Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście szacunek dla Murraya, ale do Huberta nie wyszedł
0
@barcelonaLM Mimo wszystko fani Rogera są trochę bardziej agresywni. Nadała najmniej
7
Piotrek w ogóle się nie starzeje. Niesamowity jest.
1
@barcelonaLM Wellinger jest tak przystojny ze można mu wybaczyć.
0
Ipcioglu wycięty
3
The king of Kings Hubert Hurkacz w finale
1
Ale Andy Murray to jest kozak, oby wygrał ten turniej.
0
@FcPortoFan1999 Chciałem napisać że Benfice Lizbonie z Portugalii, a potem zobaczyłem twój nick
1
@tomek8756 Benfica Lizbona-Portugalia
0
@Emhyr Z 4 lata nie oglądałem lola, Caps jest dobry obecnie?
0
@Rl9k1nG Jedyny z tej całej konfederacji do którego mam jakiś szacunek
1
Wiem, że wygra Roman, ale fajnie jakby zrobili jakiś Montreal Screwjob i Sami mistrzem
0
@FcPortoFan1999 Chętnie bym obejrzał znowu jakiś konkurs bez czołówki
0
Melar i Niemcy zepsuli ten konkurs, ale i tak fajnie się ogląda
1
Ale Napoli sobie dorobi konkretne pieniądze w lato
0
@DaPidejpi El Jarek jest spoko, legenda, ale inni są nijacy
1
Ale on jest szybki
5
Guardiola stworzył Arsenal i go zniszczył
0
Arteta się skończył
0
Czy brak znajomości uniwersum jest dużo przeszkodą przy Hogwarcie?
0
@Criss18Barca Nie.
Problem pełnoletności mnie co prawda nie dotyczy, ale lubiłem zawsze się pobudzić przed treningiem, tabletek kofeinowych nie chciało mi się kupowac, a kawy nie lubię.
1
@cris2706 Ola sex Education
0
Koguty grają dla swoich braci z Londynu
0
@IronSanHybrid Najman z Muranem to ostatnia wielka walka w historii freaków
0
Jóźwiak jak Jóźwiak, ale Turski jest smutny
0
@jacobFCB Carrio to tylko że spysinskim
5
Mmmm puuuuuu. Piękny nokaucik
0
@Hosh dobre geny, jedynie klatka mi się nie podoba, ale tak bardzo fajna sylwetka
0
Ferrari ma chyba Najprzyjemniejszą sylwetkę z tych wszystkich freaków, oby wygrał
0
@tomek8756 Zima, jest op, nie jest gorąco i dobrze, ale najlepsze
Jest takie 10 stopni na plusie bez wiatera