2

@kanver_ Skrzydłowy A wahadłowy to 2 różne pozycje i zadania.

1

@Rifek Ale Szanujmy starych dziadów. Jeden tęskniący za komuna jest obecnie marszałkiem Sejmu.

1

@Popitek12 Może i powiększanie mózgu kiedyś wymyślą.

2

@Luciano99 Mam tyle lat na karku że piłem wszystkie sikacze. Jak Żubr, Tatra czy Specjal czarny...

0

@Comentateiro Już podobno Real Jim zainteresowany. Ci prawda na razie tym aby był szatniarzem. Ale marzenie to marzenie

2

@Konradowskyy No tutaj niestety stracił status pracownika roku.

6

Jagoellonia minimalnie.
Raków minimalnie.
Lech minimalnie.

Tylko szkoda ze minimalnie w cymbał wszyscy.

0

@Aragorn33 Gdyby nie Xavi to tak by było.

0

@Chimera Dużo głupich rzeczy ludzie sobie w tych religiach powymyślali. Ale jakieś posty czy ramadany to szczyt głupoty.

4

@Konradowskyy @Jakchcesz Pracownik dobry. Robił po 3,4 nadgodziny dziennie mimo ze od 3 lat mu za to nie zapłacili.

1

@Aequlibre Ja myślę że chlop nie ma czasu na takie rzeczy.

0

@FCBparasiempre Czyli brak nadzieji.

1

@Kozinho. Jak dla mnie 32letni Kane jest bardziej kompletny od 32letniego Lewego.

1

@Luciano99 Obaj będą strzelali. Najgorzej że w obu przypadkach to loteria. Bo Lewy tak samo potrafi setkę spartolic. A potem walnie dobijaka na 5:0 i w euforii jest.

1

Kane dzisiaj pokazał że jest klasę lepszym zawodnikiem niż Lewy.
Ogólnie cieszą gole Roberta bo są potrzebne jeżeli chodzi o końcówkę sezonu. Jednak Lewy strzela je gdy rąk na prawdę już prowadzimy i jest często po meczu.

14

Ale co @Faro przewidział koniec Raphini to jego.

0

@LukaszFan No i jednocześnie z drużyny która zdobyła 2 puchary nie zdobyła żadnego. Potem wrócił to mistrzowskiego City. I Ci też wszystko przegrali.

0

Dzisiaj pomoc fajnie chodziła. Świetna wymienność pozycji i szukanie przestrzeni. Ale zabrakło jednak Gundogana

0

@Pawel13sz No wygraliśmy dzięki temu dużo pucharów. Jak czlapak jest najlepszy to ciężko o cokolwiek.

0

@Lionel_Messi10 To nawet w światło nie szło.

1

@Safrani Do białego rana mogą być.

2

W Sportingu takie gwiazdy i przy okazji byli gracze Barcy jak Quaresma czy Suarez. Ale Bodo nie do ruszenia.

1

@APTAPT @norbi77 Albo jakby stadion Bayernu nazwać Arena :) bez Allianz..


3

Dopiero co Polska słynęła z wielu znakomitych bramkarzy. A tu jedna kontuzja Skorupa, i bronić w barazach będzie musiał gość od noszenia piłek, spadkowicz z Bundesligi.

0

@Chimera No Cancelo nie miał rundy jesienniej. :)

2

@mkord Nic nie wygrają. Bo nie mieli decyzji środowiskowej. Nikt nie podał argumentu. Nie było żadnego oświadczenia Policji itp. Sam prezes się zblaznil w wywiadzie. Więc teraz jest jak jest. Jakby mieli na papierze że niebezpieczeństwo i policja wnosi o to aby zabezpieczyć mecz. To uja mogli by im zrobić.

A tu oficjalnie nie wpuszczamy bo tak.

0

@Chimera No więcej zagrał meczów dobrych w obronie niż Cancelo w ataku :)

0

@szela1899 Chłop często gra w piłka parzy. Zdarzają mu się duże błędy i problem z pierwszm kontaktem. Nie jest to materiał na kadrę.

22

Ta maska....
Najlepszym jego zagraniem było jak został sfaulowany przy golu Cancelo i nie musiał piłki dotykać.

1

@kaamil1910 Cancelo jest lepszy w ofensywie od obu. Ale w defensywie dużo słabszy niż Kounde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?