Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ProMILs a to przepraszam :)
4
@MesQueUnClub96 ciekawa byłaby rozmowa z tą osobą.
0
@DonCarletto wszyscy=kibice Realu też
0
@Faro a jak z nimi wygraliśmy rok temu to chyba Vazquez zabronił się cieszyć
3
@bartas97 świetnych pr-owców ma PZPN
4
Ale żeby aż tak się przestraszyć Milika to kto to widział.
0
@dzbanke zazwyczaj nie oglądam, ale dziś obejrzałem połowę i mi się spodobało.
0
Pierwszy raz od dawna obejrzałem dużą część gali freak fightowych. Moje przemyślenia:
-pierwszych trzech nie oglądałem
-walka zadymy najlepsza na gali
-walka meduzy z jaxem bardzo dziwna i bez sensu format.
-kolejna walka to ośmieszenie Daro Lwa, ale też ciekawe zwycięstwo byłego piłkarza, który wygrał przez kopnięcia.
-dominacja Pasterniaka, ale też Tyburski serducho zostawił-fajna walka
-walka Bratana i Nowaczkiewicza mnie nie interesowała
-walka Filipka po pierwszej rundzie było wiadome kto wygra
-Main Event najbardziej kontrowersyjny, jak dla mnie wygrał Alberto. Zawiódł Kubańczyk, bo mało pokazał.
0
Na notatniku nic nowego, Mbappe jeszcze nie przyszedł, a ci już znają wyniki meczów następnego sezonu.
4
Malczyński ośmieszył nasze barwy z tego co widzę.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Wiem o co ci chodzi, ale napisałeś to jakby dziwiły cię takie sytuacje. Oczywiście masz po części rację, że nie powinno tak torturować swojego ciała, ale czasem pokusa jest silniejsza.
0
@13th skrajnie głupie myślenie. Mamy 2023 rok, a niektórzy dalej bagatelizują problemy psychiczne. Pomijając już brak szacunku do czyjeś śmierci pisząc tak powierzchownie.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Co jest w tym dziwnego? Przecież w obliczu śmierci nikt nie będzie zastanawiał się czy "zasłużenie" umiera czy też nie. Natomiast będzie chciał przeżyć za wszelką cenę.
5
@Sau_Ron sword
0
@bartas97 Rzeźniczak na pewno będzie w top5, bo w każdym rankingu się znajdował wysoko.
0
@JarekS za co kupimy?
0
@Armintrance1 witamy
2
@Kondziubarca brakuje jeszcze, że w ten sposób może uczyć i zachęcać dzieci do gry w piłkę
1
A było tak spokojnie, ale COPE przedstawiło artykuł o problemie rejestracji zawodników. W skrócie na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie zarejestrować nawet Araujo i firmy od dźwigni nie zapłacili nam kasy.
1
Ronaldo napluł na Real Madryt w tym wywiadzie. Ciekaw jestem jak Gale i inni mędrcy będą go bronić.
1
@Cule1234 inne źródła mówią co innego. Zresztą rok temu De Jong nie chciał odejść mimo nacisku.
0
@JordiAlbion Arabia to przecież najbardziej romantyczny kraj z szacunkiem do kobiet i dla wszystkich
1
@LionelM95 fajnie się zapowiada konfa, powrót wardęgi i nasze barwy.
0
@Ostatnikrwawygang ja już chyba tak mam. Przyjemność z oglądania piłki mam tylko jak oglądam Barcelonę. Ostatni mundial mimo, że wygrał Leo nie grzeję mnie jakoś bardzo, ostatnie LM tak samo.
6
@Ostatnikrwawygang odechciewa się tego wszystkiego oglądać...
1
@SkilledHydra16 akurat tutaj dostajemy ofertę od klubu też w słabej sytuacji finansowej.
0
@lucca87 to inna pozycja chyba
1
@macio_944 jak wygraliśmy z Villarrealem 3:0 to znalazł się taki co mu styl nie pasował.
0
W końcu Romero coś się udało
0
@MOLESTA chciałem wiedzieć czy rzeczywiście dostaje takie komentarze czy tylko tak założyłeś.