PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kanver_ Skrzydłowy A wahadłowy to 2 różne pozycje i zadania.
1
@Rifek Ale Szanujmy starych dziadów. Jeden tęskniący za komuna jest obecnie marszałkiem Sejmu.
1
@Popitek12 Może i powiększanie mózgu kiedyś wymyślą.
2
@Luciano99 Mam tyle lat na karku że piłem wszystkie sikacze. Jak Żubr, Tatra czy Specjal czarny...
0
@Comentateiro Już podobno Real Jim zainteresowany. Ci prawda na razie tym aby był szatniarzem. Ale marzenie to marzenie
2
@Konradowskyy No tutaj niestety stracił status pracownika roku.
6
Jagoellonia minimalnie.
Raków minimalnie.
Lech minimalnie.
Tylko szkoda ze minimalnie w cymbał wszyscy.
0
@Aragorn33 Gdyby nie Xavi to tak by było.
0
@Chimera Dużo głupich rzeczy ludzie sobie w tych religiach powymyślali. Ale jakieś posty czy ramadany to szczyt głupoty.
4
@Konradowskyy @Jakchcesz Pracownik dobry. Robił po 3,4 nadgodziny dziennie mimo ze od 3 lat mu za to nie zapłacili.
1
@Aequlibre Ja myślę że chlop nie ma czasu na takie rzeczy.
0
@FCBparasiempre Czyli brak nadzieji.
1
@Kozinho. Jak dla mnie 32letni Kane jest bardziej kompletny od 32letniego Lewego.
1
@Luciano99 Obaj będą strzelali. Najgorzej że w obu przypadkach to loteria. Bo Lewy tak samo potrafi setkę spartolic. A potem walnie dobijaka na 5:0 i w euforii jest.
1
Kane dzisiaj pokazał że jest klasę lepszym zawodnikiem niż Lewy.
Ogólnie cieszą gole Roberta bo są potrzebne jeżeli chodzi o końcówkę sezonu. Jednak Lewy strzela je gdy rąk na prawdę już prowadzimy i jest często po meczu.
14
Ale co @Faro przewidział koniec Raphini to jego.
0
@LukaszFan No i jednocześnie z drużyny która zdobyła 2 puchary nie zdobyła żadnego. Potem wrócił to mistrzowskiego City. I Ci też wszystko przegrali.
0
Dzisiaj pomoc fajnie chodziła. Świetna wymienność pozycji i szukanie przestrzeni. Ale zabrakło jednak Gundogana
0
@Pawel13sz No wygraliśmy dzięki temu dużo pucharów. Jak czlapak jest najlepszy to ciężko o cokolwiek.
0
@Lionel_Messi10 To nawet w światło nie szło.
1
@Safrani Do białego rana mogą być.
2
W Sportingu takie gwiazdy i przy okazji byli gracze Barcy jak Quaresma czy Suarez. Ale Bodo nie do ruszenia.
1
@APTAPT @norbi77 Albo jakby stadion Bayernu nazwać Arena :) bez Allianz..
3
Dopiero co Polska słynęła z wielu znakomitych bramkarzy. A tu jedna kontuzja Skorupa, i bronić w barazach będzie musiał gość od noszenia piłek, spadkowicz z Bundesligi.
0
@Chimera No Cancelo nie miał rundy jesienniej. :)
2
@mkord Nic nie wygrają. Bo nie mieli decyzji środowiskowej. Nikt nie podał argumentu. Nie było żadnego oświadczenia Policji itp. Sam prezes się zblaznil w wywiadzie. Więc teraz jest jak jest. Jakby mieli na papierze że niebezpieczeństwo i policja wnosi o to aby zabezpieczyć mecz. To uja mogli by im zrobić.
A tu oficjalnie nie wpuszczamy bo tak.
0
@Chimera No więcej zagrał meczów dobrych w obronie niż Cancelo w ataku :)
0
@szela1899 Chłop często gra w piłka parzy. Zdarzają mu się duże błędy i problem z pierwszm kontaktem. Nie jest to materiał na kadrę.
22
Ta maska....
Najlepszym jego zagraniem było jak został sfaulowany przy golu Cancelo i nie musiał piłki dotykać.
1
@kaamil1910 Cancelo jest lepszy w ofensywie od obu. Ale w defensywie dużo słabszy niż Kounde.