4

@ProMILs a to przepraszam :)

4

@MesQueUnClub96 ciekawa byłaby rozmowa z tą osobą.

0

@DonCarletto wszyscy=kibice Realu też

0

@Faro a jak z nimi wygraliśmy rok temu to chyba Vazquez zabronił się cieszyć

3

@bartas97 świetnych pr-owców ma PZPN

4

Ale żeby aż tak się przestraszyć Milika to kto to widział.

0

@dzbanke zazwyczaj nie oglądam, ale dziś obejrzałem połowę i mi się spodobało.

0

Pierwszy raz od dawna obejrzałem dużą część gali freak fightowych. Moje przemyślenia:
-pierwszych trzech nie oglądałem
-walka zadymy najlepsza na gali
-walka meduzy z jaxem bardzo dziwna i bez sensu format.
-kolejna walka to ośmieszenie Daro Lwa, ale też ciekawe zwycięstwo byłego piłkarza, który wygrał przez kopnięcia.
-dominacja Pasterniaka, ale też Tyburski serducho zostawił-fajna walka
-walka Bratana i Nowaczkiewicza mnie nie interesowała
-walka Filipka po pierwszej rundzie było wiadome kto wygra
-Main Event najbardziej kontrowersyjny, jak dla mnie wygrał Alberto. Zawiódł Kubańczyk, bo mało pokazał.

0

Na notatniku nic nowego, Mbappe jeszcze nie przyszedł, a ci już znają wyniki meczów następnego sezonu.

4

Malczyński ośmieszył nasze barwy z tego co widzę.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wiem o co ci chodzi, ale napisałeś to jakby dziwiły cię takie sytuacje. Oczywiście masz po części rację, że nie powinno tak torturować swojego ciała, ale czasem pokusa jest silniejsza.

0

@13th skrajnie głupie myślenie. Mamy 2023 rok, a niektórzy dalej bagatelizują problemy psychiczne. Pomijając już brak szacunku do czyjeś śmierci pisząc tak powierzchownie.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Co jest w tym dziwnego? Przecież w obliczu śmierci nikt nie będzie zastanawiał się czy "zasłużenie" umiera czy też nie. Natomiast będzie chciał przeżyć za wszelką cenę.

5

@Sau_Ron sword

0

@bartas97 Rzeźniczak na pewno będzie w top5, bo w każdym rankingu się znajdował wysoko.

0

@JarekS za co kupimy?

0

@Armintrance1 witamy

2

@Kondziubarca brakuje jeszcze, że w ten sposób może uczyć i zachęcać dzieci do gry w piłkę

1

A było tak spokojnie, ale COPE przedstawiło artykuł o problemie rejestracji zawodników. W skrócie na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie zarejestrować nawet Araujo i firmy od dźwigni nie zapłacili nam kasy.

1

Ronaldo napluł na Real Madryt w tym wywiadzie. Ciekaw jestem jak Gale i inni mędrcy będą go bronić.

1

@Cule1234 inne źródła mówią co innego. Zresztą rok temu De Jong nie chciał odejść mimo nacisku.

0

@JordiAlbion Arabia to przecież najbardziej romantyczny kraj z szacunkiem do kobiet i dla wszystkich

1

@LionelM95 fajnie się zapowiada konfa, powrót wardęgi i nasze barwy.

0

@Ostatnikrwawygang ja już chyba tak mam. Przyjemność z oglądania piłki mam tylko jak oglądam Barcelonę. Ostatni mundial mimo, że wygrał Leo nie grzeję mnie jakoś bardzo, ostatnie LM tak samo.

6

@Ostatnikrwawygang odechciewa się tego wszystkiego oglądać...

1

@SkilledHydra16 akurat tutaj dostajemy ofertę od klubu też w słabej sytuacji finansowej.

0

@lucca87 to inna pozycja chyba

1

@macio_944 jak wygraliśmy z Villarrealem 3:0 to znalazł się taki co mu styl nie pasował.

0

W końcu Romero coś się udało

0

@MOLESTA chciałem wiedzieć czy rzeczywiście dostaje takie komentarze czy tylko tak założyłeś.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?