1

@FcPortoFan1999 ja wolę Portugalię

1

@macio_944 Ja to bardziej czekam chyba na inną reprezentację..

0

@MesQueUnClub96 każdy kto ma pieniądze tak robi

1

Zyzz. Tak czy nie? Jak dla mnie jeden z idoli

1

@MichuZ44 a tam Max, niestety Sainz w tym roku bierze wszystko. Znaczy lubię go ale..

1

Za rok o tej porze Cristiano będzie bliżej 60 niż 20. Smutne trochę

6

Czemu o której godzinie bym nie był, zawsze na siłowni są te same osoby? Rozumiem kobiety, które czekają aż się pojawię, ale inni?

10

@TR3YWAY Nie. Nagroda dla Popitka - tak

0

Ogórkowa liga. Tak czy nie?

0

Jaki jest najlepszy antagonista w historii gier?

1

@Herato Upokorzony przez Cristiano Ronaldo Zerom Boateng

0

Sushi. Tak czy nie?

0

@barcelonaLM najlepszy jest Djokovic

0

21 wiek vs 19 wiek. Który wiek lepszy?

0

@NeroTFP1 Bo to fejm. @Arden oczywiście że mój idol to Cr

1

@ranger3120 te kobiety to są. Ja to nawet na siłownię przestałem chodzić bo ciągle zagadują i nie da się zrobić treningu

0

@TR3YWAY Dziękuję

1

@macio_944 Miałeś napisać o reprezentacji 2022. Ale pierwsze dobrze

0

Jaka jest najsłabsza reprezentacja która wygrała ważny turniej? Moim zdaniem Grecja 2004 i wiadomo jaka reprezentacja, ale wiadomo.

1

@GABVI36 Portugalia 2016, potem Barcelona Guardioli

1

@Encore Mekston i Kessie 2015 oszukali

0

Falcao. Tak czy nie?

3

@Arden Cristiano Ronaldo

0

@insp1re Lepszy piłkarz, mniejsza postać

3

@AFA Albo jak Cristiano strzela na pustyniach to krzyki są, a jak Messi strzelał na pustyniach to nagle zachwyty wielkie i to jeszcze z karnych

0

@barcelonaLM Djokovic lepszy

1

@Stinger_ Za rok wygra Marusiak przed Zniszczolem i Huberem

0

Jak długo się zapuszcza brodę ?

1

Huber to modern day Hautamaeki, ciekawe czy jego idolem jest Hubert Hurkacz

0

Aleksander Zniszczoł - Polski, lepszy Fettner. Wielki talent za dzieciaka, ale władzę wolały powoływać systemowych skoczków. Po obniżeniu lotów systemowych skoczkow jednak zaczyna osiągać sukcesy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?