Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@msmsms Jakby się wziął za robotę i chciało mu się dalej dbać o siebie to Spokojnie za 4 lata zagrałby. Ciekawe jakie ma priorytety
1
@Piorun Jeszcze Mekambe
0
@MESSIah16 Sergio Romero w 2014 też zrobił robotę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@PatrychoO Panie Frenkie, Mundial jest dla pana Lionela, dla pana jest tytuł La Liga. Tego sobie i wam życzę.
2
@Roobo W tle bitka, a Messi cieszy michę. No piękne po prostu :D
1
@Kapitan hawk Oj już niepotrzebne to było po meczu ze strony Leo. Co się działo na boisku zostało na boisku. Myślę, że piłkarz takiej klasy mógłby już odpuścić, no chyba, że tam jakieś słowa zaczepne były w jego kierunku.
0
@Cule1234 Najgorzej sędziowany mecz tego Mundialu.
3
@AFA90 Góralski przy tych rzeznikach z Ameryki Południowej to wygląda jak potulny jamnik, a nie pitbull.
9
@Barca1992 Wieszania prania na Bernabeu nic nie przebije.
9
@Danny Gaucho Grzegorz Lato? Top!
10
@michal26 O wielkości Messiego niech świadczy to, że bez niego nikt nawet nie brałby na poważnie tej Argentyny w kontekście kandydata do mistrzostwa. Od 2010 roku wymienia się ich w ścisłym gronie faworytów, a ich największy atut to właśnie ciągle jest Leo.
9
Trzeba przyznać, że Messi na tym turnieju bardzo pewnie wykonuje rzuty karne. Tym większe gratulacje dla Szczęsnego, że jako jedyny na razie dał radę wyjąć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@cold_play Czyli Van Gaal podpatrzył Czesia i kazał lage walić na Luuka i Weghorsta?
4
@BARCA1899Messi Młody jest, miał prawo się spalić.
2
@Peciak Dobrze im zrobiła ta porażka. Z każdym kolejnym meczem presja byłaby tylko większa. Zaczęli od zera. Mają już 4 wygrane z rzędu i oby skończyli na 6.
2
@Sysia11 Jaki druk? Lahoz po prostu sędziował jak na niego przystało, czyli ujowo w obie strony. Tragicznie ten mecz prowadził, chyba Najgorzej sędziowany mecz tego Mundialu
7
Argentyna się zagotowała już. Holandia to weźmie niestety.
7
@Explode Ja w ogóle nie wiem jak można kochać ten sport i być hejterem Messiego. Przecież nikt nie gra tak pięknie jak on. Nie ma lepszego, po prostu nie ma.
0
@IronSanHybrid Ja bym wolał Argentyna vs Anglia, gdzie Messi zdobywa złoto i wygrywa bitwę o Falklandy
0
@Vamos_RM Z Chorwacja Nigdy nie jest łatwo. To waleczne i zawzięte chłopy
0
@Emhyr Milik ma więcej bramek w tym sezonie. Proszę go nie obrażać
0
Już wiecie gdzie jest Messi?
5
@koziar Nie da się wygrać w karne z Chorwacją. To jest ich gra.
2
@Jacu327 Wycisnęli coś ponad maxa. Na obu tych turniejach nikt ich nawet nie typował do strefy medalowej.
1
Już widzę pisanie, że Argentyna ma autostrade do finału. Jaką autostrade się pytam? Raz, że najpierw trzeba przejść ułożonych Holendrów, a później czeka ta waleczna Chorwacja, z którą już Brazylia miała mieć autostrade.
0
Hahahaha ale jajca
0
Bałkański magik z 10 na plecach jest niesamowity.
0
@Rust_Cohle Kręci kółka przy ławce rezerwowych