PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 U mnie na szczęście nie ma takich tematów. Tematy pracy, wymienianie się doświadczeniami, żadnej irytacji :D
1
I zaraz jeden z najlepszych momentów świąt, pastereczka ze znajomymi :D
7
@msmsms Każdy ma takie samo prawo iść na siłownie kiedy mu się podoba tak samo jak Ty :D Jak się coś nie podoba to można sobie wybudować prywatną siłownie gdzieś w piwnicy i problem z głowy :v I nie, nie jestem jedną z tych "łajz", bo w ogóle nie chodzę na siłownie, ale irytujące jest to narzekanie wielkich koksów z siłowni co mają już jakiś staż i myślą, że są lepsi od tych co chcą zacząć xD
Sami kiedyś zaczynaliście, tak samo jak jeździliście Lką jak pi*dy 40 km/h
4
@matirix20 Nie kupowałbym lapka za taką cenę, wg mnie strata kasy
0
@SithRM Ja się nie zdziwię jak na wielkanoc znowu będzie śnieg.
3
@Aureczek Bez Fify za 700 się opłaca, dołóż stówkę i kup jakąś normalna grę, która nie rozwali Ci układu nerwowego
1
@Socjopata Ach gdyby nie te ślamazarne ruchy Aguero ze spalonego
0
@olikwierk10 Wiedźmin, Days Gone to ściek wg mnie, nudne strasznie
0
@Hushovt Ja to bym był za tym żeby odejść w ogóle od wątku Ciri i Geralta. Redzi świetnie to rozegrali, idealnie zakończyli i nie ma co robić z tego tasiemca. Poza tym Ciri jest zbyt dobra przez swoje umiejętności i swój "dar" co wg mnie zrobiłoby grę nudną i bardzo prostą.
Szczerze pograłbym takim Vesemirem, ale nie wiem jak musieliby ubrać jego historię żeby to miało ręce i nogi. Może Eskel? Mało o nim wiadomo, jest taki trochę skryty i charakterystyczny, dobry materiał na kolejną historię Wiedźmina.
EDIT: O i jeszcze Letho jest ciekawą postacią :D
0
@lucas/catalan Gitówa, 2 i pół tygodnia urlopu przede mną
0
@cosinus90 Od 3 lat wyniki bronią Valverde? Po takim czymś co się stało z Romą i Liverpoolem to ten gość powinien lecieć od razu po meczu prywatnym samolotem do Barcelony się pakować. Przegrana w CDR w finale ostatnio, też go to broni? Wygrana w lidze przez Barce stała się rutyną tak jak Juventusu w Serie A, to już nie zadowala w 100%. Kiedyś jak Barca odpadała w półfinałach to po walce do ostatniej sekundy, mówiło się o braku szczęścia, teraz mówi się o braku motywacji i zaangażowania. Pep, śp. Tito, Enrique to byli trenerzy, którzy potrafili wyciągnąć 110% z tej drużyny i tacy trenerzy powinni tutaj przychodzić, z charakterem.
1
@cosinus90 Bronienie go wynikami też jest dosyć zabawne, bo z taką grą jeszcze trochę i tych wyników braknie :)
3
@robsesh Suareza wywalić prędzej, Griezmann przynajmniej umie piłkę przyjąć
5
KU*WA TEN SUAREZ
2
I patrzcie co ten młody robi, chłopak nie boi się wejść 1vs1, nie podaje do tyłu, tego brakuje w Barcelonie, odwagi
0
@ForcaMilosz Powinien grać w takich właśnie meczach, z Interem dostał szansę i wykorzystał
EDIT: O i wykrakałem, dostał 8 minut
0
Jestem pewny, że taki Ansu u Guardioli czy Kloppa grałby chociaż po 30 minut na mecz, nawet z Realem, a ten wuefista boi się zaryzykować... Co on ma teraz do stracenia? Suarez się kopie po czole i nic nie daje
1
Nie było spalonego
0
Festiwal niedokładnosci xD
3
Hahahah i jeszcze większy tartak w składzie
2
@monsterrize I trenera z charakterem, który postawi na grę z piłką i wysoki pressing jak kiedyś to robili trenerzy Barcelony
0
@IAmLegend Tak, bo kopią po kostkach od tyłu albo wbiegają w zawodników Realu na pełnej bez mózgu
0
@ShawnC I to usprawiedliwianie Valverde, tragicznego Rakiticia, Griezmanna... Dajcie sobie spokój, od 2 lat albo i więcej wiadomo gdzie leży problem
1
U Messiego widać tylko to, że gość po prostu jest niesamowity z piłką, po tym jak nad nią panuje, reszta to wydaje sie jakby drugi raz w piłkę grała, odskakuje im, niedokładne podania, dramat... Ci ludzie trenują codziennie po kilka godzin, a widać takie braki
2
@PatrychoO Losera z Fortnite w 90 minucie przy bramce na 1:0, ale to byłby miód xD
0
@IronSanHybrid Są dwie linie, które powinny poradzić sobie z obroną, jeśli Messi miałby się tam cofać to na prawdę jest tragicznie z tą drużyną
2
Jesteśmy mega słabi... Jak Messi nie ruszy to nie ma szans na nic
4
Ten Alba to nie moze przyjac tej pilki tylko zawsze w ciemno podawac? Tyle czasu kuźwa...
0
@Arnold1234 Kwestia gustu, dawałem szansę Skyrimowi ze 3 razy i za każdym razem mnie nudził niemiłosiernie.
Dla mnie Wiedźmin, klimat, dialogi, świat, postacie. No i można zobaczyć w wielu momentach życie codzienne na ekranie monitora. Nic mnie tak nie wciągnęło jak gra Redów.
0
@Mesi12 Guardiola, ale z tą samą odwagą co wtedy kiedy przychodził pierwszy raz