Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler B Silva nie pójdzie do Barcy, chyba o to chodzi
0
@Hasszz na hbo max, ale nie wiem czy w Polsce będzie premiera tego samego dnia.
0
@QQL5 Szczerze, jak trochę zagłębiłem się w temat to zmieniłem trochę podejście. Źle zrozumiałem na początku, ale i tak nie jest to dla mnie. Na początku myślałem, że to jest relacja dwóch osób, którzy mają już partnera, coś podobnego do "otwartego związku". Oczywiście jak ktoś chce być w takim czymś (bo nie wiem czy to związek można nazwać) to nic mi do tego.
0
@QQL5 teraz się dowiedziałem. Powalone to jest.
1
Do fanów Supermana, jak się zapatrujecie na nową animację związaną z Supermanem? Pierwszy odcinek ma być za kilka dni.
1
@MesQueUnClub96 o egzaminie ośmoklasisty. Z ang miałem chyba 60-70. No tak, 16% to ktoś musiał mieć gdzieś egzamin chyba.
0
@MesQueUnClub96 ja miałem poniżej 80%. Nie każdy jest dobry we wszystkim.
0
@Ojciec5tkidzieci to ciekawe czy wyjaśni się sprawa sceny z starego intra, w której dziecko krzyczało" tato" czy coś takiego. Który to odcinek?
3
@LionelM95 bardziej mu chodziło jak odejście Monchiego stworzyło długi
1
@Peciak obecnie to składa się z 13 piłkarzy
0
@Toretto gdzie mówił?
1
@KrychaFCB ulubiona forma manipulacji. Czyli zmyślanie jakiś procentów, ciekawe z jakich badań te procenty wynikają.
4
@Peciak o w końcu coś o piłce ktoś napisał
4
@Culers chyba mu o Nazario chodziło
1
@Varkond od teraz zwykły użytkownik może do 800 postów na 24 godziny zobaczyć, jak chcesz więcej musisz kupić. Tak trzeba kupować, aby zobaczyć Tweeta...
0
@zodiak_10 no to 2. Oczywiście wolę Bagietę, ale chciałem zobaczyć jak skończy Bagieta po porażce z Kapelą.
Żebym tylko nie był łączony tu z Lewactwem czy tym prowokatorem xD
0
@zodiak_10 ale na La Rambli jeden
1
Widzę, że jako jedyny chciałem, żeby Kapela wygrał
0
Widzę, że Musk już zaczyna naprawiać ten syf. Z 600 postów zmienił na 800. Brawo panie Musk!
2
@Tomo1989 a szkoda
9
@Tomo1989 a ja bym inną zmianę zrobił. Zmienił Muska najlepiej.
3
@doc przecież to Laporta potwierdził
0
@Eto'o9 R10 twittera zepsuli, dlatego nie ma OJO
0
@BordowyPtak Utopijny pomysł. Każdy dziennikarz palnął jakąś głupotę.
1
@Mlodypro101 Współczuje Tobie, ja mam dwa koty, też się obawiam o tą nieszczęsną chorobę. Trzymam kciuki za twojego, aby przeżył.
1
@tbas zapłon mają, po 1,5 roku od wojny
0
@Bobo25 bardziej mi chodziło o panikę ludzi, że tylko jeden transfer potwierdzony jest. Mamy jeszcze 2 miesiące.
0
@Bobo25 tylko my nie jesteśmy w takie sytuacji finansowej jak inne kluby
3
@MateuszGotowka99 Tak, chyba że go zobaczę w pierwszej jedenastce w LM z jakimś topowym zespołem
3
@escarabajo Ale to już chyba nie jest zadanie Deco, aby wypalił. Dostał robotę i wykonał, więc jeżeli któryś z tych nie wypali to wina Xaviego (mowa tu jakbyśmy podpisali Roque i Gulera)