0

Na pilce niech sie skupi bo zaraz zakonczy kariere.

0

@Messibestplayerintheworld to oni w 14 beda grac? Beligham tez ma obiecany pierwszy sklad

1

Tak zacznie. Temat mozna zamknac. Nie bedzie też rodriego, w srodku powinien grsc pedri, gavi i ktos jeszcze moze bernal.

1

@an_di w la liga yamal nie tak byl deptany w polu karnym tu impetu nie bylo

9

Nie, walczyl o piłkę, powinna byc zolta max, nie bylo żadnego inpetu. Niech obronca pokaze siniaki. Madryciaki odklejone. Zolta za symulke mbappe w polu karnym powinna byc. Jesli mbappe sie domagał karnego to gdzie zolta?

1

Przeciez Silvie obiecali pierwszy sklad a to jego pozycja. Olise na lawke?

17

Chyba obciach. Przegranych życzę

1

@BISHBASHBOSH ale w czym wyjasni? Dopoki byl gordon to chorwacja pilki nie miala.

2

Oczywiscie w przerwie na wodopój Tuchel tylko pilkarzowi Realu mowi co ma robic. przypadeg?

1

Fajny ten gordon ale jak bedzie tak biegal to dlugo nie pobiega.

4

Miko mial racje mowiac ze to zawsze nie jest ten Ronaldo xd. 6 mundial a na top liscie strzelcow go nie ma z takim zespolem jak Portugalia. Typa ktory stoi tylko w polu karnym.

1

Jakby miał dwa trzy mecze takie bylby okrzykniety najlepszym na swiecie. On ma tych meczy setki na takim poziomie.

4

Kupmy messiego nie alvareza

0

@Alan_fcbfan w ktorym miejscu nie ma szybkosci jak zawsze byl przed rywalem. Nawet dwoch wyprzedzlil.

5

Napewno ma gwarantowane 1 miejsce w realu w wyjsciowym skladzie na jeden mecz.

1

Wczoraj bylo widac ze grajac niska obrona ani Ferran ani O-brzydal nie da rady. Trzeba kogos kto mysli i umie grac pilka, ma strzal.

0

@BISHBASHBOSH dlatego jak raphinia byl kontuzjowany to gral gavim na ls

0

@judaszowe_srebrniki albo wystawia 9 z batcelony albo niech graja ci z realu. Stylem nie pogodzisz

0

@Rupert_Haubica to jak lewy w reprezentacji tylko nie na mundialu. Brawo srodek pola jak napastnik pilki nie ma

0

@Hadim pedri gral na SPO wydziales go w barcelonie zeby tam gral. Za kreacje odowiedzialni byli Rodri i Fabian
Obaj zeszli z boiska. Nie widzisz co sie dzieje?

0

@Coveta yamala ma to jak trzech. W tym roku dal rade

0

@Herbert do 60mi gral fabian z rodrim na rozgrywajacym nic nie strzelili. Ostatnie 10min Pedri gral. Tragiczny mecz trenera. Musi przeanalizowac albo gra Pedri albo Rodi

0

@RKS1979 za co rodri zlota pilke dostal to ja dzis nie wiem

3

Zadna sensacja jak chcą pogodzic Pedriego z Rodrim i Fabianem jak kazdy z nich jest rozgrywajacym o innym stylu gry

0

Maja 8 pilkarzy barcelony a wystawiaja rezerwy.

0

@Sebolinho liczac kase jeszcze na alvareza powinno starczyc, kontrakt podobny do roberta wiec niemal 1:1

0

Posrane. Maja swietnego lewego obronce po co im lepszy.

0

Niech gra wszystko i bedzie mvp mundialu

0

Wiadomo, jakby zostal gralby tyle co bardadzi

0

Sprzedajmy go on oszalał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?