1

@JimMorrisonFCB to jest nasz lider i kapitan, gdy on jest w formie, Barcelona jest w formie.

23

@Faro ehhh, czasem milczenie jest złotem. Pokornie przyznaj, że się myliłeś i tyle.

3

Raphinha w lidze mistrzów jest potworem. Dzisiaj udział przy 6 bramkach, jak to w ogóle brzmi xD

0

@Faro Nie zawsze Olmo pokazuje tą klasę.

1

Dzisiaj mało pozytywów. Raphinha i Fermin tylko chyba. Pedri dzisiaj gra słaby mecz. Obrona na wakacjach, Cancelo na szczęście w ofensywie coś daje. Bernal ma bramkę, więc to na plus, ale z gry tak średnio. Yamal słaby mecz, gol na 2:2 na jego konto, schrzaniona setka. Lewy słaby mecz, do zmiany. Chociaż mógł mieć asystę.

1

@Gaucho Fermin to nam stwarza dużo okazji. Asysta, setka Lewego dzięki niemu, karny też.

3

Raphinha w końcu wraca. Niesamowity on jest.

0

Jestem o dziwo spokojny przed meczem, mimo że miałem sen dzisiaj że przegraliśmy 3:2 w końcówce.

0

@PIWOSZ89 i dobrze, za stary już jesteś

8

@FCBparasiempre nie przydałby się.

4

Przypominam w jakim miejscu była Barcelona po Xavim, a co zrobił Flick:
-wygrał w jednym sezonie tryplet hiszpański (nie tylko mistrzostwo), a to pokazuje że był konkurencyjny w wielu pucharach.
-wygrał w jednym sezonie aż 4 razy z Realem. A wcześniej Xavi przegrał 3 razy w jednym sezonie.
-zaczęliśmy grać piękną piłkę dla oka i cały świat nas podziwiał. A za Xaviego była padaka, szczególnie w 2 sezonie.
-dzięki Flickowi wielu piłkarzy weszło na wyższy poziom: Ferran, Eric, Martin, Raphinha, Casado (przez pół roku), Lewandowski, Balde, Cubarsi, Inigo.
-no i najważniejszy argument, transfery. Flick dostał Wojtka, Olmo, Roonyego, Rashforda, Cancelo, Joana. A Xavi: Ferrana, Aube, Inigo, Christensena, Kounde, Raphinhe, Lewandowskiego itd. A i tak marudził o Zubimendiego.

7

@Faro ale jak niby byłby najlepszym napastnikiem Barcelony? Skoro nawet w Brightonie i Monaco sobie nie poradził.

14

@Faro ty tak na serio xD

2

@Faro PSG też się trudziło na tym terenie

0

@FcPortoFan1999 a co z tymi co za Senegalem xd

4

@Tasde Infantino powie ze dzisiaj czuje się Marokańczykiem

6

Maroko Izraelem piłki nożnej

4

@karci0 niestety, ale to nie fejk

0

@Bernard777 manita od Sportingu była do przewidzenia

0


Hahaha takiego czegoś to jeszcze nie widziałem. Na miejscu innych reprezentacji zrobiłbym bojkot

1

@LeoMessiiBarcaPepa Bayern ich raczej wywali

0

PSG znowu się budzi

0

@TR3YWAY ja tam wolę klatę robić

1

@Kgorecki2500 zgoda, ale że powstają takie miejsca to nie dobra informacja.

2


ehhh nie dobrze

4

@kryhaa ogólnie to widziałem jakąś dyskusję na twitterze rozpoczętą przez kibica Juventusu i tam był taki wniosek, że to żaden sukces że Como jest w top4, bo wydają dużo kasy. Dużo kibiców Juventusu podziela zdanie.

0

@MOLESTA kibice Juventusu ich nie lubią

7

@BorzyKrzys po prostu włosi są za słabi ;p

16


Ten świat jest chory...

1

Klasowy ŚO jest tutaj potrzebny i to jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?