mamy sporo lepszych od niego kandydatów.

0

@doc "nie widzie sensu sprowadzania np Trincao mając Konrada w Barcie B." No tak, po co nam utalentowany, młody i dobrze (wówczas) grający Trincao skoro możemy wziąć Konrada, który w momencie kupna Trincao grał w juvenilu A. Dobry pomysł.

0

@doc jak gra Konrad? Odpowiedz - przeciętnie, no ale ostatnio strzelił dwie bramki to najlepiej sprzedać Dembele i Konrada dać za niego. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.

0

@Yoshi94 walczymy o mistrza, a Pjanić hmm jakby to powiedzieć - lekko odstaje poziomem od reszty składu, rozumiem o czym mówisz ale właśnie komu go sprzedać?

0

@Pawlak1992 tylko pytanie czy zostaniemy przy formacji 352, jeśli tak to gdzie Neymar - ŚPO? Jeśli Brazylijczyk przyjdzie to pewnie powrót do 433 i wtedy atak Neymar - Griezmann/Depay - Messi.

@LuisSalvano Balde nie jest jeszcze gotowy na awans, zresztą i tak by nie pograł dużo przez Albę, więc myślę, że powinien jeszcze zostać w rezerwach.

0

@MaŁolat niestety nasz duński Nazario jest kontuzjowany :/

1

@KamilZ Dest za Roberto, Ilaix za Pjanicia, Araujo za Mingueze. Tragiczny Pjanić nie powinien już w ogóle zagrać w sezonie.

0

@TheHeisenberg czołówka Na Wspólnej.

7

@KamilZ Jak dobrze, że nie jesteś trenerem.

0

@Derean są rzeczy ważne i ważniejsze.

1

@amanter W przyszłości może tak się stać.

0

Jesteście team #NieDlaNeymara czy team #TakDlaNeymara?

2

@Bartas7VeB ale potrafi zrobić sombrero.

7

@masq do pazdziernika git, potem Neymar się połamie.

3

@lukas10 i to jest dobra informacja, a nie jakieś perypetie z Neymarem.

0

@eckov Fati już skreślony przez ekspertów z La Rambli.

0

@amanter W tym sezonie Norweg ma udział w bramce (gol lub asysta) co 68 minut więc raczej daje coś drużynie ;)

7

@zadafcb 200 iq play, puśćmy uczniów do szkół na CZERWIEC, gdzie większość osób już ma wywalone na szkołę XDDDD Cudowny rząd.

12

Ciekawostka:

W ostatnim meczu Barcy B z Alcoyano przy pierwszej bramce Konrada asystę zaliczył ..... Inaki Pena! Bramkarz wykopał piłkę spod własnej bramki, futbolówkę po małym zamieszaniu przejął Konrad i strzelił bramkę.

Inaki ma więcej asyst w tym sezonie niż Eden Hazard.

0

@saczers438 Nie, jeszcze jeden sezon w rezerwach bo ten sezon ma przeciętny, musi poprawić kilka rzeczy i ustabilizować formę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?