PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Powiem szczerze, że naprawdę nie widzę sensu usilnego stawiania na Ziela, jeśli mamy kogoś takiego jak np. Moder. Gramy przeciwko Ukrainie i Piotrek znowu kompletnie niewidoczny, z nim na boisku ta gra wcale nie jest płynniejsza. Moder z Włochami potrafił pchać nas do przodu. Jest różnica jednak. A Góralski jest naprawdę świetny, gra praktycznie zawsze na tym samym, dobrym poziomie.
3
@QuentinTarantino Fati też kiedyś nie wąchał murawy, a jak powąchał, to raz a dobrze. O każdym piłkarzu tak można było powiedzieć, póki się nie przebił - normalna kolej rzeczy, że kontuzje jednych są szansą dla innych.
Ale powiem Ci, czemu ja zagłosowałem na Konrada. Po pierwsze - mamy problemy finansowe i najlepszym posunięciem będzie pozbycie się balastu w postaci np. Dembele. Uważam, że ten gość to chodząca niepewność - nie wiadomo, jak zagra, nie wiadomo, kiedy cośodwali, nie wiadomo, kiedy się połamie. A kosztuje nas krocie.
Konrad pokazał się z niezłej strony w przedbiegach i jest obecnie tani - powinniśmy przynajmniej dać mu szansę. Po drugie - Coutinho, czy Pedri są świetni, ale chyba najlepiej wyglądają jednak jako 10-ki. Po trzecie - nie widzę sensu grania 29-letnim Braithwaitem, skoro można ogrywać młodziaka. Z Trincao i Griezmannem, to po prostu lewe skrzydło mi do nich nie pasuje. I tyle - stąd wybór Konrada w moim przypadku. @Borys811 - Ty również możesz sobie przeczytać
3
@BarcaKings965212 Ale po co? My nie mamy pieniędzy, tego rodzaju deale są bez sensu. Jak chcą kogoś sprzedawać, niech sprzedają Dembele - przynajmniej na transferze i pensjach wyjdą na plus.
6
Dobra decyzja. Szkoda chłopaka, straszny pech. Oby tylko nie rozpoczęło to u niego regularnych problemów. Eto’o miał kiedyś problemy z łękotką, ale tak to nie pauzował jakoś regularnie. Oby tu było podobnie.
1
@Makaj Spoko, uwielbiam te podkasty. Dzięki, że je robicie :D
1
Redakcjo, podlinkowaliście poprzedni odcinek :)
0
@catalunya77 W swoim ostatnim meczu z Bayernem 2:8 :P
0
@catalunya77 A może sprawdź statystyki, które były double-double. Takiego kopania się po czole to bym chciał u nas rok w rok.
0
Siedzą na nas XD
0
@justfootball Za aborcją na życzenie raczej nie, ale za aborcją w przypadkach gwałtu, ciężkich wad płodu lub zagrożenia życia matki - tak.
0
@maniak33333 No w sumie racja. Trochę nowa rzeczywistość. Nie mniej, przykra sprawa dla Dynama
1
@Pilka_jest_okragla No, strasznie słabo :/ Szkoda i tych piłkarzy, których ominie mecz z Barcą, jak i samego Dynama, no bo jakie mają szanse niby? Bez sensu, wg mnie powinni przełożyć ten mecz. To jest nie fair w stosunku do tej ekipy.
2
@Jarema1987 Nie można, tak jak ze strony narodowców nie można popierać rzucania petard w tłum. Po każdej stronie znajdują się krzykacze i chamy, ale lwia część obu stron (często nie będąca nawet na ulicach) nie ma tak radykalnych poglądów. Niestety, najgłośniejsi są ci, którzy robią najwięcej złego.
0
@v3go Cwany właściciel to by go opylił za 400 mln, za 150 mln się nam to nie opłaca. A jako kibic zdecydowanie wolałbym, żeby został. Lepiej na pensji Leo zaoszczędzić pieniądze.
8
I takiej reakcji oczekiwałem w drugiej połowie! Okej, nie wygraliśmy i samo w sobie jest to ogromnym failem, zdecydowanie zagraliśmy też beznadziejną pierwszą połowę, a tak słabego meczu Leo jak w pierwszych 60 minutach to nie pamiętam.
ALE - właśnie reakcja całej drużyny oraz trenera super. Nie udało się i nic dziwnego, jak oni się bronili 10-ką w polu karnym. Do takich sytuacji po prostu nie wolno dopuszczać i już. Natomiast charakter i wiara były do końca - za to naprawdę szanuję.
0
@plastek87 No i ogólnie to jest spoko taktyka, sprawdzała się, ale dziś nie działa i jakaś alternatywa musi być, jednym systemem nie da się grać, będąc Barceloną. Wg mnie oczywiście.
5
Bardzo słaba pierwsza połowa. Mam wrażenie, że wszyscy są ociężali, a jedyny żywiołowy Fati dzisiaj nieskoncentrowany. Griezmann dramat, już naprawdę mam dosyć oglądania go na boisku. I nie chodzi mi nawet o to, że za 120 mln powinien dawać więcej - gdyby tak grał Braithwaite to też byłbym już tym zmęczony.
Neto - cóż, zdarza się. Nieporozumienie z Pique i się pomylił. Fatalna bramka, ale to wciąż dobry bramkarz, nie ma co go hejtować za ten błąd. Wg mnie bardzo przydałby się dzisiaj taki Riqui Puig, który rozruszałby środek pola, ale nie wiedzieć czemu Koeman go nie widzi w tej drużynie. Dramat, bo środek pola dziś nie potrafi przyspieszyć gry do przodu.
6
Moim zdaniem karny, popchnięty w plecy plus obrońca skupiony na piłkarzu, nie na walce o piłkę. Słabo.
0
@pax No nie wiem, czy nikt, ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam. Busi z piłką przy nodze, to wciąż geniusz, jakich mało. Jego braki są fizyczne i czasem to widać w grze bez piłki, ale to w dalszym ciągu świetny gracz.
2
Bramka De Jonga niestety, beznadziejne wybicie.
1
@nammah Ale stary, nikt nie atakował samochodu, dopiero gdy on pierwszy raz przyspieszył, oni odruchowo położyli ręce na nim, żeby go zatrzymać (to odruch bezwarunkowy przecież). Więc sorry, ale nic go nie usprawiedliwia.
8
Kurczę, ciężko mi mieć ogromne pretensje do wszystkich zawodników, prawdę mówiąc. To było trochę odbicie lustrzane meczu na Camp Nou z sezonu 14/15, kiedy Real na nas siedział, póki Alves nie puścił piły do Suareza. Ten strzelił i nagle Real podupadł, a Barca kontrolowała już do końca.
Po dzisiaj miałbym jeden wniosek pierwszo-kadrowy - Araujo za Lengleta. Ilekroć Urugwajczyk wchodzi, gra odpowiedzialnie i skutecznie. Lengleta bardzo lubię i szanuję, ogólnie jest świetny, ale już kolejny mecz popełnia jakiś głupi błąd. Złapał chłopak dołek i dobrze by mu zrobiło parę meczów na ławce.
Genialna decyzja o wprowadzeniu Pedriego, to mu da ogromne doświadczenie - właśnie o takie decyzje mi chodziło, możemy przegrać mecz kosztem ogrywania młodych, mnie to nie boli, a z Pedriego może być geniusz. Fati super, Alba super, Dest obiecująco, Pique pewnie. Zaważył błąd Lengleta.
Do Koemana mam chyba żal za dwie rzeczy - zbyt późne zmiany i nie wprowadzenie Riquiego. Tak jak komentator mówił przed bramką na 1-3 - nam nie było potrzeba kolejnych trzech napastników, a kreatora do środka pola. Poza tym szanuję go mega za skład i jak dla mnie ten mecz pokazał, że naprawdę ma pomysł na nas i widać jego rękę w naszej grze. Pierwsza połowa przepiękna w ataku.
Nie wiem jak Wy, ale ja nie jestem jakiś wściekły. Szkoda tej głupoty Lengleta i chyba to mnie najbardziej złości, ale poza tym mimo wszystko myślę, że Koeman może zbudować fajny team. Żeby tylko dawał więcej szans Riquiemu, bo brakuje nam w środku jego wigoru często.
0
Pytacie o zmiany, a wskażcie, kto niby miałby zejść? To ironia, ale każdy gra naprawdę nieźle. Lenglet jest najsłabszy, ale tak to gramy naprawdę spoko.
0
Pique zachował się tu jak totalny amator. To już w trampkarzach uczą, że w 90% puszczasz bramę kosztem czerwonej. W tym wypadku totalnie nie było to warte ryzyka.
7
Jestem pod wrażeniem Pedriego, niesamowity chłopak. To może być prawdziwy geniusz, skoro w wieku 17 (!!!) lat tyle widzi i ma taką pewność siebie.
0
Chyba nie mamy wątpliwości, że Barca wygląda tak kiepsko ze względów fizycznych. Wg mnie odzywa się przerwa reprezentacyjna. Oby Koemanowi udało się przywrócić odpowiednią dyspozycję drużynie, bez tego nie jesteśmy w stanie grać jego piłki.
0
@NaFazieHitman A jest jakiś szerszy kontekst tej sytuacji? Czemu go tak atakują? Bo ciężko mi uwierzyć, że wyglądało to tak: "proszę założyć maseczkę" - "nie" - NA GLEBĘ GO! Coś tam się musiało stać chyba.
0
@LucaBrasi Wow, co tu się wydarzyło w ogóle? To jakieś samozwańczy mściciele? Paranoja.
1
@DamianPSV Np. tutaj. Może i Real nikogo nie kupił, ale zarobił ponad 80 mln w tym okienku, co w dobie pandemii może dać im przeogromny komfort. Poza tym taki Hazard to tak jak u nas Dembele czy Griezmann. A na każdego wydaliśmy więcej.
2
Bardzo się cieszę, że ten serwis powstał, śledzę od lat i uwielbiam! Obyście mieli tyle energii i zapału jak najdłużej. A filmik sztos! :D