PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Na pewno lepsze to niż kolejny sezon z tartakiem w pomocy. Młodzi w końcu złapią rytm, a Ci co już wiek nie pozwala albo forma już nie wskoczy na ten najwyższy poziom niech będą rotacją dla nich.
@NeroTFP Przecież Coutinho był kupowany jako następca Iniesty, także trochę nie kumam :D
2
@Gaucho Znowu zostaniemy ze szrotem typu Rakitić i zapchajdziurą jak Vidal (nie mówię, że jest zły, ale dla takiej roli został kupiony). Puig, Alena, De Jong, Coutinho, Arhur to powinna być podstawa pomocników w przyszłym sezonie. Busquets też już powinien powoli ustępować miejsca
7
@pio92 Kobiety mają o wiele prościej na takich aplikacjach, dlatego je polecają. Mają po 2k + polubień i wybierają, spotkają się z kim tam chcą i w końcu jakiś musi się spodobać żeby utrzymać trochę relację xD Jak się znudzi albo nic nie wyjdzie to następny itd ;d Urok naszych czasów. Już pomijając to, że 90% szuka ideału, takiego co ma auto, dom, pieniądze, najlepiej własną firmę i da im ustawkę do końca życia :D
0
@kipek10 Nie znam się w sumie, ale tak na chłopski rozum pewnie zależy od radia czy ma opcje odtwarzania losowego. Pogrzeb, ja przypadkiem znalazłem opcje, że mogę podkręcać bas i ostrość wokalu i różne takie duperele xD
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NzQ0NjY5MDgwMDpwptZ8n5Rn%2Brkz6AQ%3D&kind=MAIN
Takie coś na dzisiaj, kompletnie nieprzemyślany kupon, ale takie są najlepsze xD
0
@Avada Kedavra Każde starsze GTA, Call of Duty 1 z dodatkiem United Offensive, CS 1.6/Source, takie chyba najbardziej zapamiętane.
No i Tibia, która może grafiką nigdy nie zachwycała, ale tą grę hejtują tylko ludzie co w nią nigdy nie grali albo odpalili ją w 2k19. Swego czasu była arcydziełem MMORPG i chyba najwięcej czasu mi zabrała :D
0
@fajniag Tak, na razie nie ma się do czego przyczepić. Dosłownie wszystko można przestawić wg własnych potrzeb, nic nie jest z góry narzucone i za to bardzo cenię MSI, w ich kartach graficznych jest dokładnie to samo, multum ustawień, wszystko tak jak chcesz :D Obraz wg mnie bardzo dobry jakościowo, design wiadomo, cudeńko w tej cenie, no i dla mnie przejście z 60 hz na 144 to kosmos :D
3
@KamQiX Chyba, ze do konsoli :D
1
@fajniag Kupiłem ten monitor dosłownie 1h temu i display port jest w środku. Taki monitor tylko podpinać pod DP, bo inaczej nie wykorzystasz tych 144 hz.
0
@TR3YWAY Mam dokładnie od 20 grudnia od godziny 14 wolne i wracam dopiero 7 stycznia :D
0
https://www.x-kom.pl/p/435742-monitor-led-24-aoc-c24g1-curved.html
Ktoś posiada ten monitor i może się wypowiedzieć o nim? Albo polecić coś innego? Na pewno szukam czegoś co ma 144 hz/1ms i 24 cale. Nie chce w ciemno kupować monitora :D
48
Oglądam sobie powtórki z wczorajszej gali i Drogba to taka pocieszna mordeczka, że co roku powinien to prowadzić :D
26
Ależ Liverpoolczyków dupsko boli :D Pięknie się to czyta jak ludzie uważają, że niezasłużenie Leo wygrał.
Dlatego nadal mówię, że najlepszym pomysłem byłoby teraz zrobienie złotej piłki dla każdej pozycji, tak samo ważnej dla piłkarzy, wtedy nie byłoby wątpliwości
0
@MontelQ Dlatego te gale nawet nie trzymają w napięciu, są zabawne i sztuczne
8
O przyslała nagranie z podziękowaniami za wygraną XDD Ładnie to poustawiane jest haha
0
Nie dadzą człowiekowi przed robotą zobaczyć zwycięzcy :(
0
Czyżby Lewy na podium? Siedzi obok Messiego i Van Dijka :D
0
@kaziks A czyli w takim razie nie ma to żadnego zamysłu sportowego xD Czyli znowu jakaś plackowata drużyna będzie się ślizgać jak Portugalia w 2016
0
Jaki jest sens tej zasady wychodzenia z 3 miejsca?
0
@Janiama Jeśli nie znajdziemy alternatywy jak wyłączą nam Lewego (a stawiam, że każdy zespół potroi nawet jego krycie) to będzie na prawdę słabo. A też Lewy żyje w większości z podań. Może jednak temu Zielińskiemu coś przeskoczy do Euro
0
Widzę w ludziach jakiś wielki optymizm. Dlaczego? Na prawdę nadal stawiamy się na równi z Hiszpanią? Ze Szwecją też będzie cholernie ciężko. Polacy nigdy nie nauczą się pokory, a zaraz jakiś Hajto będzie wypisywał, że jesteśmy faworytem.
0
@VEB! Barca! Czyli Leo na 100% odbierze złotą piłkę xD
0
@Serek Messi 09-12 był bestią w ataku, 15-19 jest bestią i w pomocy i w ataku. Bardziej kompletna wersja Messiego to ten 15-19, a 09-12 to takie młodzieńcze szaleństwo na boisku :D
0
@Bykunn Chciałem spróbować szczęścia :D
@deszczyk89 Ja wracam do grania na PC póki co, muszę skończyć Kingdom Come w końcu, a potem czekanie na nowe Watch Dogs i oczywiście Cyberpunka.
Po przejściu RDR2 na konsoli to na ten moment nie chce mi się grać w nic fabularnego na PS4 :D
@Velendill Podziwiam ludzi, którzy bawią się w ten cały handel ^^ Dla mnie strata czasu. Ja na początku miałem szczęście w paczkach, Henry i Messi trafieni, a potem już w sumie nic dobrego nie trafiałem. Spoko, jeszcze z miesiąc/dwa i ludzie już zapomną o FIFIE 20, oprócz tych co zarabiają na tej grze, potem wyjdzie FIFA 21, znowu będzie hype, kilka miesięcy i koło się zatoczy xD
1
@Explode FIFA jest zawsze dobra na początku, świetnie się w to grało na czystej grze, bez aktualizacji. Gra ma lekko ponad 2 miesiące, wyszło już 8 aktualizacji, w których KAŻDA ingeruje w gameplay.
Zagrałem dzisiaj 1 mecz ligii weekendowej i odpuściłem sobie, bo jak Neymar z 16 metrów każdy strzał pudłuje daleko od bramki to jest coś nie tak :D
1
Piękny ten black friday w FIFIE, prawie 2.5kk wydane na paczki, w tym około 20 za 100k, najlepszy traf to Ramos za 100k :D Pięknie gra umarła w listopadzie, psychika w końcu odpocznie, czas zabrać się za wartościowe gry
0
@itmustbejoke 5 dni po 8h i dodatkowo płatne soboty oraz urlop za nadgodziny, najlepszy system. Podziwiam ludzi, którzy pracują na 4-brygadówce
0
@DonMatteo901 Szczerze? Spodziewałem się czegoś więcej, mocno średnie dla mnie
0
@Rewolucja123 Ahh, gada gada, żyje przeszłością, bo czego to on nie wygrywał, a koniec końców będzie bolesna weryfikacja, na co oczywiście liczę :D
Trener dobry, ale charakter człowieka bardzo konfliktowy, w sumie Portugalczyk z krwi i kości xD
5
@Mr8lack Liverpool w formie, także myślę, że jest duża szansa