0

@Drozdu7 oczywiście. Legia Warszawa

1

@Popitek12 jednego opinia mi lata, drugiego powiewa.

0

@Commando ale mam, więc się nie muszę zastanawiać.

0

@tomek8756 walić lewicę. Z emerytury stażowej też nie skorzystam, bo pewnie będzie głodowa. Zapewne będę też pracował dłużej niż do 65 roku życia chyba, że zdrowie nie pozwoli. Nie przeszkadza mi natomiast to, że muszę pracować 5 lat więcej od mojej żony.

0

@Drozdu7 sposób gry to nie tylko ustawienie na boisku.

2

@MichalZZZ Franek od dziesięciu lat zajmuje się własnym biznesem. Jemu potrzebna trenerka jak wrzód na tyłku.

23

@draxidox cały pic polega na tym, że żadne bóstwo niczego takiego nie zakazało. To wymyślili i wprowadzili ludzie. Żeby było śmieszniej, to byli i są faceci w sukienkach.

1

@Seba_89_ ja nie wiem, czy będziemy płacić więcej, czy mniej. Chodzi o to, żeby płacić cenę rynkową. A tak było dawniej.
@Forsyth tu nie ma żadnej wiedzy tajemniej. Tu jest prosta matematyka.

14

Ludzie cieszący się z tego jak to Orlen był pięknie zarządzany, jakie to miał wspaniałe zyski, są jak chłopi pańszczyźniani cieszący się, że szlachcic dorobił się ich ciężką pracą.
Przez lata znacznie przeplacali za paliwo? Nieważne, grunt, że Orlen ma zyski. Przez drogie paliwo w sklepach wszystko podrożało? Nieważne, grunt, że Orlen ma zyski. A Obajtek z Kaczyńskim dziś sobie myślą "moi Chłopi".

5

@Rl9k1nG anonimowość internetu wyzwala pewne cechy, które normalnie nie wychodzą na światło dzienne.

2

@mleczkoo jestem na tyle stary, że pamiętam stan wojenny, ale mniejsza o to.

Powiedz mi, co ja, zwykły obywatel tego kraju, wraz z pewnie trzydziestoma siedmioma milionami innych rodaków mam z tego, że akcje Orlenu były po 100, a wcześniej po 30 zł? To jest ważne dla garstki ludzi w tym kraju. Dla mnie i pozostałych liczy się cena litra paliwa. A przez długi czas, zamiast kupować benzynę po cenach rynkowych kupowałem ją po znacznie zawyzonych kwotach. Zarządzanie Orlenem było jednym z powodów większej inflacji. Tak więc okradano mnie podwójnie.

1

@MOLESTA cześć by poszła, cześć nie. Większość zagłosowała by na wielebnego

8

@MesQueUnClub96 tylko szachy Cię ratują

0

@MESSIah16 Włodzimierz Smolarek

2

@MESSIah16 Barcelona, Real, AC Milan

2

Sondaż prezydencki IBRIS
1. Trzask i G w Wiśle - 25,8%.
2. Pinokio Vateusz - 24,9%
3. Wielebny - 24,6%
4. Bosy płaskoziemca - 8%
5. Matkobijca - 3,5%

31

@Ascend jakby kolejny prezes zrobił jutro paliwo po 10 zł to zyski będą jeszcze większe. Szkoda tylko, że to my za wszystko płacimy.

8

@Fabik87 po takich królach to mój dziad na konia wsiadał.

1

@pioz123 Stary, ja się nie śmieję. Też go wolę od kilku innych, którzy są wymieniani. W Kloppa nie wierzę, w Pepa też nie.

3

Ponoć Sergio Conceicao podjął decyzję, że odejdzie z Porto po sezonie. Jego agentem jest Mendes.... Łączenie kropek....
@FcPortoFan1999

0

@Borneo przecież podpisał, więc dopóki kucharka nie uzna inaczej, to budżet działa. A za dwa tygodnie kucharki może już nie być.

3

Jeszcze jak...


11

@Popitek12 Vegeta i Rewolucja

5

@Criss18Barca czyli jak za pisu płaciłeś milion na roczną lokatę, to byłeś stratny 90 tys. Teraz jak wpłacisz milion to będziesz stratny 35 tys.

Matematyka nie boli.

1

@Arden oczywiście, że Xavi nie dostał kogo chciał. Chciał dryblującego szybkiego skrzydłowego, to dostał Fawelarza. Chciał DP z prawdziwego zdarzenia, to dostał łysego. Nie chciał Felixa, co tam? Dostał. W zasadzie to on dostawał kogo chciał Alemany, Laporta i Deco

0

@Catalonya1992 społeczeństwo się starzeje, przez co coraz więcej ludzi siedzi na emeryturach, a coraz mniej pracuje. W 2023 roku tylko 58,7% ludzi było w wieku produkcyjnym. Czyli w zasadzie jedna osoba pracowała na siebie i na drugą osobę. Jak demografia będzie spadać w takim tempie, to niedługo będziesz pracował na siebie i dwie kolejne osoby. Potem na trzy itd.

3

@MichalZZZ możliwe. Były przypadki, że lisy kradły ludziom buty. Takie zachowanie jest też możliwe u jenotów

2

@Firestone nie chcę nikogo bronić, bo mam na nich wywalone, jednak obietnice wyborcze możesz spełniać, jeśli rządzisz sam. Oni sami nie rządzą.
Jeśli ktoś uwierzył, że da się załatwić sto spraw w sto dni, to z takiej osoby nie trzeba robić idioty, on po prostu jest idiotą.

0

@TheCule orzeczenie SN ma znaczenie. SN ma 90 dni na wydanie orzeczenia o ważności wyborów. Jeśli tego nie zrobi to jest problem sądu, a nie że wybory są nieważne.

0

@TheCule musisz pytać poszczególnych ludzi. To nie jest tak, że każdy wyborca KO chciał tego samego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?