Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 Pani z Konfederosji nie ogarnia, że każde ministerstwo zajmuje się czym innym. A ministerstwo równości (potrzebne, czy nie) nie będzie się angażować w budowę elektrowni, czy CPK
11
@michal26 ten Twitt niczego nie uwidacznia, tylko to zwykłe bajanie, jeśli chodzi o Intel to nawet perfidne kłamstwo.
6
@michal26 a czy Twitt wyssany z palca jest problemem?
0
@FcPortoFan1999 oczywiście, że mogą. Jednak ci analitycy mają większą wiedzę, niż wszyscy specjaliści La bamby razem wzięci.
0
@MESSIah16 wiele, a w zasadzie wszystkie rzeczy nie wydarzyły się w historii, dopóki się właśnie nie wydarzyły. Kiedyś zawsze jest pierwszy raz.
0
@MESSIah16 tutaj wiara nie ma nic do rzeczy. Liczą się sprawy, o których ani Tu, ani ja nie mamy najmniejszego pojęcia.
0
@MESSIah16 zgadza się, ale raczej nikt nie chce dopuścić, żeby bomby atomowe latały. Iran i niektóre kraje arabskie też są dobrze uzbrojony.
@FcPortoFan1999 być może analitycy wywiadu i wojskowi ocenili, że ta pomoc Ukrainie też nie ma sensu. Być może co innego.
Wiem jedno. Nie nam cokolwiek w tej materii oceniać, bo w tym wypadku to my oceniamy książkę nawet nie po okładce, bo tej okładki też nie widzimy.
1
@MESSIah16 @FcPortoFan1999, a co my możemy wiedzieć o tej sytuacji? Nie wiemy nawet jednej tysięcznej tego co wywiad amerykański. Dopuszczam możliwość, że dozbrojenie Izraela jest konieczne w celu odstraszania kilku państw z regionu.
3
6 lutego 1958 to najczarniejsza data w historii Manchesteru United. Wracający z meczu Pucharu Europy przeciwko Crvenej zvezdzie samolot z zespołem "Czerwonych Diabłów" i dziennikarzami rozbił się w Monachium. Życie straciło 23 osoby, w tym ośmiu piłkarzy.
0
@Bobo25 to tylko o nich świadczy.
6
@Piernik przecież Intel się już na to zgodził. Nawet podpisali już umowę z Politechniką Warszawską. Morawiecki chciał fabrykę, która będzie miała ogromne ulgi podatkowe, a pracownicy będą "harować za miskę ryżu". Ten rząd chciał czegoś więcej, a Intel żadnych problemów nie robił, jak się okazało.
6
@Michau98 ja o niebie, Ty o chlebie. Pomijam już, że nawet poprawnie jednego zdania nie potrafisz napisać.
9
@Forsyth @Sawik_10 @koksik2700 przecież rząd nie rezygnuje z tej fabryki. Oni chcą renegocjować umowę tak, żeby polski pracownik nie był tam "murzynem" i żeby można tam było uczyć specjalistów. Polacy nie tylko mają tam pracować, ale i się uczyć. Szczególnie studenci.
0
@Arys to jest złoto.
0
@Kgorecki2500 przy takiej inwestycji sondaże nie mają znaczenia. Tu rząd musi powołać niezależnych ekspertów, którzy zrobią dokładne badania na wielu płaszczyznach. Często się można natknąć na dyskusje czy budować, czy nie. I zawsze mam poczucie graniczące z pewnością, że dyskutanci nie wiedzą o czym mówią (tak naprawdę).
0
@Mezocyklon87 ja tak pracuję, z tym, że ja mam poniedziałek wolny.
1
@RoberDzik niech pracują. Zawsze mogą na drugi etat iść ;)
5
Wiele brytyjskich firm chce przejść na czterodniowy tydzień pracy. Od ponad roku trwały testy takiego rozwiązania.
Skrócenie czasu pracy o 20 proc. w skali tygodnia bez utraty wynagrodzenia doprowadziło do znacznego spadku poziomu stresu pracowników, redukcji dni na zwolnieniu chorobowym, zwiększenia lojalności pracowników wobec pracodawcy oraz wyraźnie poprawiło równowagę między życiem zawodowym a prywatnym osób w wieku roboczym. Nie wpłynęło natomiast na pogorzenie wydajności - wynika z badań w Wielkiej Brytanii.
0
@Tabaluga37 tak, ale myślę, że będą to robić stopniowo.
0
@bartekvisca wątpię, że to się wydarzy.
0
@Michael24 nawet jeśli wypośrodkował (nie wiem, nie oglądam), to jaki to sukces? Sukces takiego projektu da się zmierzyć tylko oglądalnością. I nie teraz, ale przynajmniej za pół roku.
2
@TheNekro94 Madera fajne miejsce. Coraz więcej Polaków Rodaków kupuje sobie tam mieszkania lub domy.
Pięknego znajdziesz bez problemu.
2
@MesQueUnClub96 mała strata
1
@barcadreed nie no, bez przesady. Całego miesiąca nie odwołają ;)
0
@Colon tak, tu masz rację.
0
@FutureFCBarcelona przecież to samo tyczy się prawicowej części. Też się czują lepsi. Już nie wspomnę o niby patriotyzmie, który jest według nich zarezerwowany tylko dla nich.
0
@gaq szejkowie póki co to sprawdzili się tylko w City. Cała reszta nie wygląda jakoś super. A i z tym City może być zaraz kupa. Od cholery zarzutów mają postawionych i nie wiadomo jak to się skończy.
0
Trener hiszpańskiej kadry olimpijskiej chce powołać na igrzyska Pedriego
0
@takisobiektos ale tu klub nie ma nic do powiedzenia. Może tylko poprosić piłkarza, by ten zrezygnował z IO.
2
@Criss18Barca ale w Top 50 to już nie ma na nas mocnych.