0

@mekston najsłabszy jest Bernardo Sliva

1

@MesQueUnClub96 tam zawodnik BS psuje grę to co się dziwić

0

@mekston Bernardo pewnie jak zwykle gdy koledzy gorzej zagrają to znikł?

0

Nie oglądałem mecza. Kto był najlepszym piłkarzem na boisku @mekston

0

@Culer9002 powiedział że mundial słabo zagrał

0

@Ojciec5tkidzieci piłki nożnej

7

Nie da się tych świąt. Peowski kuzyn przyjechał i jeszcze źle mówi na goata..

0

@mekston Z czym się ze mną zgodził?

2

@Rust_Cohle start Element

0

@mekston Ja jestem jak Korwin. Albo mam mądre komentarze, albo takie których nie rozumiesz.

0

Start Bench Sell. Brazylia. Ronaldinho Vincius Neymar

0

Czy Xabi Alonso oszukuje?

0

@tomek8756 ja bym bardzo chętnie zagrał Julię

9

@Lola120 @July_6_BcN @clyde @jowita @agaFCB @Sysia11 i inne panie, Wesołych Świąt. @mekston

1

@barcelonaLM tzw goat

0

Będziesz się kłócił przy wielkanocnym stole z rodziną o politykę?

0

@FcPortoFan1999 Hubert to już przynajmniej wygrał ten turniej. Nie to co Sinner

0

@FcPortoFan1999 ale nie wiem czy Sinner nie jest za słaby na takie mecze. No tak do takich meczów lepszy jest Hurkacz

1

@FcPortoFan1999 jest moim idolem.

0

@zodiak_10 @mekston co to za herezję?

0

Start Bench Sell. Prime. Sergio Busquets, Casemiro i Rodri

0

@Culer9002 najlepszy sposób na przerwę między seriami to Rambla albo gapienie się na assy

1

@Kgorecki2500 i dobrze, podobno dwójka już jest lepsza. Szkoda że w Polsce tak późno premiera

0

@MichuZ44 ciekawe czy Max lubi mięso

0

@FcPortoFan1999 lubisz Fc Porto?

0

Mięso Wielki piątek. Tak czy nie?

0

Alcaraz lepszy, Bułgarzy nie potrafią grać

2

@Rust_Cohle Mekston obrażają. Ratuj zgłaszaj do elementa. @mekston

5

@Kidd Alonso goat.

1

@Firestone Mimo wszystko przegrał z youtuberem dla dzieci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?