NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Ale że obrady polskiego sejmu będą ciekawsze od meczów Barcelony, to bym nigdy nie uwierzył.
0
Nie ma takiego wyrównywania!
1
Może i Barcelona Xaviego w tym sezonie jest nieefektowna, ale za to przynajmniej jest nieefektywna.
1
Gra Barcelony to temat zastępczy dla wybryku Grzegorza Brauna.
0
Ciekawy ten Lino z Atletico. Tak cichaczem w sumie, jak nie przystało na Brazylijczyka, a może to jest ten moment, gdy podbije Europę?
0
Tusk przejął władzę i od razu zawstydza Paryż. Elegancko. Oby tak dalej.
1
Gol Griezmanna.
5
Za każdym razem, gdy PSG odpada z rozgrywek, gdzieś tam w Afryce, na twarzy małego dziecka pojawia się uśmiech. Oby dziś kolejne dzieciątko miało powód do radości.
3
Griezmann z 5 golem w tym sezonie Ligi Mistrzów.
18
Xavi: Byliśmy lepsi. Antwerpia nie chciała grać w piłkę.
0
@kynio302 Biedna pani Stenia :(
6
Grubo.
5
Policjant z początku filmu "Kevin sam w domu" to ta sama osoba, która jest złodziejem i próbuje okraść dom. Można to poznać po złotym zębie.
1
@takisobiektos Tak, Slaughter ma 36 lat i chyba do EuroBasketu już nie dociągnie. On chyba już nawet komunikował związkowi, że będzie powoli kończył imprezę. Mam jednak nadzieję, że będzie mieć naprawdę fajny mecz pożegnalny, bo zrobił ogromnie dużo dla naszej kadry i niesamowicie zżył się z ekipą. Taki pożegnalny występ razem z naszymi gwiazdami byłby fajnym ukłonem.
0
@Encore Polski związek robi wszystko, by Podziemski przy dostaniu obywatelstwa nie był traktowany jako naturalizowany gracz. Gdyby to wyszło, to może chociaż w jednym meczu reprezentacji zobaczylibyśmy na boisku Sochana, Podziemskiego i Slaughtera.
0
@P33ck Dlatego moim zdaniem siłę ligi powinno oceniać się patrząc na wszystkie drużyny, również te, które biją się o utrzymanie.
0
@kuz A może to taktyka na to, żeby przeciwnicy ich nie kryli?
2
@JimMorrisonFCB Matko! Nie wiem, jak to się mogło stać. Aż wstyd! Dziękuję za czujność :D
3
@MesQueUnClub_87 Pełnoziarnista tortilla, którą smaruję sosem czosnkowym, a do środka wrzucam sobie szynkę, mozarellę, pomidory, rukolę, paprykę i ogórka. Wszystko składam i podpiekam na suchej patelni, aby się roztopiło. Elegancko i szybko.
1
@P33ck O Mourinho można powiedzieć wiele, ale on akurat jest najlepszym trenerem w United od czasu mistrza Alexa.
"Jeśli powiem ci, że uważam zajęcie drugiego miejsca z Manchesterem United jako jedno z moich najlepszych osiągnięć, to pewnie pomyślisz: ten facet jest szalony. Powtarzam to, ponieważ ludzie nie wiedzą, co dzieje się w tym klubie za kulisami.”
4
Sejm RP z liczbą 600 tysięcy subskrypcji na swoim kanale YouTube. Ciekawe, czy będzie jakiś special z tej okazji.
4
Wspaniały jest ten Manchester United pod wodzą Erika ten Haga:
⭐️ Odpadnięcie z Ligi Mistrzów i ostatnie miejsce w grupie;
⭐️ Brak awansu do Ligi Europy;
⭐️ Pierwsza angielska drużyna w historii, która straciła 15 goli w fazie grupowej Ligi Mistrzów;
⭐️ Odpadnięcie z Pucharu Ligi Angielskiej;
⭐️ 12 porażek na 23 rozegrane mecze w tym sezonie;
⭐️ Pierwsza wygrana Bournemouth na Old Trafford w historii;
⭐️ Pierwsza porażka United na Old Trafford w Premier League w stosunku 0-3 z drużyną z dolnej części tabeli.
Dopiero połowa grudnia, a ten Hag ma już na swoim koncie kilka rekordów.
1
@HighestInTheRoom Tak z ciekawości, jak to tam było? Edycję przed przyjściem Ronaldo nie wyszli z grupy, potem z nim wyszli, a teraz znów nie?
5
@Qba2312 "I żeby było jasne, mowa tutaj nie tylko o Braunie, ale o każdej osobie, która zachowuje się, jakby przed chwilą wyszła z rynsztoku".
@LS Wskażesz mi te wypowiedzi, w których robię chlew i udowadniam brak kultury osobistej? Wtedy będę mógł przestudiować je, wyciągnąć wnioski i faktycznie poszukać tej kultury osobistej u siebie. Pomimo wszystko nawet tym swoim rzekomym chlewem nie reprezentuję narodu, bo w swojej pracy zachowuję się nienagannie.
0
@mmaciass Dlatego moim zdaniem powinno się szybko wyciągnąć konsekwencje wobec Brauna, najlepiej w postaci wyrzucenia z sejmu, a potem wrócić do istotnych spraw dla kraju.
33
Problemem nie jest to, czy tam stały żydowskie świeczki, krzyż, figurka Matki Boskiej, wizerunek Laporty czy popiersie Juliusza Cezara. Problemem jest to, że człowiek, który reprezentuje Polaków, w jakimś stopniu decyduje o przyszłości mojej, Twojej, naszych krewnych, dzieci, wnuków, za co dostaje od nas wynagrodzenie, zachowuje się jak nieokrzesany dzikus, który ma IQ mniejsze niż przeterminowany jogurt. Tu już nie chodzi o brak szacunku do jakiejś religii, ale o brak szacunku do społeczeństwa i kraju. Całego tragizmu dopełnia fakt, że znajdują się persony, które przyklaskują takiemu dzikoludowi i uważają, że w zasadzie to zrobił dobrze. Miejsce takich osób jak Braun jest gdzieś na pastwisku lub pustyni, a nie w miejscu, w którym podejmuje się decyzje wpływające na losy tego nieszczęsnego kraju. I żeby było jasne, mowa tutaj nie tylko o Braunie, ale o każdej osobie, która zachowuje się, jakby przed chwilą wyszła z rynsztoku. Kraj, który i tak już jest podzielony, potrzebuje kompetentnych ludzi o wysokiej kulturze osobistej, którzy chociaż będą dawać namiastki tego, że zależy im na tym, co robią.
12
I tak to już jest.
https://x.com/piemsekpreriowy/status/1734610074000330975
51
Wybryk Grzegorza Brauna to temat zastępczy dla nieudolności Barcelony pod wodzą Xaviego.
18
Od jutra w sklepach.
2
@Barca1992 Bo mogą.