0

@ViscaelBarca2007 zgadzam się, ten rok ma kapitalny

@Yoshi94 weź pod uwagę fakt że Bilbao pomimo bycia 4 siłą, ma też 8 atak w lidze. My zdobyliśmy prawie 2x tyle bramek w lidze co Athletic. Popatrz też jak u nas skoczyły liczby wielu piłkarzy w tym sezonie. Nico mógłby spokojnie robić u nas 50G/A w sezonie

0

@kanver_ ja mu nie chce umniejszać, zagrał dobry mecz. Zwyczajnie irytuje mnie wyciąganie daleko idących wniosków na podstawie 1 meczu. Moim zdaniem ten sezon pokazał że Ferran nadaje się na super zmiennika i nic więcej. Dodatkowo brakuje tutaj analizy współpracy z Olmo. Przy Lewym zwyczajnie Olmo gra lepiej.

2

Ależ mnie irytuje wychwalanie Ferrana za mecz z Real. W Realu zagrał 1 (słownie: JEDEN) zawodnik który umie bronić. Jest do tegoroczny DEBIUTANT. Linia obrony Vasquez, Asencio, Tchouameni, Fran Garcia to jest poziom Realu Valladolid a nie poważnej drużyny. We wszystkich poprzednich klasykach za walkę z wysuniętym napastnikiem odpowiadał Rudiger i jestem pewien że gdyby był na boisku to by niestety Ferrana zezłomował ( inna sprawa że powinien zaczynać każdy mecz z żółtą kartką za te wszystkie obrzydliwe wejścia w plecy ). Ferran w meczu z Interem pokazał że kiedy gra na klasowych stoperów to on zwyczajnie nidojeżdża.

Ja oczywiście nie mam zamiaru go tutaj obwiniać za to że przeciwnik był słaby, Ferran zagrał dobry mecz ale na litość boską jak można wyciągać takie wnioski po meczu z rywalem który dosłownie nie miał obrony, zwłaszcza że 5 dni temu graliśmy na topowych stoperów i występ Ferrana był poniżej krytyki.

1

@Encore No i tyle było z wielkiego finału Lakers Celtics xD, jedni odpadli w 1 rundzie z Wolves, drudzy zaraz odpadną z Knicks... Zaskakujące są te PO. Jest szansa że z 3 drużyn z najlepszym bilansem w sezonie zasadniczym nie będzie ani jednej w finałach konferencji xd wszystko w rękach Denver

1

Czy tylko ja mam wrażenie że Rafał dzisiaj jakiś taki jakby chory był?

0

@Rewolucja123 Igrzyska też były, po euro :)

21

Lewo skrzydłowy, nie może być! To nie jest jakiś błąd? A tak serio, to super, akurat tutaj jest gigantyczna dziura i chłopak ma szanse się pokazać. Nawet jak kogoś ściągniemy to będziemy potrzebować zmiennika. Martwi jedynie wiek, 19 lat skonczy za 2 miesiące więc jak na nasze standardy to już weteran!

40

Paradoksalnie bardzo się ciesze że nie zagramy na KMS, nasi zawodnicy będą mieli w końcu wolne i odpoczną przed przyszłym sezonem. Pamiętajmy że w poprzednie lato mieliśmy euro i copa america więc odpoczynku było bardzo mało.
Dodatkowo jak mam być szczery to jestem już trochę zmęczony tym sezonem. Ładunek emocjonalny był kosmiczny.

3

@maatiixx A to nie jest tak że problem z Rafałem zmieniającym zdanie o CPK jest taki że PO tylko gada o tym że wybuduje CPK a tak naprawdę cały czas próbuje projekt uwalić? Mówią cały czas o ochronie lotniska Chopina które nie ma prawa istnieć przy CPK. Sam projekt został opóźniony, dodatkowo powstały komisję do uwalenia tego projektu i człowiek który stał nan jej czele został prezesem spółki budującej lotnisko? Tymczasem cytat z Mentzena jest z lat 2016-2018. Czyli jednak ma 7-9lat tymczasem PO zmieniło pogląd już po wyborach jak okazało się że nie ma większości sejmowej żeby przeprowadzić ubicie projektu. Lewica była za.

0

@karolszymek A widzisz, ja jeszcze o Ferminie zapomniałem w wyliczance, oczywiście on gra wyżej ale to też rodzi zator bo zawsze można było ustawić Pedriego wyżej.

@Bernard777 Ja absolutnie nie widzę Gaviego jak tytpowego DM'a. On nie ma dobrych warunków fizycznych plus to jest zawodnik który potrzebuje więcej wolności a nie gry statycznej.

@Mazi Dodatkowym problemem Gaviego jest jego pozycja. Bo obok Pedriego musi grać jakiś defensywny pozycyjny zawodnik. Cała trójka Frenkie, Casado, Bernal potrafi tak grać, Gavi moim zdaniem nie.

0

Tak z innej beczki, zaraz kończy się sezon i trzeba sobie zadać pytanie. Co dalej z Gavim? Mamy przeładowany środek pola. Pedri, Frenkie, Olmo, Casado, Bernal, Torre no i oczywiście nasz zabijaka Gavi. Warto dodać że wciąż są dyskusje o ściągnięciu jeszcze typowego DM'a. Nie za bardzo aktualnie widzę dla Gaviego miejsce a nie potrafie sobie wyobrazić go jako etatowego rezerwowego który wchodzi na ostatnie 10 minut.

4

Wiadomo już czy Barca podejmie oficjalnie jakieś kroki prawne ze względu na to „arcydzieło” sędziowskie?

0

Niezłe drukowanie :)

1

Ahahahahahahahhaa jakie drukowanie. To był karny jak z podrecznika

1

@Azazel_Pazuzu Kojarzenie Konfy z Pisem jest raczej domeną osób nie głosujących na Konfe i nie ma nic związanego z rzeczywistością. Ja nie rozumiem jak wyborca liberalny gospodarczo miałby poprzeć najbardziej socjalną partię w parlamencie, odpowiedzialną za komplikacje przepisów, prawa i wprowadzającą tone nowych opłat i podatków. Oczywiście jest część Konfy -> Narodowcy, którzy pewnie będą skłonni oddać głos na pis. Tylko ich jest mniejszość.

0

@Kgorecki2500 aha, tak sobie pomyślałeś więc tak napewno jest. Otóż nie, nie jest. Jest nawet grupa ludzi którzy zagłosują na Trzaskowskiego bo bardziej nie trawią Pisu.

@Azazel_Pazuzu tak btw, ten sondaż to też wziąłeś sobie najbardziej skrajny. Większość wciąż pokazuje że w 2 jest różnica kilku %

0

@Astad nie no nie ma szans. To by się nigdy nie zwróciło

3

@Azazel_Pazuzu co Ty ćpałeś Typie? Skąd pomysł że wyborcy Konfy zagłosują na Nawrockiego w 2? Ja po zawetowaniu ustawy o obniżce składki zdrowotnej nie ide na 2 ture.

0

@Ryoumen może mu chodziło o 2mld zł. W budżet na poziomie $500mln jakoś uwierze.

0

@Mankind blad statystyczny sondażu wynosi zwykle 3%, a mówimy tutaj o jedynie błędzie statystycznym. Jeżeli w sondażu są wahania na poziomie 1 pkt % to znaczy że między jednym a drugim badaniem absolutnie nic sie nie zmienilo. A przynajmniej nie mozemy tego odczytać z sondażu. Moim zdaniem realne wyniki beda znacznie odbiegać od tego co widzimy w sondażach.

1

@Comentateiro Ja nie mam zamiaru bronić w żaden sposób osób które to ukrywają itd. ale moim zdaniem tutaj w pierwszej kolejności powinno interweniować państwo, przed sąd z nimi a potem do pierdla. Ukrywanie takich rzeczy w ogóle mnie nie dziwi bo to jest jak z polityką, jak złapią Cię za rękę to mów że to nie Twoja ręka. Gdyby kuria się oficjalnie przyznała to wszyscy zaczęli by o tym mówić, zaczęłyby się masowe oskarżenia itd. Kościół to jest organizacja jak każda inna ( jestem ateistą więc tak na to patrze ) i nie ma co się dziwić że kieruje się swoim dobrem a nie dobrem osób trzecich. Nie ma takiej opcji żeby jakikolwiek papież kiedykolwiek rozliczył winnych. Papieża nie wybiera Bóg tylko kardynałowie, wybrani przez poprzedniego papieża...

4

@mrboom Była też teoria spiskowa o tym że za oknem jest jasno xD Zostali zgaszeni zdjęciem lampy telewizyjnej na balkonie.

6

@barcanawieki Ja znam powód dla którego wszedł pomimo tego że nie był gotowy.
Ferran Rekin Torres zaliczył jeden z najgorszych występów SN w historii LM.
90 minut
6/9 celnych podań
14 kontaktów z piłką
7 strat
0 celnych strzałów
1 niecelny
0 wygranych pojedynków.
0 faulowany
0 faulował
0 odbiorów
0 kluczowych podań
1 raz na spalonym

Lewy w 30 minut
podania 7/11
kluczowe podania 1
15 kontaktów z piłką
strzały celne 0
strzały niecelne 2
pojedynki wygrane 2/2
4 straty

I to nie jest tak że Lewy zagrał wybitnie, ale on zagrał chociaż przeciętnie / słabo. Natomiast Ferrana zwyczajnie kuźwa nie było.

0

@michal26 ale to że Berkowicz jest, delikatnie mówiąc, mało inteligentny to wszyscy wiemy od dawna. Jak wychodzi jakaś nowa perełka to zawsze jest to coś ciekawego.

0

@adi7adi8 lekki kontakt który zdecydował o tym że Martin źle postawił stope i się wywalił. To jest faul.

4

@Azazel_Pazuzu to był wał i tyle. Sędzia miał obowiązek być wezwany do monitora przez VAR. Nie mam pojęcia jak sędzia VAR się z tego wybroni.

1

@michal26 Ja tam w dupie mam to mieszkanie, w drugiej turze chciałem głosować na kogokolwiek tylko nie na Trzaskowskiego, ale że Andrzej DUPA zawetował obniżkę składki dla przedsiębiorców to prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż zagłosuje na kogokolwiek z poparciem pisu.

2

Komentarz usunięty

6

6. Araujo należy sprzedaż bo nadaje się do tarcia chrzanu
7. Lewo skrzydłowy, mówi to panu coś? Tak powinno wybrzmieć pierwsze zdanie skierowane do Deco i Laporty. Raphinha udowodnił wczoraj że z niego taki skrzydłowy jak z Urusa rozgrywający. Brazol może rotować z Olmo jako 10tka.
8. Ferran może być zmiennikiem na słabszych rywali w lidze, ewentualnie wchodzić w ławki jak rywal jest już słabszy. To co wczoraj zagrał "REKIN" to jest taki dramat że chłopak chyba będzie musiał wrócić na dodatkowe sesje u psychologa. 6 celnych podań w 90 minut, 7 strat. Przypomne że mieliśmy 71% posiadania piłki.

3

@michal26 nieodwizdana ręka w polu karnym, nieodgwizdany faul przed golem na 3:3, nie widział karnego Cubarsiego i potrzebował varu. Mirciniak po finale MS prezentuje poziom b klasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?