Rafalloxfcb
Dołączył/a: listopad 2011
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde No właśnie oglądałem mecz, gość miał najwięcej przechwytów z linii pomocy, najwięcej wgranych pojedynków. Wiem, że jest modne jechanie po nim ale czasem naprawdę warto popatrzeć nie przez pryzmat sympatii
0
@clyde Serio nawet w meczu gdzie był jednym z lepszych musi być przysrywka do niego?
0
@OldMc84 Patrz tutaj, zawodnik z Rayo nie dotyka w ogóle piłki
0
@OldMc84 Fakt zawodnik wskakuje przed Yamala ale nie on trafia w piłkę tylko Yamal, dlatego dla mnie nie jest to wcale takie oczywiste
0
@OldMc84 50/50 jednak kontakt był z kolanem
0
@Senstin Zawsze możesz być obiektywnym na stronie Realu
0
Jak oceniacie dzisiejszy mecz Casado?
1
Gavi fajne wejście
1
@Kapitan9 Co pokazuje Casado?
0
@AdrianFCB10 A co ma słaba gra do fatalnego sędziowania? Nie może mieć pretensji tylko do siebie, może a nawet powinna mieć pretensje do sędziego
0
@esem91 Pewnie zrobią tak, że niektóre ważniejsze zadania przesuwają czas do przodu, a niektóre poboczniaki nie
0
Nie wiem skąd to zdziwienie ludzi, Casado był dla Flicka od początku numerem 3. I szczerze też trzeba sobie powiedzieć, że po świetnym początku zaraz przed kontuzją grał po prostu słabo.
0
@MeMyselfAndI Z tego co napisałeś można mieć wrażenie, że to Barcelona była faworyzowana, a Real jedynie cierpiał z powodu reżimu. A jak pewnie wiesz tak też nie było, wszystko jest dużo bardziej zagmatwane i w zasadzie oba kluby były wykorzystywane jako swojego rodzaju tuba propagandowa dla tamtych władz.
0
@Gall Zero merytorycznych argumentów, opinia oparta na braku sympatii, standardzik.
0
@Gall 3 metry albo i bliżej to piłka spada od Fermina, już pomijam fakt, że Mojica został odpuszczony przez Yamala, potem Fermin próbuje wybić piłkę ale trafia tylko czubkiem buta zagrywając prosto do przeciwnika uprzedzając i Mojice i Frenkiego, który też próbował doskoczyć, trącona piłka przez Fermina leci prosto pod nogi przeciwnika, polecam zerknąć https://imgur.com/a/nV1jOpl
3
De Jong, Pedri, Olmo niepopularna opinia ze względu na niechęć tej strony do Holendra ale jest on najlepszym piłkarzem z opcji na tą pozycje
1
@Popitek12 Zależy jaki masz kapitał
0
@Gall Przecież tam przeciwnikowi pod nogi piłkę podał Fermin o czym Ty piszesz
0
@busel004 Tak ten drugi kontakt w tym przypadku to dobitka, tutaj masz przykład z meczu Niemcy vs Peru
2
@busel004 Np, jak odbije się od słupka i zawodnik strzelający dobije
1
@Herbert A mnie właśnie przekonuje
0
@Sulimo Ale co dokładnie chcesz sprawdzać?
1
@Frimpong W sumie 30k to nie jest duża kwota, tylko z drugiej strony jak komuś tyle brakło to znaczy, że konto bogate też raczej nie jest
0
Warto obejrzeć serial "Stamtąd"? Ktoś coś?
1
@MaziFCB Przecież tak jest od 30 lat, mało tego za dwa lata do władzy wróci PiS i dalej nic sie nie zmieni
0
Spokojnie Frenkie coś grywał na ŚO, wszystko jest ok
0
A za ile Inigo do nas przyszedł?
1
@Pressinho Być może, jestem na tyle młody, że realnie politykę znam od 15 lat, zdaje sobie też sprawę, że żyje w super czasach i praktycznie mam nieograniczone możliwości, jak się teraz zastanawiam to może faktycznie mówienie obecnie o skrajnościach to przesada patrząc historycznie i na rzeczy, które sie działy
0
@negreanu Też byłbym fanem takiego rozwiązania, grupa specjalistów w swojej dziedzinie odpowiadająca za konkretne rzeczy, ale to raczej utopia.
0
Wiesz co w sumie pisząc to w głowie bardziej nawet niż czystą politykę państwową miałem na myśli kampanie reklamowe korporacji, ogólne podejście ludzi na mediach społecznościowych i przedstawiane informacje, które obecnie w większości przebijają się te bliżej prawej strony.