0

@KapiFCB ? Przecież Norris był 6.

1

@Chwytliwy 1. Dyskusja była o De Jongu, Balu i Jamesie. Ty wyjechałeś z Borussią i Dembele bo Ajax i jego porównanie do Tottenhamu średnio pasowało do twojej retoryki.
2. Argumentacja który klub jest "lepszy" przy porównywaniu pojedynczych zawodników jest idiotyczna, myślałem, że sam do tego dojdziesz, ale jednak nie, trzeba ci było to napisać wprost.
3. Poniżasz to się ty każdego dnia swoimi wpisami i retoryką, już rozumiem, czemu ludzie cię tu nie trawią.
4. Jak przestaniesz mieć mleko pod nosem i nauczysz się "into dyskusja" to może poświęcę dla ciebie czas, ale na tą chwilę to nie warto.
Eot.

0

@Chwytliwy a ty dalej nie rozumiesz. Więc nie wiem czy jest sens tłumaczyć ci, dlaczego argument który podałeś jest brzydko mówiąc debilny. Może sam załapiesz. Ja odpuszczam, nie ten poziom, równie dobrze mógłbym dyskutować z psem. Miłego dnia.

0

@Odesseiron


Sprawdzam.

2

@Chwytliwy "Borussia to lepszy klub niż Totki"
To jest właśnie przykład ARGUMENTACJI na twoim poziomie. Tak jak mówiłem, dyskutowanie z tobą to droga krzyżowa, szkoda czasu i nerw.

0

@Odesseiron przebijam


5

@Chwytliwy o ezu, a ja się dziwiłem Colonowi, że tak po tobie wczoraj jechał jak po burej suce, ale już przestaję. Ty jesteś tak ciężki w dyskusji i masz tak zamknięte myślenie, że aż głowa boli. Więc, wnioskując po twoich słowach. De Jong w momencie przechodzenia do Barcy był na podobnym poziomie piłkarskim, doświadczenia, sukcesów co Bale i James w momencie przechodzenia do Realu? To ja już chyba nie mam więcej pytań do ciebie.

3

@Chwytliwy i James i Bale to byli topowi zawodnicy w momencie przechodzenia do Realu, więc dziwią cię ich zarobki? Porównaj te 10 mln Jamesa do 19 De Jonga. Przecież to jest nieporozumienie.

23

@Chwytliwy no, zwłaszcza np. taki Varane dużo zarabia, 7 mln, porównaj z Umtitim (10mln). Rakitić 14,5 a Modrić 10. Asensio 5,5 vs Dembele 11,2. De Jong 19 vs Valverde 3 xD. Bądźmy poważni, przecież to jest przepaść. Dodajmy jeszcze Vidala 8,5 vs Casemiro 4,3. Albo Benzema 8 vs Griezmann 18,5.

1

@Vito9 a kiedy to Mendy został napastnikiem? Proponuję zacząć oglądać całe mecze zamiast skrótów, przyda ci się.

0

No to na drugą nóżkę, czyli jak na skrzypcach dowalić solówkę, że klękajcie narody. Od 3:00 ale polecam całość oczywiście.


5

Koniec z polityką więc można skupić się na rzeczach przyjemniejszych.

25:30, ten bas w tle, przecież to muzyczna pornografia. @Colon

1

@MichalZZZ San Junipero przede wszystkim, wspomniane White Christmas, Fifteen Million Merits też mi się bardzo podobał. I USS Callister.

0

@fifek a ciebie kto?

0

@Statistics to nie jest takie proste, komary mają też swoje "plusy", nie wiadomo też jak taka ingerencja w naturę się skończy. Polecam do obejrzenia:


0

@Chakalaka https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_15889649514JWmDPYsVw0r775tnQoc2w.jpg
Jak to się przełoży na faktyczne wyniki... To będzie pysznie.

0

@LuisSalvano raczej nie on jest tu "specjalistą do spraw karnego, czasowego braku dostępu do serwisu fcbarca.com".

1

@LuisSalvano tym razem to chyba znów za długo nie potrwa i za chwilę kolejny "urlop".
https://i.gifer.com/22C.gif

1

@arasz1819 tu się zgodzę, wyobraźnię to ty masz nieziemską, to już pod fantasy podchodzi. Ale kontynujmy, bo dobrze się bawię. Perez dzwoni, nalega, ale to nic nie daje i wtedy co? Standardowo, koński łeb w łóżku? Czy może przebita piłka, tak bardziej po piłkarsku?

1

@arasz1819 dobre, dobre, kiedyś był Bruce Wszechmogący, teraz jest Perez Wszechmogący. Potężny Mag zdobył wielki artefakt telefonu komórkowego i numerów do działaczy UEFA. Do dziś nie udało się to żadnemu innemu prezydentowi wielkiego europejskiego klubu. I kto tu jest naiwny. Albo po prostu, za dużo jarasz.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_8aP1mMhy24MZLha6ZwyDAynGFDbIeHNi,w400.jpg

2

@arasz1819 ale tu się trzeba zgodzić z @Bobo25, twoje teorie spiskowe co do przekupienia całej Europy przez Real to podobna orbita co płaskoziemcy, czyt. wystrzelony w kosmos.

1

@arasz1819 dzięki Bogu twoje wpisy są pełne sensu, merytoryki i racjonalnych argumentów. Za to zupełnie nie są odklejone od rzeczywistości, pełne pysznego bólu tyłka i żałosnych prób umniejszania sukcesów przeciwnika.

3

@arasz1819 arasz, arasz, a ty dalej jarasz. Wytłumacz nam ja to działa, odpowiedź jak rozgryzłeś trzyletni, międzynarodowy spisek. Perez dzwoni, ale do kogo i co dalej?

0

@tadzik447 dużo bardziej żenujące niż śmieszne. Dakann skończył się po Piątek The Series, teraz czuć, że to wszystko na siłę i bez polotu.

0

@NeroTFP Messi
C. Ronaldo
Z. Zidane

1

@kstyko @VamosGirl rozważył bym jeszcze Redmi Note 8 Pro. Jeśli mowa o zamawianu w Polsce, bo z chińskich sklepów to zupełnie inna bajka.
@kuz wyprzedziłeś mnie o minutę, ale jak widać nie tylko ja myślę, że to rozsądniejsza opcja ;).

0

@tomono

0

@Rothan1 Leclerc z całą sympatią do niego w tym sezonie jest bez szans na mistrzostwo, Ferrari ma słaby bolid z fatalnym silnikiem, a w tym krótkim sezonie nie będzie czasu na gonienie stawki. Do tego prace nad silnikiem są zamrożone

0

@tomono Hamilton ostatnio kiedy tylko jest trochę presji to zaczyna popełniać błędy, oby tej presji było jak najwięcej. Do tego przestaje być tak poklepywany przez sędziów po plecach jak to było przez ostatnie lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?