PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KiKŚ przede wszystkim, gościu robi tam zajebistą robotę
0
Mimo tych dwóch wygranych jest sporo do poprawy. Przede wszystkim ta reprezentacja musi zacząć grać piłką, bo lepsza drużyna nas zweryfikuje i to boleśnie
0
Jak nie Frankowski to Glik :D
6
XD?
1
Ale ten Grosicki jest mierny, gość jednego zwodu, zero zaskoczenia dla rywala, aż irytujące się to robi
2
Może kogoś nie jara gra naszej kadry? Nie każdy będąc Polakiem czy Niemcem czy Francuzem musi być kibicem swojej reprezentacji i oglądać jej mecze. Po to jest wolność wyboru i słowa żeby można było sobie wybrać co kto chce oglądać i robić.
7
Po co ludzie oglądają KSW skoro narzekają na poziom tego? xD Tym bardziej za to płacą, typowe Polaki xD Zamiast się użalać nad tym to nie wiem, obejrzyjcie dobry film albo coś :D
0
Ja pracuję na produkcji i 50% pracy robi za mnie zaprogramowana maszyna, tyle że jak się zatnie to trzeba ją naprawić i doprowadzić do stanu początkowego, ale czas leci szybko, kasa dobra i idzie się nauczyć mechaniki maszyn, spawania itd i potem iść na wyższe stanowiska, więc ze swojej strony polecam takie miejsca pracy :D A jak masz prawko i lubisz jeździć autem to leć w dowozy, z samych napiwków idzie w miarę fajnie żyć ;p
0
To ciężko coś doradzić, takie prace jak te o których zbierasz opinie to średnio, ale to moje zdanie ;p Też się nigdy nie pchałem w prace na weekendy czy coś dopóki się uczyłem, bo wolę pracować na cały etat tak jak teraz, mieć miesięczny dochód za wszystkie godziny w miesiącu i się o nic więcej nie martwić :D Ewentualnie no poszukaj pracy na produkcji, zrobisz swoje, wybija godzina wyjścia i nic więcej Cie nie obchodzi, nie rozliczasz się z nikim jak na dowozach czy coś tylko oni się z Tobą rozliczają za przepracowane godziny
2
Kojarzy mi się to z czymś w stylu "siema, złóż zamówienie u mnie na perfumy, ja dostane z tego 10% profitu" czyli syf jakiego teraz pełno wg mnie :D Dodatkowo namawianie ludzi do logowania się na stronach tych firm itd. Lepiej serio iść do normalnej pracy nawet na weekendy i mieć w miarę stałą pensje i normalną pracę
1
Ja do Wieśka ciągle wracam, możliwości tego świata są ogromne, na modach to w ogóle znowu inna szata graficzna i gra się jakby to był pierwszy raz. Przez 4 lata nie było takiej gry, w którą chciałoby się grać non stop. Może teraz Metro Exodus, które mnie wciągnęło klimatem i fajnie prowadzoną historią ze zwrotami akcji i pół otwartym światem.
Mam nadzieję, że Cyberpunk wyjdzie jakoś pod koniec roku, może w grudniu żeby było dużo czasu na granie, bo sporo wolnego :D A co do następnego Wiedźmina to serio nie wiem jak miałoby to wyglądać. Geralt jako NPC to na pewno, ale co dalej? Ciri jest za mocna na głównego bohatera, a osłabianie jej to byłby strzał w kolano i zaprzeczenie historii w W3, jeden wiedźmin odpada wiadomo czemu, Eskel wg mnie jest bezbarwny, Lambert zbyt lekkomyślny na główną postać. Ktoś musiałby się mocno wysilić żeby W4 był składny i super poprowadzony, ale jak nie Redzi to kto? ;p
Książek nie czytałem, więc bazuje tylko na tym co się działo w świecie gier :D
9
Niech ta la bagieta siedzi w tym Madrycie, miał szanse na Barcelonę to wolał wybrać hajs i gadać głupoty w mediach
1
Wg mnie bardziej chodzi o medialność, załóżmy, że LM wygra United. Jestem w 99% pewny, że nikt z MU nie wygra ZP, a nawet będzie ciężko się włączyć komuś o walkę o to trofeum. MŚ zrobiły hype na Modricia, dlatego on wygrał ostatnio, inaczej nikt nie ma szans między Messim a Ronaldo, za duże ma liczby ta dwójka w mediach. Takie jest moje zdanie.
2
United to mem? Odstaw alkohol albo nie pisz po pijaku :D
0
Właśnie chodzi o to, że szkoda go marnować na ławke. Niech chłopak gra i się rozwija
0
Tak średnio na rezerwowego, chłopak ma 24 lata
29
Nie wiem kto jest większym nieudacznikiem, ktoś kto kasuje grubą kasę za przegraną z 15 drużyną tabeli czy ktoś kto nie umie obstawiać kuponów i hejtuje w necie :c
2
Ronaldo to cyborg w LM, w dodatku dokładnie przewidział to co zrobi... Niech numery w totka poda :D
1
Perez dalej gra w swoje gierki zamiast po prostu wzmocnić kadrę w letnim okienku :D Co mu da teraz zmiana trenera jak już nie mają o co grać? Benzema będzie szczęśliwszy i Marcelo wróci do składu nawet jakby mu dwie nogi urwało? xD
1
Łeee, za tyle lat to ta asteroida nie będzie miała co niszczyć, bo ludzie sami zniszczą tą planetę
0
To PSG już podchodzi pod mem, a nie pod drużynę piłkarską :D Ludzie co tam siedzą w zarządzie są chorzy psychicznie i mają ból dupy o wszystko
0
Oj tak, szczególnie kiedy włącza się jakąś dobrą grę albo serial z myślą "tylko godzinka/jeden odcinek"
0
Wg mnie za dużą rolę w jego karierze gra jego pazerny ojczulek. Gdyby zmienił agenta i odciął jednocześnie swojego staruszka od swoich wpływów i dochodów i zaczął myśleć sam to nawet byłbym za tym żeby wrócił. A póki co niech się tam dławią tymi dolarami oboje.
0
3 zmiany, weekendy zawsze wolne, chyba ze ktos chce sobie w sobote przyjsc ;p
4
Astralis to organizacja założona przez samych zawodników bodajże, więc ogromna część idzie właśnie do nich jako graczy i właścicieli.
0
Ale nudny ten finał IEM w CS'a. Ence żadnego oporu nie stawia nawet
27
Pique jezu xD
0
Wiedziałem, że ta zmiana nie będzie za Busiego...
6
Gwizdza na swojego pilkarza, co za bydlo
0
Co ten typ gwizdze :o