- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
6
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Gramy straszna piłkę, z Meksykiem czy Arabami wyglądaliśmy jak wyglądaliśmy, zastanawia mnie na jakiej podstawie ludzie myślą, że my z Argentyna, która walczyć będzie o pierwsze miejsce możemy wygrać.
4
@tbas Też nie jestem w stanie tego myślenia zrozumieć.
1
@tbas Argentyna musi wygrać. A jak trzeba to czasem nie chce wpaść.
9
@tbas a na jakiej podstawie Arabią mogla wygrać z Argentyną. Argentyna nie gra nic wielkiego a w meczu może wydarzyć się wszystko. Taką logiką to jak to jest możliwa porażka Barcelony np. z Cadizem skoro aspirujemy do tytułu a tamci do spadku
3
@tbas Na tej podstawie, że skoro Araby były w stanie urwać punkty, to my też możemy być.
1
@trolownik Własnie gra znakmoicie w destrukcji. Tylko problemem było to, ze ich zlekcewazyli i zaacili za to kare. Z Meksykiem juz inaczej zagrali, nie zlekcewazyli ich w ogole i ile sytuacji mial Meksyk bramkowych? Chyba 0. Same strzaly i to malo grozne, przewaznie z dystansu.
2
@tbas tak trzeźwo myślących jak ty czy ja jest niestety mało, większość po wygranej z Arabia S. myśli życzeniowo,że słaba Polska nie tylko wyprzedzi Argentynę ale i dojdzie daleko na ms
2
@Rewolucja123 No fakt Argentyna neutralizuje ataki jak Brazylia dlatego mieli tak długą serię bez porażki. Meksyk miał tylko tego wolnego co Martinez złapał jak bramkarz w fifie
0
@Emhyr Meksyk akurat srednio albo wrecz slabo prezentuje sie w ofensywie. Brakuje im armat.
0
@tbas Zwycięstwo z Argentyną to tam jeszcze. Ja już czytałem, że zaczynamy nieśmiało celować w medal
0
@trolownik Arabia miała dwa strzały w meczu, mecz życia zawsze się trafi. Tyle w temacie, dziś jadą z nami krótko. Poprostu logiczne to jest nawet, dodam Arabia z nami piłkarsko była lepsza, tak wiem bramki, ale z Arg poprostu przy naszym stylu jaki gramy nie widzę szans.