1

@VamosRakieta Grek wygląda jak łamacz serc nastolatek.

0

@Colon Nole, przywrócenie Hurkacza, yyyy Ben Shelton

0

Grecki przystojniak jeszcze nie stracił tu seta.

1

@Mixtape ja u siebie mogę mieć jeden egzamin w sesji xDD. Z jednego będą zwolniony, a na inny nie wiem czy w ogóle się dostanę

0

@betonito właśnie końcówka top 10 i początek drugiej dziesiatki, to poziom na którym się znajduje.

0

Dobra, dawać finał Nole vs Kaczka

1

Dawaj Hurkacz, dla Nadała, Murraya, Federera i innych legend

1

W Końcu Mudryk..

0

Dawać półfinał Nole z Murrayem..

0

@barcelonaLM Szkoda, że Kyrgios nie miał nawet szansy wystąpić w turnieju..

5

@Gaz Na początku uważam że niektóre posty były śmieszne, ale to już się zaczyna nudzić i denerwować. Kazdy post jest podobny do poprzedniego..

1

@Dembouz1899 Strangersi, Peaky Blinders, Breaking Bad, Wikingowie i mój faworyt xDD Sex Education

1

@shinthps zależy przy jakim wyborze. Do związku czasem jest drugorzędny, ale do jakiegoś małego fuckowanka jest najważniejszy

0

@Medium Hurkacz goat, więc rywale muszą sobie jakoś radzić..

0

Niestety, ale Korda to bardzo niebezpieczny człowiek, być może najtrudniejszy mecz Hurkacza jaki zagra w tym turnieju..

1

Hubcio lubi grać z Danił. Pytanie czy pan Danił wygra

2

@Colon przegrał prowadząc 6-1

0

Tiafoe co odwalił w taj breku xdd

1

Kocham Huberta, ale to jest mecz tytanów pod względem psychiki..

0

Błagam nie.....

0

W końcu asy zaczynają funkcjonować, teraz oby nic nie odwalił

0

@Nhyz Ciężko mi być obiektywnym, bo jestem ogromnym fanem tych nowych god of warów, ale zarówno fabuła jak i walka mi się podobała

0

Cieszy, że Hurkacz potrafi przełamywać, gorzej że traci swój serwis, jak nie on

3

@Nhyz matko ciężko powiedzieć, ale zawsze Detroit numer 1, a potem Łiczer 3 i Ragnarok

3

Ale Andy Murray jest niezniszczalny, wspaniały tenisista..

0

@Kamiloza91 ja się obawiam Pięknego Greka, oby to ktoś zatrzymał

0

Oby Murray pokonał dziś kolegę Kyrgiosa

1

No i brawo Hubert, a Shapovalova połowa rambli robi w 3 setach

0

Sonego ma małego

0

Ale fajnie ogląda się taki bezradny Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?