PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Równie dobrze może być dwóch, 5 lub 0. Ta dwójka to zapewne uśrednienie. Ja bym pewnie obstawiał Pedriego, może Nico. Riqui też możliwe. W ogóle mam nadzieję, że piłkarze nie będą się z tym ukrywać, zupełnie okej, jakby z partnerem przyszli np. na galę ZP.
0
I właśnie o tym mówiliśmy w przypadku LM - można przegrać, ale gdyby ówcześni piłkarze dali z siebie tyle, co obecna drużyna dała wczoraj, to nie mielibyśmy ani Romy, ani Liverpoolu. Ja tam jestem dumny z chłopaków, niech się nie załamują i pracują dalej, bo potencjał jest niemały.
2
Bardzo jestem ciekaw, gdzie są osoby, które od 3 lat wypisuję, że Dembele "odpali", że warto dawać mu szanse, a sprzedaż go byłaby błędem. Czy musiało dojść do obecnej sytuacji, żeby te osoby zrozumiały, jak absurdalnie życzeniowe to było myślenie?
3
@JaroCoach Mimo wszystko nie, widać, że jest to ruch przede wszystkim księgowy. Barca i tak wypłaci Umtitiemu co trzeba, bo taki kontrakt z nim podpisała i trzeba się wywiązać, ale kluczowe było tutaj nie wypłacanie mu tego w tym okresie rozliczeniowym. No i się udało, jak uda się go sprzedać to tylko dodatkowy plus.
0
Wow, Alemany naprawdę działa i to konkretnie. Szacun! Nie zdziwię się, jeśli jednak jakimś cudem przedłużymy z Dembele (nie żebym jakoś bardzo chciał, ale po prostu facet robi robotę). Łatwo nie jest, przy takich post-bartkowych kwiatkach, ale krok po kroku wyprowadzają ten klub z problemów.
0
@slayer miał, w Borussi :P
0
No, Griezmann też się wypowiadał, że siedzi przy stole z Messim i Ronaldo. I bawił się w filmowca w stylu NBA. Ciężko brać go na poważnie.
6
Przyłączam się do głosu tłumu - jeśli dzisiejsze doniesienia są prawdziwe, to Alemany jest świetną osobą na tym stanowisku. Oby w kontekście budowania zespołu i wizji również miał plan, a powinno się udać postawić Barcelonę na nogi
1
@El dominatore szanuję kolego xd
0
@Kamil689 no zgadzam się, taki ruch też byłby lepszy niż Morata.
0
To dlatego, że pomimo odejścia Cou wciąż przekraczamy dopuszczalny limit płac procentowo, względem przychodów?
1
Oby Depay nie zabierał czasu Iliasowi czy Abde, bo dają obecnie więcej od Holendra
0
No cóż, płacenie pensji zawodnika, który nie gra u nas jest zawsze failem, ALE - to przede wszystkim fail Bartka i jego ekipy. Obecny zarząd zrobił bardzo spoko ruch, strategicznie konieczny no i przede wszystkim nie wzmocnił rywala w żadnych rozgrywkach. 2/3 pensji Coutinho to oszczędność rzędu 13 mln, jeśli wierzyć doniesieniom o jego zarobkach. Super, oby tak dalej!
1
@Mesialdo87 Bartomeu i jego rządy
5
Jakiego zastępcy, co oni wymyślają - mamy problemy finansowe, bierzmy typa z Barcy B i niech siedzi na ławie. To jest rezerwowy bramkarz, na takie luksusy możemy sobie pozwalać, kiedy bezpiecznie obsadzone są pozycje, na których mamy poważne braki.
1
@Herbert nigdy :P zbyt wielu dziennikarzy i innych osób ze środowiska powiela ten błąd, pewnie częściowo dlatego, że łatwiej to wymówić niż „podatny na kontuzję”. Ale też dziwi mnie, że nikt nie zatrzymuje się i nie zauważa, że kontuzjo-GENNY sugeruje coś innego. Z drugiej strony od lat ludzie źle używają „bynajmniej” lub „tudzież”, więc wiesz
0
Trzymam kciuki, żeby Morata jednak nie doszedł do skutku. Martial dużo bardziej, aczkolwiek jeśli faktycznie planujemy tu ściągnąć Haalanda to nie wiem, czy jest sens ściągania 9-ki na siłę teraz
0
@DzizuSS no a czyja to jest wina :P bez przesady, gdyby naprawdę chciał tu zostać to już dawno mielibyśmy koniec tej sagi. Agentom udaje się go namówić na inne opcje, bo on sam jest pazerny. Z resztą z jego perspektywy nie ma się co dziwić. Z perspektywy Barcy trzeba tylko jak najwięcej wyciągnąć i tyle.
2
Kurde, dobrze Atleti! Tak trzymać :P
0
@Yoshi94 Tego nie napisałem, natomiast już przy tym zachował się inaczej, niż Moriba. Nie zestawiałbym ich po prostu.
1
@Yoshi94 ale jednak Fati podpisał nowy kontrakt z klauzulą miliard euro
0
@Clue bardzo możliwe, że przedłużą kontrakt z niższą pensją. Ale tak, również bym go odpuścił.
6
Bardzo ważne 3 punkty! Udało się, to nie był łatwy mecz, zważywszy na braki kadrowe. Oby dalsze spotkania obyły się bez takich luk.
0
No tak, czyli my lub Real. Ja się nie zdziwię, jak przy bardzo kreatywnej księgowości Laporta jednak tego Haalanda tu ściągnie.
2
Pewnie ma rację, problem w tym, że Gavi, Nico i Pedro odwdzięczają się już teraz. Czas dla Puiga na wchodzenie do pierwszej drużyny był ze 3 lata temu, teraz już raczej zostanie rezerwowym, jeśli Gavi i Nico przedłużą kontrakty.
0
@donleoJR Suuper! Gratulacje, szczęścia na nowej drodze!
0
@FioletoweOczy LOL. Nie :P Nawet podziwiam, haha
0
@Azacca A po co rząd miałby wprowadzać hardkorowe obostrzenia teraz, jak z dnia na dzień przypadków zakażeń jest coraz mniej ?
4
@Kondi99 warto, ale poprzednie części też totalnie warto ograć. Polecam rozważyć pełną trylogię gier.
5
Ile jeszcze można bronić tej decyzji? Ludzie, wydaliśmy na niego łącznie już ponad 200 mln. 200! Przypomnę, że za Neymara dostaliśmy 220. A co on nam dał? Gry za 30-40 mln max. Naprawdę, pozbyć się go w końcu z listy płac, wyciągnąć co się da, albo przedłużyć kontrakt za grosze z bonusami.