10

Bardzo dobrze się stało, że ten jakby nie było historyczny wynik na tym Mundialu jest dzięki zasługom i świetnej postawie Wojtka Szczęsnego. Już przykro było czytać tą szydere na jego temat przez te wszystkie lata. Chłop odkupił swoje winy i poprowadził tą drużynę do 1/8. Liczę na jego dobry występ z Francją.

4

@AFA90 Argentyński Glik. Koledzy się zmieniają, a oni cały czas w obronie

1

@Cochise Podpisuje się pod tymi słowami.

3

@Chaoss Chłopa za mecz w takim stylu wieszaliby za jaja na latarni nie patrząc na wynik.

0

@tobiasson92 Wszystko jedno kto zagra. Każdy będzie wożony jak gnój po polu.

1

@Encore Potężne Czesioball

3

Brutalna lekcja futbolu i potężne zweryfikowanie. Niestety....Nie wybaczę braku zaangażowania w drugiej połowie.

2

Z czego się Iwański cieszysz. Awans w takim stylu to jest wstyd.

2

@Kuba_1 @masq jest tak zaślepiony, że nawet szkoda komentować te jego wypociny.

21

Tfu na ten mecz. Tfu na ten styl. Arabom bardziej zależało na bramce niż nam.

1

Jak mi jeszcze raz ktoś powie, że Czesiek to jest pan trener to zaśmieje się prosto w twarz. My nie zasługujemy na nic na tym mundialu. To jest kurwa wstyd, zero zaangażowania. Nawet nie chcieliśmy zaatakować

0

Argentyna nam krzywdy nie chce zrobić. Szkoda, że naszym nie zależy.

4

Ale my gówno gramy.

2

@Kondziu_FCB Wstyd to kraść i z dupy spaść.

4

Szczęsny i długo długo nikt.

0

@dafik85 Z Polaków tylko Szczęsny gra

1

@Miszcz Textu FCB kolejny mecz z rzędu. Nic nowego

4

Tunezja 4 punkty w grupie i jadą do domu. Obyśmy nie powtórzyli :/

3

Brawo Australia. Największa niespodzianka turnieju jak dotąd

0

@JohnnyBarca Na mundialu nie ma czegoś takiego jak autostrada. Każdy gra jak o życie i w każdym meczu musisz dać z siebie 110%, bo nikt ci nie odpuści. Obrazując - Polska mogłaby zaskoczyć i wyrzucić Francję, a równie dobrze też odpaść z Australią.

0

@tbas Zwycięstwo z Argentyną to tam jeszcze. Ja już czytałem, że zaczynamy nieśmiało celować w medal

0

@Tasde No pierwszą połowę zagrali słabo, ale w drugiej, zwłaszcza po golu jechali z Meksykiem jak z bura suką. Meksykanie nawet nie pierdneli

5

@Worny Takie Cadiz idzie jeszcze zrozumieć, ale najgorzej właśnie z takim Simeone. Mając zawodników z potencjałem na grę fajnej, przyjemnej, ofensywnej piłki on po prostu zabija futbol. Jakby wszyscy zaczęli grać jak Atletico, bo im to wyniki niby przynosi to chyba przestałbym oglądać ten sport

19

@Emhyr Lucho Top.

1

@Rudy432 Australia 0:1 Dania
Tunezja 1:3 Francja
Arabia 0:1 Meksyk
Polska 1:2 Argentyna

0

@jacobFCB Masz rację, brak kompromitacji pierwszy raz w tym wieku, to zawsze jakiś sukces.

1

Elegancko USA. Zasłużony awans. Iran ładnie powalczył na tym turnieju i nie mają się czego wstydzić.

0

@SuperPatsonFCB Drugą połówkę z USA zagrali świetnie, ale poza tym paździerz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Walia to obok Kataru najsłabsza ekipa tego Mundialu. Poza dobra druga połową z USA nic nie pokazali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?