2

@ElKamil przez ostatnie 15 lat prąd drożał średnio około 7-7,5% rocznie.

0

@CLS63AMG przecież przed losowaniem tłumaczyli, że najpierw lecą gospodarze w pierwszym meczu, a później dolosowują rywala...

0

Cześć! Czy ktoś z Trójmiasta i okolic planuje robić jakieś zamówienie na stronie Barcy? Można by się połączyć i mieć darmową wysyłkę. :)

0

Cześć, czy ktoś z Was się orientuje, czy zostając socio dzisiaj będę mógł wziąć udział w losowaniu karnetów na rudę wiosenną?

1

@Kidd Fermin nie wrócił zdrowy z przerwy reprezentacyjnej...

0

@michalgajdek dzięki bardzo za odpowiedź. Zależało mi właśnie na informacji jak to wyglądało przy poprzednich wyjazdach. Stosunek wnioskowanych biletów do otrzymanych miejsc i porównanie z zainteresowaniem tym konkretnym wyjazdem.

Jeżeli chodzi o penyę to już jestem w innej, także nie zależy mi bardzo na przynależeniu do kolejnych, ale obawiam się, że się nie załapię na bilet nie korzystając z wyjazdu zorganizowanego. :)

0

Jak realnie oceniacie szanse na otrzymanie biletu? Raczej jest to pewne, mało prawdopodobne, czy 50/50? Rozumiem, że jeżeli się nie otrzyma biletu, nie można się wypisać z penyi i dostać zwrotu składki członkowskiej?

3

@Rewolucja123 wg oficjalnego komunikatu: "całkowite zerwanie".

1

@NeyPL Można się dogadać w dwie osoby :)

0

@MaZiMPL są dostępne w wersji Basic Plus. Do 19.09 bilety Basic miały być dostępne tylko dla Socios. Także dzisiaj/jutro powinny być też w otwartej sprzedaży.

0

@michalgajdek Dzięki, czekam w takim razie na odpowiedź. Pozdrawiam.

0

Czy powinienem dostać jakieś potwierdzenie wpłynięcia formularza?

0

@stool 129,99, teraz widzę info ;)

0

@stool Przy 148 faktycznie jest gratis. Przy 124 jeszcze nie było.

0

@stool Mi doliczył 15€ za wysyłkę, pomimo że mam w koszyku ponad 100€... :(

0

@stool Skąd wziąć rabat 20%? :)

0

@Lucyfffer Polecasz którąś z działających w PL penyi? Która jest najbardziej obrotna w pomocy przy zdobywaniu biletów?

0

@Lucyfffer dzięki za odpowiedź! Bilety dla członków penyi są też dostępne na stronie FC Barcelony czy trzeba je zamawiać jakoś przez penyę?

0

Cześć! Powiedzcie mi proszę, czy należąc do penyi jest możliwość wcześniejszego zakupu biletów na mecze domowe? Czy dotyczy to tylko socios?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cześć! Powiedzcie mi proszę, czy należąc do penyi jest możliwość wcześniejszego zakupu biletów na mecze domowe? Czy dotyczy to tylko socios?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?