RobertNieLewandowski
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pilce niech sie skupi bo zaraz zakonczy kariere.
0
@Messibestplayerintheworld to oni w 14 beda grac? Beligham tez ma obiecany pierwszy sklad
1
Tak zacznie. Temat mozna zamknac. Nie bedzie też rodriego, w srodku powinien grsc pedri, gavi i ktos jeszcze moze bernal.
1
@an_di w la liga yamal nie tak byl deptany w polu karnym tu impetu nie bylo
9
Nie, walczyl o piłkę, powinna byc zolta max, nie bylo żadnego inpetu. Niech obronca pokaze siniaki. Madryciaki odklejone. Zolta za symulke mbappe w polu karnym powinna byc. Jesli mbappe sie domagał karnego to gdzie zolta?
1
Przeciez Silvie obiecali pierwszy sklad a to jego pozycja. Olise na lawke?
17
Chyba obciach. Przegranych życzę
1
@BISHBASHBOSH ale w czym wyjasni? Dopoki byl gordon to chorwacja pilki nie miala.
2
Oczywiscie w przerwie na wodopój Tuchel tylko pilkarzowi Realu mowi co ma robic. przypadeg?
1
Fajny ten gordon ale jak bedzie tak biegal to dlugo nie pobiega.
4
Miko mial racje mowiac ze to zawsze nie jest ten Ronaldo xd. 6 mundial a na top liscie strzelcow go nie ma z takim zespolem jak Portugalia. Typa ktory stoi tylko w polu karnym.
1
Jakby miał dwa trzy mecze takie bylby okrzykniety najlepszym na swiecie. On ma tych meczy setki na takim poziomie.
4
Kupmy messiego nie alvareza
0
@Alan_fcbfan w ktorym miejscu nie ma szybkosci jak zawsze byl przed rywalem. Nawet dwoch wyprzedzlil.
5
Napewno ma gwarantowane 1 miejsce w realu w wyjsciowym skladzie na jeden mecz.
1
Wczoraj bylo widac ze grajac niska obrona ani Ferran ani O-brzydal nie da rady. Trzeba kogos kto mysli i umie grac pilka, ma strzal.
0
@BISHBASHBOSH dlatego jak raphinia byl kontuzjowany to gral gavim na ls
0
@judaszowe_srebrniki albo wystawia 9 z batcelony albo niech graja ci z realu. Stylem nie pogodzisz
0
@Rupert_Haubica to jak lewy w reprezentacji tylko nie na mundialu. Brawo srodek pola jak napastnik pilki nie ma
0
@Hadim pedri gral na SPO wydziales go w barcelonie zeby tam gral. Za kreacje odowiedzialni byli Rodri i Fabian
Obaj zeszli z boiska. Nie widzisz co sie dzieje?
0
@Coveta yamala ma to jak trzech. W tym roku dal rade
0
@Herbert do 60mi gral fabian z rodrim na rozgrywajacym nic nie strzelili. Ostatnie 10min Pedri gral. Tragiczny mecz trenera. Musi przeanalizowac albo gra Pedri albo Rodi
0
@RKS1979 za co rodri zlota pilke dostal to ja dzis nie wiem
3
Zadna sensacja jak chcą pogodzic Pedriego z Rodrim i Fabianem jak kazdy z nich jest rozgrywajacym o innym stylu gry
0
Maja 8 pilkarzy barcelony a wystawiaja rezerwy.
0
@Sebolinho liczac kase jeszcze na alvareza powinno starczyc, kontrakt podobny do roberta wiec niemal 1:1
0
Posrane. Maja swietnego lewego obronce po co im lepszy.
0
Niech gra wszystko i bedzie mvp mundialu
0
Wiadomo, jakby zostal gralby tyle co bardadzi
0
Sprzedajmy go on oszalał