Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz Kapitan Ameryka jest człowiekiem, więc prawda kryptonit by na niego nie zadziałał, ale wiele innych rzeczy już by zabiło go.
0
@Hasszz przypominam, że Batman wiele razy pokonał Supermana, więc ma szanse.
0
@Sulimo Batman, Superman, Wonder Woman i można tak wymieniać odpowiadając na pytanie.
1
@DonMatteo901 wzięła na badania 3 kobiety i jedna z nich dokonała zabiegu aborcji, więc wyszło, że co trzecia
2
@xvcWinterSoldier Żałosne zachowanie, a jakby role się odwróciły to ciekawe czy byłoby mu do śmiechu.
0
@TR3YWAY 16
0
@esem91 pamiętam jak tu ktoś mówił, że wygrana z Niemcami będzie takim punktem zwrotnym i Polska zacznie lepiej grać.
2
Aha czyli tylko jak wpadłem na pomysł nie oglądać meczu z myślą, że nie ma sensu i tak wygrają Polacy xD
1
@GeraltzKatalonii on zaczyna już przeklinać i przejmować się wyzwiskami w jego stronę.
0
Chyba to jest upadek Romero, niestety.
2
@macio_944 nie tylko Messi, Busquets zostaje na 100% w Barcelonie, Neves przechodzi do Barcy, Silva planem B Barcelony, Gundogan podobnie jak Inigo w Barcelonie tylko brakuje małego szczegółu, a wczoraj podał 50% szans.
1
Enrique też zdobywa puchar, bo w lidze narodów poprowadził 6 meczy?
0
@szkutnik91 +Busquets przedłużony
3
Na razie mamy kompromitacje Romero, przypominam co on pisał:
-saga z Messim
-"Busquets zostanie czy ci się podoba czy nie"
-Neves w Barcelonie
-Gundogan będzie w Barcelonie tylko brakuje małego szczegółu
0
@Mario96w niestety niektórzy Polacy mają duży kompleks Niemców, wiadomo dlaczego.
4
To VAR jest w sparingach, tego nie wiedziałem.
1
@Firestone w 100% racja
0
@TR3YWAY fora ze dwora
6
Lewy ma jedną misję dzisiaj-przekonać Gundogana do transferu
0
@esem91 remis, Niemcy ostatnio zremisowali 3:3 z Ukrainą
1
@JohnnyBarca czemu tylko 50 mln?
2
@WiernyKibicToJa nie walczymy w skrócie, podpisał dawno już nowy kontrakt z BvB
0
@KrwawiaceoczyVEB Dodajmy do tego, że jak dostał słuszną żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną to na swoich socialach wyśmiewał sędziów i nie poniósł za to żadnych konsekwencji.
2
@Danny Gaucho może w sądzie zobaczy.
14
@Rust_Cohle no to pięknie skończysz teraz.
0
@PatrykBarca jeszcze ten typ jest zadowolony z siebie, pisze że dobrze się bawi itp.
0
@Essos W końcu coś się dzieje na Twitter piłeczka, bo od pana sosa trochę czasu minęło
1
@Deviler czyli gitem już nie zostaniesz
0
@Kamiloza91 czemu był
1
@Rust_Cohle trudny wybór