0

@Krzysiek_FCB Holandia 2:1 USA
Argentyna 3:1 Australia
Francja 4:1 Polska
Anglia 2:0 Senegal
Japonia (P) 1:1 Chorwacja
Brazylia 1:0 Korea
Maroko 1:2 Hiszpania
Portugalia 2:2 (P) Szwajcaria

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Volk Coś czuję, że Anglia dojdzie do finału niestety.

3

@koziar Skoro według ciebie repka zgodziła się na taki granie (stylem tego nie nazwę), to mniemam, że tylko na czas tego Mundialu. Zielu, Lewy zacisnęli zęby i zgodzili się na tartak, żeby wyjść z tej grupy. Nie wierzę w to, że taki Tytan pracy jak Lewandowski, który ma bardzo dużo do powiedzenia będzie tolerował granie takiego gówna, w którym nie wykorzystujemy atutów graczy ofensywnych min. marnując zmysł Strzelecki jednego z najlepszych napastników świata. I będzie miał świętą rację. Ten minimalizm Michniewicza, na dłuższą metę nie zaprowadzi nas do niczego. Z Argentyną było to widać.

3

@Fido66 To się o 16 znieczulisz.

14

@Sau_Ron Jakby Brzęczek był jego kompanem od wódy to też nic by mu nie groziło. Niestety to, że dobrze tańczył nie wystarczyło.

6

@FcBarcelonaFanMSN To wszystko prawda. O to zdjęcie z pokoju małego Kyliana.
https://zapodaj.net/7eb7d73498ae2.jpg.html

0

@Emhyr Mógł upaść i sobie głupi ryj rozwalić.

0

@macio_944 2,5 tysiąca debili jeszcze mu przyklasnelo

0

@Kuba_1 Szwajcaria wywaliła Francję z Euro, to mogą i Portugalię z Mundialu. Będzie ciężko, ale są nieobliczalni

0

@Emhyr Kamerun rozpoczyna dziś marsz po mistrzostwo

0

@norbi77 To jest dramat... Kompletny brak ludzkich odruchów.

1

@DawidekFCB Jak Czesio tak mówi, to ja mu wierzę.

6

@Kgorecki2500 Tak wpierdol.Nie mogliśmy dwóch podań wymienić, o wyjściu z własnej połowy nie wspomne. Totalna deklasacja, bawili się z nami jak z dziećmi. Będziesz mi wmawial, że Czesiek chciał tak zagrać?

8

@DawidekFCB "My przynajmniej wygraliśmy z Arabią" Co to za dziecinny argument po tym jak dostaliśmy wpierdol od Argentyny i zaprezentowaliśmy się jak armatorzy?

2

@Bartula Nie da się strzelić karnego z główki

0

@Emhyr Nasz dyrektor do spraw finansów przemówił

1

@barcelonaLM Stać nas, a co!

0

@LaRoja Kostaryka ładuje 2 bramki Niemcom. Japonia 4 bramki z Hiszpanią i Niemcami. Mają lepszych ofensywnych zawodników od nas? To nie tylko kwestia graczy, ale też nastawienia. Myśmy w tym meczu nawet nie byli zainteresowani atakowaniem. Wyszliśmy grać na 0:0, a później gdy plan się zesral liczyliśmy na litość Argentyny i farta w drugim meczu. Czesiek myślał, że damy radę autobusem do końca. Popełnił taktyczne samobójstwo w tym meczu i podejrzewam, że zrobi to kolejny raz z Francją, bo nic innego nie potrafi zaproponować.

0

@Emhyr Ewidentnie Hiszpanie zagrali na uniknięcie Brazylii w drabince. Zdzwilo mnie to, bo myślałem, że Enrique nie kalkuluje i wyjdzie po wygraną.

1

@FCB24 No jakby Szczęsny był w obecnej formie to myślę, że z grupy byśmy mogli wyjść. To co on ze Słowacją odwalil...

0

@Emhyr Wczoraj to raczej Hiszpanie coś cudowali. Japończycy zrobili po prostu wszystko co musieli, żeby wyjść z tej grupy.

Wracając do meczu z 2018. Było mi wstyd, za to, że w meczu o honor nasi zachowali się jak frajerzy. Jeszcze ten Błaszczykowski stojący przy linii i Grosicki udający uraz. Kompromitacja całkowita.

1

@Zoker I ta tragiczna taktyka zostanie kolejny raz zweryfikowana, tak samo jak z Argentyną.

0

@damianex10 Maciej Kot musi zagrać obok Glika i robimy to.

0

Przyszłoroczny wyścig F1 w Chinach odwołany :/

3

@maroon Z kolei w Urugwaju go pokochali. Gość pokazał, że jest w stanie zrobić wszystko dla swojego kraju

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@agaFCB Wiadomo, każdy będzie walczył jak o życie.

3

@Kgorecki2500 Ciężary Hiszpanii wyczuwam.

2

@Donnie_Darko Ktoś krytykuje styl

Odpowiedz: Dajcie spokój kto to będzie pamiętał za x lat.

Ktoś twierdzi, że grając takie gówno nic nie osiągniemy:

Odpowiedź: a pamiętasz Grecję w 2004, nic nie grali, a wygrali. Portugalia 2016? Ledwo się prześlizgneli, a wygrali.

To jak to w końcu jest? To pamięta się o stylu, czy nie?

Owszem, jeśli odpadniemy w 1/8 w tak grając, to rzeczywiście nikt nie będzie tego pamiętał, ale nie stylu, tylko też wyniku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?