0

@Hasszz Kapitan Ameryka jest człowiekiem, więc prawda kryptonit by na niego nie zadziałał, ale wiele innych rzeczy już by zabiło go.

0

@Hasszz przypominam, że Batman wiele razy pokonał Supermana, więc ma szanse.

0

@Sulimo Batman, Superman, Wonder Woman i można tak wymieniać odpowiadając na pytanie.

1

@DonMatteo901 wzięła na badania 3 kobiety i jedna z nich dokonała zabiegu aborcji, więc wyszło, że co trzecia

2

@xvcWinterSoldier Żałosne zachowanie, a jakby role się odwróciły to ciekawe czy byłoby mu do śmiechu.

0

0

@esem91 pamiętam jak tu ktoś mówił, że wygrana z Niemcami będzie takim punktem zwrotnym i Polska zacznie lepiej grać.

2

Aha czyli tylko jak wpadłem na pomysł nie oglądać meczu z myślą, że nie ma sensu i tak wygrają Polacy xD

1

@GeraltzKatalonii on zaczyna już przeklinać i przejmować się wyzwiskami w jego stronę.

0

Chyba to jest upadek Romero, niestety.

2

@macio_944 nie tylko Messi, Busquets zostaje na 100% w Barcelonie, Neves przechodzi do Barcy, Silva planem B Barcelony, Gundogan podobnie jak Inigo w Barcelonie tylko brakuje małego szczegółu, a wczoraj podał 50% szans.

1

Enrique też zdobywa puchar, bo w lidze narodów poprowadził 6 meczy?

0

@szkutnik91 +Busquets przedłużony

3

Na razie mamy kompromitacje Romero, przypominam co on pisał:
-saga z Messim
-"Busquets zostanie czy ci się podoba czy nie"
-Neves w Barcelonie
-Gundogan będzie w Barcelonie tylko brakuje małego szczegółu

0

@Mario96w niestety niektórzy Polacy mają duży kompleks Niemców, wiadomo dlaczego.

4

To VAR jest w sparingach, tego nie wiedziałem.

1

@Firestone w 100% racja

0

@TR3YWAY fora ze dwora

6

Lewy ma jedną misję dzisiaj-przekonać Gundogana do transferu

0

@esem91 remis, Niemcy ostatnio zremisowali 3:3 z Ukrainą

1

@JohnnyBarca czemu tylko 50 mln?

2

@WiernyKibicToJa nie walczymy w skrócie, podpisał dawno już nowy kontrakt z BvB

0

@KrwawiaceoczyVEB Dodajmy do tego, że jak dostał słuszną żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną to na swoich socialach wyśmiewał sędziów i nie poniósł za to żadnych konsekwencji.

2

@Danny Gaucho może w sądzie zobaczy.

14

@Rust_Cohle no to pięknie skończysz teraz.

0

@PatrykBarca jeszcze ten typ jest zadowolony z siebie, pisze że dobrze się bawi itp.

0

@Essos W końcu coś się dzieje na Twitter piłeczka, bo od pana sosa trochę czasu minęło

1

@Deviler czyli gitem już nie zostaniesz

0

@Kamiloza91 czemu był

1

@Rust_Cohle trudny wybór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?