PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co się stało z cenami paliw nagle? Wczoraj 95 prawie po 6 zł, gaz za 3, a dzisiaj już 5.25 za 95 i 2.58 za gaz xD Coś weszło od dzisiaj o czym nie wiem?
0
Kulesza wygląda jakby już tam kielicha wychylił za kulisami
2
@Kondziubarca Tu raczej będzie kwestia bariery językowej. Chyba, że Cash się nauczył naszego języka w stopniu komunikatywnym :D
0
@Nazio87 Wg tej strony 17.5h.
https://howlongtobeat.com/game?id=21252
0
@macio_944 Chciałbym żeby coś dodali, ale szczerze już dawno przestałem w to wierzyć :D Brak podstawowych funkcji jak fryzjer itp powinien być dodany max 2 tygodnie po premierze, teraz w sumie będzie mi to obojętne.
Odbiegając od tematu Cyberpunka, myślisz, że Techland wyda bardziej dopracowaną grę już w piątek czy będzie łatanie i lipa na początku? :D
1
@macio_944 Niech oni dadzą dodatki fabularne kurde :v
0
@Zoker na sucho to i trawa nie urośnie. Mam nadzieję, że wziął parę strzykawek ze sobą :v
0
@Crystalline Ja się jakoś nie mogę przekonać do konsol. Miałem PS4 jakiś czas, przeszedłem parę gier i wróciłem na PC :D RTX 3070 zakupiony kilka dni temu i mam nadzieję, że spokój na parę lat.
5
@Hubsao Znając pecha Barcelony to zrobi u nas takie 2-3 sprinty i szpital XD
1
@Mr8lack o właśnie coś takiego :D
0
Ktoś ma jakiś monitor 1440p godny polecenia? Najlepiej 144hz i 0.5/1ms do 1500 zł. Tylko pod granie.
4
Niedługo Dying Light 2, ciekawe czy Techland nauczył się na błędach Redów i dopracował swoją grę. Ja podchodzę do tego z dystansem, szczególnie patrząc na gameplay (tak, niektórzy już dostali dostęp do gry i pewnie z restrykcjami mogą publikować gameplaye, co wg mnie jest kompletnie bez sensu, zostały jeszcze 2 tygodnie), który nie wygląda jakoś szałowo. Domyślam się, że to namiastka tego co możemy dostać (oby) i że jest to wersja konsolowa zapewne, ale graficznie i w sumie mechanicznie jakoś mnie to nie porywa :D Obym tym razem się miło zaskoczył w dzień premiery.
0
@sintesox Ale wypłaty na fortunie lekko irytują, gdzie u innych buków np Betclic masz przelewy 24/7
4
@Rick Czyli jednak są jeszcze ludzie, którzy wierzą, że szczepionka to całkowita odporność :v
0
Morawiecki mówi, że oni pokazują jak zarządzać budżetem państwa żeby każdy Polak na tym skorzystał, nie to co PO kiedyś XDDD
0
Nazario wygląda jak Pepe i chyba stara się go naśladować
2
@DonMatteo901 Porównywanie jakiegokolwiek pomocnika do Xaviego i Iniesty to jak porównać Poloneza do Ferrari. Niby można, ale jaki to ma sens? Takich dwóch jak wyżej już raczej nie zobaczymy za naszego życia
0
@VeB 1899 raczej 1.0, rzadko kiedy buki czekają na ponowne rozpoczęcie meczu. Im to nawet na rękę, zawsze mniej wypłacą :D
1
@VamosRakieta Powinno rozliczyć jako wygrane w momencie strzelenia gola na 1-1. Zawsze tak jest chyba :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BartqRKO Ja to się cieszę, że Valdes trafił na erę Ikera w reprezentacji. Tylko Iker w formie mógł wyciągnąć setę Robbena w finale MŚ.
2
@IronSanHybrid Ja jeszcze 3-4 lata temu tak jechałem, jak ludzie jechali na Woodstock lub wracali z niego. Zapchany pociąg po brzegi, straszne przeżycie
1
@monsterrize Oni zawsze chcą być tacy mądrzy, a im nie wychodzi XD To samo jak napisał, że "e-bicepsy mogą nie wystarczyć do podniesienia ciężkich zakupów" pod postem Pashy, który wkleił zdjęcia jak ćwiczą i jeżdżą na rowerze na obozie.
1
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
7
@AdiKingu96 Gdyby nie on wczoraj to atak byłby martwy. Zagrał dobry mecz, przynajmniej coś próbował zrobić. Real miał z nim problemy. Gdyby był w rytmie meczowym i miał więcej oleju w głowie to dawałby jeszcze więcej. Niestety jest jaki jest i też jestem za jego odejściem.
3
Kurde żeby Dembele nie był taki szklany i miał więcej w głowie... robi ogromny wiatr na skrzydle, w rytmie meczowym byłby potworem
0
Brawo busquets xD
2
@kiper09 XDDDDD za co
0
@Kgorecki2500 W którym momencie jest kluczowa decyzja dotycząca Barona? Ilekroć gram to kurde jakoś tak wychodzi, że on się wiesza XD Nawet jak odczaruje jego żonę :v