5

@Borry Rzym, Anfield, 8:2, lomoty od Bayernu, odpadnięcie w grupie LM. Te wszystkie porażki ostatnich lat na pewno się nawarstwiły i miały wpływ na to, że facet stracił sporo pewności siebie. Niestety to smutny koniec wielkiego piłkarza. Oby się udało ligę na pożegnanie zdobyć, żeby nam Sergio z pustymi rękami nie odchodził.

1

@mekston Napastnik z pięknym wykończeniem, czyli czymś czego brakuje naszym zawodnikom. Już widzę jak nasz Ferran ładuje takie coś jak ta bramka na 1:0, bomba po krótkim słupku w samo okno. Super grajek, już się pewnie kolejka chętnych ustawila

7

@Comentateiro Wina Ten Haaga.

1

@cris2706 Zasłużyli na premie.

11

Szwajcaria tragiczna dziś. Ja nie wiem co ja w nich widziałem xD

0

@AmigoBlancos No w sumie ten gol Lewego z gry to taki w stylu Ronaldo. Totalnie z dupy

1

@Kapitan hawk Factos

0

Ten hat-trick to gwóźdź do trumny Ronaldo. Nie wyjdzie już więcej od 1 minuty

0

@michaleu Akurat nie, ale wiadomo, że udowodnić nie mam jak xD.

1

Kolejne spotkanie gołej dupy z batem. Portugole są bardzo mocni, ale trzeba też przyznać, że Szwajcarzy to im za bardzo nie przeszkadzają.

0

@maroon A dżugandżu grał?

1

@Katalonbar Cała Hiszpania zagrała słabiutko. Bardziej można się do Lucho czepiać tego przywiązania do Busiego. Marnuje potencjał Rodriego wystawiając go na śo, pomija w powołaniach Ramosa, Gerrarda Moreno, a bierze Fatiego, Erica bez formy. Za dużo chciał nacudowac, jakby na siłę chciał udowodnic, że się nigdy nie myli. No i przekombinowal.

5

@Kluivert_P Nie powiedział nigdy nikt

0

@Encore Chłopaki mu być może Puchar ugrają, ale rzeczywiście, ciężary niesamowite.

1

@Pawelsky Leo się musi napocić, żeby zdobyć to czego pragnie najbardziej. Wciąż jest to Spokojnie do zrobienia.

2

@Medium Rodri to za Busiego w środku powinien pykac

5

Ale przecież to wszystko wina Ten Haaga

1

@Encore Prawda futbolu.

0

@AmigoBlancos Szwajcaria dojdzie do półfinału. Czarny koń

0

@Herato Nasza stronka na luzie wytrzyma. Gorzej z fioletową jak rywalem Portugalii będzie Argentyna.

1

@mekston Z Koreą odstawił taki kabaret, że chyba nawet cierpliwość Santosa się skończyła.

0

@Pressinho Bardzo ładnie z jego strony. Ja tylko nawiązałem do naszej świetnej reprezentacji.

0

@czółkovsky Ciekawe ile premii na nich czeka?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Busquets to był dla mnie pewniak do pudła akurat. Te wszystkie porażki, klęski z ostatnich lat odcisnęły na jego psychice ślad.

0

@kuz Jaka Francja. Angole w finale z tej strony drabinki będą niestety.

1

@danio1899 Busquets pewniak do pudła

2

@AFA90 Santos przejrzał na oczy? Przecież to jest niemożliwe

0

Skoro Morata jest obecnie najlepszym ofensywnym graczem Hiszpanii to wiedz, że nie jest dobrze

0

@aezakmi123 No dobra, ale nie ma w Hiszpanii żadnego przyspieszenia, ruchu na skrzydle, kompletnie nic. Strasznie statycznie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?