Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Grek wygląda jak łamacz serc nastolatek.
0
@Colon Nole, przywrócenie Hurkacza, yyyy Ben Shelton
0
Grecki przystojniak jeszcze nie stracił tu seta.
1
@Mixtape ja u siebie mogę mieć jeden egzamin w sesji xDD. Z jednego będą zwolniony, a na inny nie wiem czy w ogóle się dostanę
0
@betonito właśnie końcówka top 10 i początek drugiej dziesiatki, to poziom na którym się znajduje.
0
Dobra, dawać finał Nole vs Kaczka
1
Dawaj Hurkacz, dla Nadała, Murraya, Federera i innych legend
1
W Końcu Mudryk..
0
Dawać półfinał Nole z Murrayem..
0
@barcelonaLM Szkoda, że Kyrgios nie miał nawet szansy wystąpić w turnieju..
5
@Gaz Na początku uważam że niektóre posty były śmieszne, ale to już się zaczyna nudzić i denerwować. Kazdy post jest podobny do poprzedniego..
1
@Dembouz1899 Strangersi, Peaky Blinders, Breaking Bad, Wikingowie i mój faworyt xDD Sex Education
1
@shinthps zależy przy jakim wyborze. Do związku czasem jest drugorzędny, ale do jakiegoś małego fuckowanka jest najważniejszy
0
@Medium Hurkacz goat, więc rywale muszą sobie jakoś radzić..
0
Niestety, ale Korda to bardzo niebezpieczny człowiek, być może najtrudniejszy mecz Hurkacza jaki zagra w tym turnieju..
1
Hubcio lubi grać z Danił. Pytanie czy pan Danił wygra
2
@Colon przegrał prowadząc 6-1
0
Tiafoe co odwalił w taj breku xdd
1
Kocham Huberta, ale to jest mecz tytanów pod względem psychiki..
0
Błagam nie.....
0
W końcu asy zaczynają funkcjonować, teraz oby nic nie odwalił
0
@Nhyz Ciężko mi być obiektywnym, bo jestem ogromnym fanem tych nowych god of warów, ale zarówno fabuła jak i walka mi się podobała
0
Cieszy, że Hurkacz potrafi przełamywać, gorzej że traci swój serwis, jak nie on
3
@Nhyz matko ciężko powiedzieć, ale zawsze Detroit numer 1, a potem Łiczer 3 i Ragnarok
3
Ale Andy Murray jest niezniszczalny, wspaniały tenisista..
0
@Kamiloza91 ja się obawiam Pięknego Greka, oby to ktoś zatrzymał
0
Oby Murray pokonał dziś kolegę Kyrgiosa
1
No i brawo Hubert, a Shapovalova połowa rambli robi w 3 setach
0
Sonego ma małego
0
Ale fajnie ogląda się taki bezradny Real