0

Może dysk umiera. Kiedyś jak mi dysk zdychał to się samoczynnie formatował po wyłączeniu i włączeniu komputera ;d Ewentualnie format jeszcze raz, a jeśli sytuacja się nie zmieni to spróbować odpalić tryb awaryjny i sprawdzić dysk jakimś programem, hddlife czy coś. A jeśli chcesz oszczędzić sobie czasu to idź od razu z dyskiem do najbliższego komputerowego, powinni Ci go nawet na miejscu zbadać

0

Też myślałem, że swojej obecnej pracy będę nienawidził, ale z czasem jest lepiej i nawet ją lubię i dostrzegam po prostu, że daje mi ona bardzo dużą szanse rozwoju. A i do takiej pracy nie trzeba mieć wykształcenia nie wiadomo jakiego. Wielu ludzi jeszcze się uczących żyje w przeświadczeniu, że idąc do pracy musisz umieć przynajmniej jej podstawy, a otóż nie, bo często wystarczą Ci chęci, dwie ręce, uśmiech i więcej niż 20 iq :D Nie umiałem czytać schematów czy ingerować w "życie" maszyn i była to dla mnie czarna magia dosłownie, a po ponad miesiącu czuję jakbym robił to o wiele dłużej

1

Jeśli jesteś dobry z matmy, umiesz logicznie myśleć i jakieś mega złożone działania nie są problemem to na Twoim miejscu szedłbym w stronę technikum informatycznego, ale wiadomo, nie każdy to lubi ;p

Wg mnie ogólnie liceum to strata czasu, dlatego tak Ci doradzam :D

0

Jeszcze 2 tygodnie do wypłaty, jak ten czas wolno leci :c

2

Pokazać, że ma jaja i przed mediami przyznać, że Kiepa nie zagra juz w ogóle :D

2

Nom, bo my gramy tak zajebiście, że Real nawet nie ma po co wychodzić na mecz z nami xD

0

Nie, Sarri nie popełnił błędu. To Kepa jest skończonym idiotą (dzięki za bana, ale inaczej nie da się tego nazwać). Mam nadzieję, że u Sarriego już nie zagra w ogóle. Jak dla mnie to nawet David Luiz moze stac na bramce, ale jeśli Sarri sam siebie szanuje to Kepa powinien siedzieć na trybunach do końca jego kadencji

0

Trochę czasu już odpala. Wg mnie błędem jest to, że on nie gra typowo jako ofensywny pomocnik, a przecież w to miejsce był sprowadzany za Inieste. Mamy Malcoma, Dembele, nawet Messi może grać typowo na skrzydle... Cou się marnuje przy super zmysłach taktycznych Valverde

0

Bo nadal w Barcelonie zyja w przeswiadczeniu, ze Leo wszystko zrobi. Po co dac normalny sklad i wystawic zawodnikow w formie :D

4

Co mi z tego słońca jak druga zmiana zaraz xD

1

Kurde, jeśli odpadniemy (odpukać) to chciałbym żeby City wygrało LM. Guardioli się po prostu należy za tą pracę co on tam wykonuje.

1

I tak by nie grał... A miał dobre wejścia i na prawdę Paco dawał sporo jak chociaż trochę złapał rytm meczowy. Ale co tam, dalej kupujmy samych pomocników i obrońców, Suarez pogra jeszcze z 10 lat na spokojnie

0

I nie mam zamiaru męczyć oczu jeśli serio tak tragicznie to wygląda

0

Są jakieś plusy w grze czy jedynym plusem tego meczu będzie, że się po prostu skończy?

0

Simeone to raczej nie, bardziej bym go widział w reprezentacji Argentyny, bo co jak co ten trener akurat potrafi ustawić defensywe, a Argentynie właśnie jej brakuje najbardziej

0

Widzę, że nawet nie ma co odpalać po pracy tego meczu i psuć sobie humoru xD

2

Ja tam czekam na Cyberpunka. Wiedźmin to wyczerpany temat póki co i niech Redzi zmiotą konkurencję czymś innym. Poza tym nie wiem o czym miałby być kolejny Wiesiek, Geralt nie wróci, a CDP raczej nie lubi ciągnąć czegoś na siłę :D

0

Dokup 8 GB Ramu i będzie git wszystko jeszcze przez długi czas.

0

20+ bramek w meczu jak w masło coś czuję :D

0

Ceny byłyby normalne to piractwo byłoby mniejsze, proste. Tyczy się to szczególnie gier czy oprogramowania typu Windows

1

Kojarzę go właśnie i sprawdzam od czasu kiedy u Bonsona się pojawił. Nie wiem ilu jest takich co sami wszystko tworzą, jeden oprócz niego to na pewno Małach i życzę mu żeby kiedyś wyrósł na takiego kocura :D

0

Ciężko mieć większe zasięgi z tak małym kanałem na yt w zalewie syfu, który tam się ukazuje, a przecież nie będzie wchodził np do Sokoła i się promował :D Jeśli będzie nadal robił swoje i będzie mu to wychodziło to zgarnie większą publikę.

4

Też nie lubię takich klimatów :c Dlatego tracę czas na nowego BF'a niż jakieś podróbki CoD'a :D

3

Bo mają kasę i dojścia

1

Z tego co pamiętam to tak, trzeba

1

Ja korzystam, chciałem przedłużyć ręcznie, ale się nie da, po anulowaniu subskrypcji pisze, że usługa zostanie wyłączona X dnia o X godzinie i tyle. A w regulaminie jest zawarte, że nie pobiera żadnych kosztów więc spoko opcja. Osobiście polecam, nie ma chyba nawet limitu użytkowników na dane konto, można oglądać jednocześnie z kimś i nie wymaga to dodatkowych opłat, chyba że po okresie próbnym się to zmienia, za kilka dni się przekonam :D

1

W sporcie (szczególnie piłce nożnej) ogólnie kwota zarobków jest przesadzona jak dla mnie :D

2

Biedna Wisełka :( Jak mnie zaczyna denerwować to całe użalanie się nad tym klubem włącznie z Błaszczykowskim czego to on dla nich nie zrobił :v

Oczywiście szacunek dla Kuby, ale mam nadzieję, że ten temat w końcu ucichnie i ludzie i media zaczną normalnie funkcjonować, a nie mieć mokro na sam jego widok

1

Tak, gość trenuje codziennie z najlepszymi trenerami i zawodnikami świata, dodatkowo zgarnia absurdalne kwoty pieniędzy i naturalnym jest, że od kogoś takiego oczekuje się dobrej gry, prawda? Szczególnie w takim klubie jak Barca.



Inna sprawa to to, że Suarez młodszy już nie będzie, jego często zła forma niekoniecznie znaczy jego zajechanie. Mieliśmy napastników, którymi można było rotować, ale oddaliśmy ich praktycznie za darmo.

Edit. Boateng to póki co eksperyment, nie brałbym go jakoś specjalnie pod szczególną uwagę jeśli chodzi o rotacje na pozycji napastnika.

0

Fasolka z papryczkami chilli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?