PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kaamil1910 Póki co rosyjska TV nie istnieje, Anonymous zajęło kanały i puszczają tam wydarzenia z Ukrainy. Chyba, że już wszystko wróciło do normy, o czym nie wiem :D
1
@kaamil1910 Przecież gościa sprzed kamery powinno się zawinąć, skuć, posadzić przed jakąś TV dla zapoznania go z sytuacją, a potem zagłodzić.
11
@Zoker No to teraz jechanka do innych miast. Niesamowite jak wszyscy potrafią się zorganizować w obecnym czasie
0
@Momals11 A ja trafiłem dzisiaj na takich co życzą Polsce tego co Ukrainie
11
@ranger3120 Pewnie najpierw dostaną informację o nakazie zawrócenia, jeśli tego nie zrobią to leci pocisk. Tak mi się wydaje
2
@BarcaaVEB Monesy to potwór, ten clutch 1v3 w CT... Chłopak ma dopiero 16 lat, za 2-3 lata będzie TOP 1 i długo stamtąd nie zejdzie wg mnie. Potencjał na o wiele lepszą wersję Simple'a
0
Na razie Navi bardzo słaby mecz. Wygląda jakby psychicznie przez ostatnie dni byli po prostu wykończeni. I wcale im się nie dziwię :(
8
@michal26 Raczej ciężko wierzyć, że Putin siądzie do jakichkolwiek negocjacji kiedy jest o krok od zajęcia stolicy Ukrainy. Niestety, ale on się nie cofnie.
Oby jednak Ukraińcy wytrzymali i posłali do piachu każdego rosyjskiego żołnierza, który tam postawi nogę.
3
@bartekvisca Też bym się chciał dowiedzieć :D Każda redakcja dała im 10/10, ale za co? Jak to oglądałem to tak jakbym patrzył na DS.
2
@Janas11224 I tak ten mundial w katarze będzie bez żadnego klimatu i smaku piłki. Kto to widział taki turniej rozgrywać w okresie zimowym...
0
@HypeR +1, mam takie same myśli. Jeden wybuch na wschodzie, stan wyjątkowy/wojenny i w ciągu 15 minut jestem w drodze
1
@kaamil1910 Weź tu idź do roboty, uśmiechaj się, udawaj, że wszystko jest ok. Pewnie nie tylko ja się czuje dzisiaj jakoś dziwnie.
1
@A4ron Ale co on ma wspólnego z tym, że Putin ma nierówno pod sufitem?
0
@A4ron Chelsea dlaczego?
1
@Bobo25 Był tu już wrzucany, ale chyba usunięty. I bardzo dobrze
19
Zinchenko na instagramie:
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274108925_4647963295330936_35207155748807176_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=B-bKNaiPapwAX96K4vW&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT8kLz-vJfAELv5JCtcWTSvDdBZ9IQ7rc2O6oUjcpl9mfw&oe=621C4454
"Mam nadzieję, że zdechniesz najgorszą śmiercią"
Źródło: Transfery Piłkarskie
0
@Piernik Tak na pewno to coś da. Tutaj każde przeszkadzanie Rosji może przerodzić się w globalną wojnę, sam Putin tak mówił i ja bym się tam nie wpierniczał. Ukrainie nie da się pomóc
0
@clyde Cyberpunk też zbierał 9/10, 10/10. Poczekajmy na oceny graczy, bo te recenzje w większości można do śmieci wywalić xD
3
@Deviler Panie, jeszcze jak!
1
@Kusco15 Jest masa ludzi, którzy chcieliby iść do wojska i nie mieliby obaw pojechać na wojnę, zaryzykować swojego życia dla ojczyzny, ale też jest masa ludzi, którzy nie chcą nigdy tego doświadczyć, nawet zwykłej służby (w tym ja). A po co w wojsku ludzie, którzy tego nie chcą i będą tam na siłę? Ani to dobre dla wojska ani dla takich ludzi.
7
Niech nałożą sankcję na Rosję w postaci odcięcia od internetu. Aż z chęcią bym wtedy do cs'a wrócił
0
@Hubsao Jeśli dawałoby mi to większe bezpieczeństwo i szanse na uniknięcie tego co najgorsze, czyli wojny to nie miałbym żadnych sentymentów. To co najpotrzebniejsze, mobilizacja rodziny i jak najdalej od tego syfu. Co to w ogóle za przemyślenia? W obliczu wojny myślałbyś o tym gdzie się wychowałeś i co zostawiasz?
0
@Hubsao To znaczy, że nie myślą co się stanie, kiedy i o której i czy w ogóle tylko dmuchają na zimne i uciekają. Bo raczej nikt mądry tam nie siedzi sobie spokojnie czekając aż komuś coś na głowę spadnie
0
@AdamaTraore Wydaje mi się, że oni nie myślą, a pakują się i uciekają jak najdalej stamtąd
0
@Mr8lack Malowanie kredkami na chodniku.
A tak serio to uj wie, bo co, bomby chyba nie puszczą na Rosję xD
1
@BART97 Oby nie było takiej potrzeby
0
@marcin62 A co tam masz do ogrania? Może też skorzystam :D
2
@taris I jutro do roboty, ta szkoła to był jednak komfort kurła :C
0
@marcin62 Ja też, a przez ten okres chyba nie będzie żadnej głośniejszej premiery. Elden Ring nie mój klimat, Elex tym bardziej (szczególnie animacje i dialogi rodem z gothica, niby ma to swoją magię, ale to nie 2000 rok :D). Bardzo chudy rok się szykuje na PC.
0
Jasny gwint, po przejściu Dying Light 2 uświadomiłem sobie, że kolejna gra, która mnie interesuje to Stalker 2 w grudniu (o ile wyjdzie w ogóle patrząc na to co się dzieje na Ukrainie). Chyba czas wrócić do Wieśka ;___;