0

@orgazm44 lewy byl bardzo słaby w tym sezonie, zobacz ze liczby podobne do ferrana ktory nie umie strzelic nawet arabii. Mega mega slaby, nie mial ani troche lredkosci, zeby zabrac szybkosc mbappe nie strzelilby nic. Alvarez ma ułożona noge, szybkosc, presing o glowe do gry.

0

@Huck zobacz to. Lewy kosztowal 50mnl na 4 lata plus 100mln pensji. To masz 150mln na 4 lata. Jesli alvarez vhcialby zarabiac 10mln to daje 200mln na 5 lat, a wiec 160mln na 4 lata. To tylko 2.5mln wiecej rocznie miz lewy. Pytanie czy sie sprawdzi ale kto bedzie lepszy?

0

Niech pokaze na boisku

2

Czekam na jutrzejszy program i osad bohatera ferrana

0

@kaamil1910 nic nie gra zeby nie napisac obrzydliwie

0

@th@les ronaldo to tez najlepszy atrzelec portugalii a z nim na boisku nic nie wygrali. Nawet w finale euro siedzial na lawce.

1

@Pin0chet bez yamala nic nie strzelili. Dzieki temu lewa strona miala duzo miejsca ale co niedzielny kibic to niedzielny kibic.

1

Obrzydal nie mial kontaktu z pilka przez 30min. Co to oznacza? Ze w nastepnym meczu strzeli 2 bramki.i zaliczy asyste.

3

@alekpalek nie strzelil

0

1:1 ronaldo niby liczby ma a jaednak niesmak jest. Gdyby zostawil pilke wiliamsowi, gdyby.

3

@gilbert3 nawet obroncy arabii maja po strzal celnym

2

@Guillegavira szczegolnie Pedri po ktorego zejsciu arabia dochodzi do sytuacji

3

Jak mi wstyd ze on (ferran) gral w Barcelonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przegrac 6 0 z hiszpanią to nie wstyd.

0

@korn234 zbanujcie mnie bo od początku mowie ze ferran sie nie nadaje na napastnika FCB

7

Obrzydal to liga wyzej niz Ferran. Ferran to pionek

3

@Coutinho007 yamal uratowal jego posade. Hiszpanie powinien trenowac Enrique

0

@VAMOS1899LaMasia ile razy pedri zaczynal zgrupowanie na 10 a konczyl na 8?

1

Rodri zagral 2/10 a nawet minus 2/10 bo byl hamulcowym

0

Typ.nic nie gra. Nawet w realu go.nie chcieli w MU to samo

1

Najkrótsza absencja miesniowa to 2 tyg, za 2 tyg bedzie po mundialu dla Brazylii

0

Jak nie kończy 1/8 to bedzie duzo, 1/4 max

0

@L3OM3SSI glupek nie gra na takim poziomie

3

Messi jest najlepszy to inna liga ale ty jestes drugi nie ronaldo

0

Mi do smiechu nie jest. Bd obronca, drugi obronca z którym yamalml mial najwieksze problemy.

0

Na pilce niech sie skupi bo zaraz zakonczy kariere.

0

@Messibestplayerintheworld to oni w 14 beda grac? Beligham tez ma obiecany pierwszy sklad

1

Tak zacznie. Temat mozna zamknac. Nie bedzie też rodriego, w srodku powinien grsc pedri, gavi i ktos jeszcze moze bernal.

1

@an_di w la liga yamal nie tak byl deptany w polu karnym tu impetu nie bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?