0

@Deviler B Silva nie pójdzie do Barcy, chyba o to chodzi

0

@Hasszz na hbo max, ale nie wiem czy w Polsce będzie premiera tego samego dnia.

0

@QQL5 Szczerze, jak trochę zagłębiłem się w temat to zmieniłem trochę podejście. Źle zrozumiałem na początku, ale i tak nie jest to dla mnie. Na początku myślałem, że to jest relacja dwóch osób, którzy mają już partnera, coś podobnego do "otwartego związku". Oczywiście jak ktoś chce być w takim czymś (bo nie wiem czy to związek można nazwać) to nic mi do tego.

0

@QQL5 teraz się dowiedziałem. Powalone to jest.

1

Do fanów Supermana, jak się zapatrujecie na nową animację związaną z Supermanem? Pierwszy odcinek ma być za kilka dni.

1

@MesQueUnClub96 o egzaminie ośmoklasisty. Z ang miałem chyba 60-70. No tak, 16% to ktoś musiał mieć gdzieś egzamin chyba.

0

@MesQueUnClub96 ja miałem poniżej 80%. Nie każdy jest dobry we wszystkim.

0

@Ojciec5tkidzieci to ciekawe czy wyjaśni się sprawa sceny z starego intra, w której dziecko krzyczało" tato" czy coś takiego. Który to odcinek?

3

@LionelM95 bardziej mu chodziło jak odejście Monchiego stworzyło długi

1

@Peciak obecnie to składa się z 13 piłkarzy

0

@Toretto gdzie mówił?

1

@KrychaFCB ulubiona forma manipulacji. Czyli zmyślanie jakiś procentów, ciekawe z jakich badań te procenty wynikają.

4

@Peciak o w końcu coś o piłce ktoś napisał

4

@Culers chyba mu o Nazario chodziło

1

@Varkond od teraz zwykły użytkownik może do 800 postów na 24 godziny zobaczyć, jak chcesz więcej musisz kupić. Tak trzeba kupować, aby zobaczyć Tweeta...

0

@zodiak_10 no to 2. Oczywiście wolę Bagietę, ale chciałem zobaczyć jak skończy Bagieta po porażce z Kapelą.
Żebym tylko nie był łączony tu z Lewactwem czy tym prowokatorem xD

0

@zodiak_10 ale na La Rambli jeden

1

Widzę, że jako jedyny chciałem, żeby Kapela wygrał

0

Widzę, że Musk już zaczyna naprawiać ten syf. Z 600 postów zmienił na 800. Brawo panie Musk!

2

@Tomo1989 a szkoda

9

@Tomo1989 a ja bym inną zmianę zrobił. Zmienił Muska najlepiej.

3

@doc przecież to Laporta potwierdził

0

@Eto'o9 R10 twittera zepsuli, dlatego nie ma OJO

0

@BordowyPtak Utopijny pomysł. Każdy dziennikarz palnął jakąś głupotę.

1

@Mlodypro101 Współczuje Tobie, ja mam dwa koty, też się obawiam o tą nieszczęsną chorobę. Trzymam kciuki za twojego, aby przeżył.

1

@tbas zapłon mają, po 1,5 roku od wojny

0

@Bobo25 bardziej mi chodziło o panikę ludzi, że tylko jeden transfer potwierdzony jest. Mamy jeszcze 2 miesiące.

0

@Bobo25 tylko my nie jesteśmy w takie sytuacji finansowej jak inne kluby

3

@MateuszGotowka99 Tak, chyba że go zobaczę w pierwszej jedenastce w LM z jakimś topowym zespołem

3

@escarabajo Ale to już chyba nie jest zadanie Deco, aby wypalił. Dostał robotę i wykonał, więc jeżeli któryś z tych nie wypali to wina Xaviego (mowa tu jakbyśmy podpisali Roque i Gulera)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?