0

Oczywiście szacunek dla Murraya, ale do Huberta nie wyszedł

0

@barcelonaLM Mimo wszystko fani Rogera są trochę bardziej agresywni. Nadała najmniej

7

Piotrek w ogóle się nie starzeje. Niesamowity jest.

1

@barcelonaLM Wellinger jest tak przystojny ze można mu wybaczyć.

0

Ipcioglu wycięty

3

The king of Kings Hubert Hurkacz w finale

1

Ale Andy Murray to jest kozak, oby wygrał ten turniej.

0

@FcPortoFan1999 Chciałem napisać że Benfice Lizbonie z Portugalii, a potem zobaczyłem twój nick

1

@tomek8756 Benfica Lizbona-Portugalia

0

@Emhyr Z 4 lata nie oglądałem lola, Caps jest dobry obecnie?

0

@Rl9k1nG Jedyny z tej całej konfederacji do którego mam jakiś szacunek

1

Wiem, że wygra Roman, ale fajnie jakby zrobili jakiś Montreal Screwjob i Sami mistrzem

0

@FcPortoFan1999 Chętnie bym obejrzał znowu jakiś konkurs bez czołówki

0

Melar i Niemcy zepsuli ten konkurs, ale i tak fajnie się ogląda

1

Ale Napoli sobie dorobi konkretne pieniądze w lato

0

@DaPidejpi El Jarek jest spoko, legenda, ale inni są nijacy

1

Ale on jest szybki

5

Guardiola stworzył Arsenal i go zniszczył

0

Arteta się skończył

0

Czy brak znajomości uniwersum jest dużo przeszkodą przy Hogwarcie?

0

@Criss18Barca Nie.
Problem pełnoletności mnie co prawda nie dotyczy, ale lubiłem zawsze się pobudzić przed treningiem, tabletek kofeinowych nie chciało mi się kupowac, a kawy nie lubię.

1

@cris2706 Ola sex Education

0

Koguty grają dla swoich braci z Londynu

0

@IronSanHybrid Najman z Muranem to ostatnia wielka walka w historii freaków

0

Jóźwiak jak Jóźwiak, ale Turski jest smutny

0

@jacobFCB Carrio to tylko że spysinskim

5

Mmmm puuuuuu. Piękny nokaucik

0

@Hosh dobre geny, jedynie klatka mi się nie podoba, ale tak bardzo fajna sylwetka

0

Ferrari ma chyba Najprzyjemniejszą sylwetkę z tych wszystkich freaków, oby wygrał

0

@tomek8756 Zima, jest op, nie jest gorąco i dobrze, ale najlepsze
Jest takie 10 stopni na plusie bez wiatera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?