@Faun Nie wiem kto tu ma problem ze zrozumieniem. Ale postaram się pomóc modyfikując trochę twój przykład. Gdy ktoś powie: @Nano22 to morderca, morderców należy wieszać. To jest to oczywiście kłamstwo, bo nie jestem mordercą, ale słowa same w sobie są mądre, bo morderców rzeczywiście powinno się wieszać. Mam nadzieję że to pomoże. Miłego dnia.
@DaPidejpi Z tym że nie pressuje to też głupota. Od wielu lat mu się przyglądałem, on po prostu nie pressuje wtedy gdy nie ma to sensu, ale kiedy wie że jest odpowiedni moment, to rusza zdecydowanie i w większości tych prób odzyskuje piłkę. To jest naprawdę ciekawy przypadek, on jest niesamowicie dobrym obserwatorem, on po prostu wie kiedy ma ruszyć, żeby przyniosło to efekt. Często pierwsze minuty meczu spędzał wyłącznie na spacerowaniu i obserwowaniu rywali i ich słabości, dzięki czemu po kilku/kilkunastu minutach robił rzeczy wielkie, korzystając właśnie z tych zaobserwowanych słabości. Kiedyś napiszę dłuższy tekst o tym, razem z artykułami i wideo, bo jest tego sporo. No i jest tak jak mówisz, niezliczoną liczbę goli strzelił tak, że zaczął akcję będąc koło Busiego w kole środkowym, a kończył ją już jak Suarez w polu karnym. Geniusz.
@Faun Zrozumiałem. Nie obchodzi mnie czy on to podważa, dlatego o tym ani słowa nie napisałem. Czy może chcesz powiedzieć że te słowa same w sobie są kłamstwem i że nie żyjemy w takich czasach? @semafor Widzę że macie problem z myśleniem abstrakcyjnym. Czy ja napisałem coś o Putinie? Oczywiście że w tym kontekście jest to wchodzenie w dupę Rosji, ale ja nie o tym mówię.
Dziennikarz: Czy Sergio Agüero jest najlepszym napastnikiem, jakiego trenowałeś? Guardiola: Najlepszym jest Messi. Dziennikarz: Ale chodzi mi konkretnie o napastnika jako dziewiątkę, czy Agüero jest najlepszą 9-tką? Guardiola: Messi jest najlepszą 9-tką. Jest też 10-tką, 6-tką, 5-tką, 11-tką, 4-ką... On jest po prostu najlepszy.
@Homeopata8989 Ja bym wolał zasadę że karny podczas meczu jest traktowany tak samo jak karny w serii rzutów karnych, czyli albo jest gol, albo nie. Nie powinno być dobitek, bo też się pojawia problem tego że zawodnicy za wcześnie wbiegają w pole karne i to potem może mieć wpływ na dobitkę. Zrobić że jak gol, to jest gol i normalnie przeciwnik zaczyna ze środka, a jak słupek, poza bramką czy bramkarz obronił to gra przerwana i bramkarz zaczyna z 5. metra.
@Rewolucja123 Są fani Simeone i jego stylu gry. Sam go podziwiałem na początku jego pracy w Atletico, bo to naprawdę było imponujące, bez wielkich nazwisk, bez wielkich pieniędzy był w stanie rywalizować w lidze kosmitów z Barcą i Realem. Jednak czas mija, jest więcej pieniędzy, więcej nazwisk, więcej możliwości, a styl dalej ten sam. To mi się już nie podoba. Antyfutbol.
@tommyVERceti Kolego, psycholog to nie to samo co psychiatra. Nie ma nic złego ani dziwnego w chodzeniu do psychologa. Sam miałem taki okres w życiu że bardzo tego potrzebowałem i nie spodziewałem się że aż tak bardzo mi to pomoże. Znajdź jakiegoś polecanego terapeutę, nawet nie musi być w okolicy bo łatwo możesz umówić się na spotkanie online. Ja sam mam czasami podobnie jak ty, ale nie jest to permanentne, w takich momentach pomagają mi rzeczy które lubię robić i dzięki temu moje myśli są gdzie indziej, nie ma co siedzieć i się zamartwiać. U mnie też jest tak że sobie mówię że to przejdzie, no i tak jest, przechodzi po jakimś czasie więc nie ma co przykładać do tego większej uwagi. Umów się do jakiegoś psychologa i po prostu pogadaj z nim, to będzie jak rozmowa z kumplem z tym że on cię nie zna i nie będzie cię oceniał tylko postara ci się pomóc, w końcu za to mu płacisz. A oprócz tego to polecam robić coś co ci sprawia przyjemność i w chwilach największego smutku właśnie poświęcić się tej rzeczy. Jakbyś chciał pogadać to śmiało możesz pisać na pw. Powodzenia!
@jeyx77x Też tak uważam że na początku to Nico był tym lepszym, ale potem nieco przygasł, a może raczej to Gavi niesamowicie wystrzelił. Teraz z kolei rola Gaviego opadła wraz z przyjściem Xaviego, a Nico to już tylko wchodzi na ostatnie 15 minut.
@Hubsao To są słowa wkurwionego (i pewnie podpitego) kibica po meczu, gdzie kolejny raz ten sam piłkarz marnuje dobre sytuacje i pozbawia Messiego szans na tytuł.
Ej szybka sprawa, jestem debilem XD kupiłem nowy telefon, chciałem przełożyć karty SIM ze starego, no i przez nieuwagę włożyłem slot z kartami ze starego telefonu do tego nowego. No i teraz mam problem bo nie mogę tego wyjąć XD Tak wystaje trochę i jak pociągnę mocniej to nie idzie dalej, a obudowa jakby się wygina więc nie chcę jeszcze mocniej ciągnąć. Redmi note 10 pro, da się jakoś go rozkręcić albo coś? Albo wizyta w serwisie uratuje go? Tak to wygląda https://zapodaj.net/images/ff48c5890c565.jpg
@AnnaMarianna Fajnie mieć stały kontakt, ale dużo lepiej bajerować na żywo. Pisanie ograniczam do jakichś pierdół typu gdzie jadę albo co będę robił. Nie warto opierać flirtu na wiadomościach tekstowych.
@FCB24 Ja kiedyś robiłem 6 Weidera, doszedłem do 25. dnia i miałem bardzo ładny brzuch, a pierwsze efekty były widoczne jeszcze szybciej. Z tym że miałem bardzo mało tkanki tłuszczowej więc dlatego mięśnie szybko się uwidaczniały. Nie wiem jak jest u ciebie.
Co za występ Pedriego: https://streamable.com/3jhn2z Tak gra 19 latek. Brak słów, co za inteligencja, co za elegancja, co za kreatywność. Czy mówię o Inieście? Też, ale wszystko to pasuje do tego gówniarza.
Tak patrzę na grę naszych chłopaków i jestem pod wrażeniem, ale uważam że właśnie teraz dobrze widać jakim piłkarzem był Messi. Zachwycamy się zagraniami Busquetsa, dryblingami Dembele, inteligencją Pedriego czy łatwością dochodzenia do sytuacji Ferrana, a Messi miał to wszystko w jednym 170 centymetrowym ciele. A co do samego Pedriego, to jeszcze przed golem, widząc jego grę w tym meczu powiedziałem sobie że on wzorowo pracuje na miano najlepszego transferu w historii Barcelony. Biorąc pod uwagę ile za niego zapłacono, a ile już dam dał i daje, strach pomyśleć ile może nam dać w przyszłości, ale lubię się tak bać. Jestem przerażony ile on u nas osiągnie. Prawdziwy Złoty Chłopak.
0
@Faun Nie wiem kto tu ma problem ze zrozumieniem. Ale postaram się pomóc modyfikując trochę twój przykład.
Gdy ktoś powie:
@Nano22 to morderca, morderców należy wieszać.
To jest to oczywiście kłamstwo, bo nie jestem mordercą, ale słowa same w sobie są mądre, bo morderców rzeczywiście powinno się wieszać.
Mam nadzieję że to pomoże. Miłego dnia.
16
@DaPidejpi Z tym że nie pressuje to też głupota. Od wielu lat mu się przyglądałem, on po prostu nie pressuje wtedy gdy nie ma to sensu, ale kiedy wie że jest odpowiedni moment, to rusza zdecydowanie i w większości tych prób odzyskuje piłkę. To jest naprawdę ciekawy przypadek, on jest niesamowicie dobrym obserwatorem, on po prostu wie kiedy ma ruszyć, żeby przyniosło to efekt. Często pierwsze minuty meczu spędzał wyłącznie na spacerowaniu i obserwowaniu rywali i ich słabości, dzięki czemu po kilku/kilkunastu minutach robił rzeczy wielkie, korzystając właśnie z tych zaobserwowanych słabości. Kiedyś napiszę dłuższy tekst o tym, razem z artykułami i wideo, bo jest tego sporo.
No i jest tak jak mówisz, niezliczoną liczbę goli strzelił tak, że zaczął akcję będąc koło Busiego w kole środkowym, a kończył ją już jak Suarez w polu karnym. Geniusz.
2
@Faun Zrozumiałem. Nie obchodzi mnie czy on to podważa, dlatego o tym ani słowa nie napisałem. Czy może chcesz powiedzieć że te słowa same w sobie są kłamstwem i że nie żyjemy w takich czasach?
@semafor Widzę że macie problem z myśleniem abstrakcyjnym. Czy ja napisałem coś o Putinie? Oczywiście że w tym kontekście jest to wchodzenie w dupę Rosji, ale ja nie o tym mówię.
1
@Faun Nie pisz tego do mnie, bo nikogo nie usprawiedliwiam. Chodzi mi tylko że są to mądre słowa ogólnie, pasują do wielu sytuacji.
68
Dziennikarz: Czy Sergio Agüero jest najlepszym napastnikiem, jakiego trenowałeś?
Guardiola: Najlepszym jest Messi.
Dziennikarz: Ale chodzi mi konkretnie o napastnika jako dziewiątkę, czy Agüero jest najlepszą 9-tką?
Guardiola: Messi jest najlepszą 9-tką. Jest też 10-tką, 6-tką, 5-tką, 11-tką, 4-ką... On jest po prostu najlepszy.
24
@Faun Abstrahując od tematu Buczy, to są to bardzo mądre słowa, o których wiele ludzi zapomina.
6
@Homeopata8989 Ja bym wolał zasadę że karny podczas meczu jest traktowany tak samo jak karny w serii rzutów karnych, czyli albo jest gol, albo nie. Nie powinno być dobitek, bo też się pojawia problem tego że zawodnicy za wcześnie wbiegają w pole karne i to potem może mieć wpływ na dobitkę. Zrobić że jak gol, to jest gol i normalnie przeciwnik zaczyna ze środka, a jak słupek, poza bramką czy bramkarz obronił to gra przerwana i bramkarz zaczyna z 5. metra.
1
@Kgorecki2500 A co niby źle powiedział? Jaki inny naród jest historycznie naszym przyjacielem? I to od tak długiego czasu.
5
@Rewolucja123 Są fani Simeone i jego stylu gry. Sam go podziwiałem na początku jego pracy w Atletico, bo to naprawdę było imponujące, bez wielkich nazwisk, bez wielkich pieniędzy był w stanie rywalizować w lidze kosmitów z Barcą i Realem. Jednak czas mija, jest więcej pieniędzy, więcej nazwisk, więcej możliwości, a styl dalej ten sam. To mi się już nie podoba. Antyfutbol.
8
@szoch6 Jesteśmy cierpliwi. Do czasu aż chodzi o aborcję lub blokadę TVN.
0
@tommyVERceti Kolego, psycholog to nie to samo co psychiatra. Nie ma nic złego ani dziwnego w chodzeniu do psychologa. Sam miałem taki okres w życiu że bardzo tego potrzebowałem i nie spodziewałem się że aż tak bardzo mi to pomoże. Znajdź jakiegoś polecanego terapeutę, nawet nie musi być w okolicy bo łatwo możesz umówić się na spotkanie online. Ja sam mam czasami podobnie jak ty, ale nie jest to permanentne, w takich momentach pomagają mi rzeczy które lubię robić i dzięki temu moje myśli są gdzie indziej, nie ma co siedzieć i się zamartwiać. U mnie też jest tak że sobie mówię że to przejdzie, no i tak jest, przechodzi po jakimś czasie więc nie ma co przykładać do tego większej uwagi. Umów się do jakiegoś psychologa i po prostu pogadaj z nim, to będzie jak rozmowa z kumplem z tym że on cię nie zna i nie będzie cię oceniał tylko postara ci się pomóc, w końcu za to mu płacisz. A oprócz tego to polecam robić coś co ci sprawia przyjemność i w chwilach największego smutku właśnie poświęcić się tej rzeczy. Jakbyś chciał pogadać to śmiało możesz pisać na pw. Powodzenia!
0
@jeyx77x Sytuacja w lidze jest dobra? Myślę że my walczymy o mistrzostwo. To nie jest jeszcze przegrane.
0
@jeyx77x Też tak uważam że na początku to Nico był tym lepszym, ale potem nieco przygasł, a może raczej to Gavi niesamowicie wystrzelił. Teraz z kolei rola Gaviego opadła wraz z przyjściem Xaviego, a Nico to już tylko wchodzi na ostatnie 15 minut.
59
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277734375_2556587547810835_692142543548180507_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=daRzOghHisAAX83PTqn&tn=3sAzpwbbRYpRxs_f&_nc_ht=scontent-amt2-1.xx&oh=00_AT-lTVNjPvGlGKYxcvAd9-lMIbLtJJxX9gYKiDIF0YyIzA&oe=625188CA No i to są factos.
0
@SkilledHydra16 Najpierw jest kibicem, a dopiero potem trenerem.
15
@Hubsao To są słowa wkurwionego (i pewnie podpitego) kibica po meczu, gdzie kolejny raz ten sam piłkarz marnuje dobre sytuacje i pozbawia Messiego szans na tytuł.
12
https://scontent-ams4-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277671519_5106917002685428_2401491007340605033_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=sQKpx5wzYZ8AX974bPf&tn=3sAzpwbbRYpRxs_f&_nc_ht=scontent-ams4-1.xx&oh=00_AT-BIvfZbO1uSYlfgp4JbuH-_34f3IhwWyCsYTjkvNHvZw&oe=6252322F
Jestem hetero... Jestem hetero... Jestem hetero...
1
@Commandement Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Sondaże pokazują podobne poparcie na poziomie 8-10%
5
@Survier Widać w nim dużą pewność i chęć brania gry na siebie.
0
La Rambla bawi, La Rambla radzi, La Rambla nigdy cię nie zdradzi.
1
@don'T.R.I.P.e Dzięki ❤️ Kombinerkami złapałem i zrobiłem jak radziłeś i się udało :D
0
@DamianBarcaCule A kto powiedział że bez?
2
@Messibestplayerintheworld Vinicius pokazał kim jesteście.
0
@dv7wisnia No nic się nie stanie. Po prostu uszkodzę nowy telefon którego nie będę mógł zwrócić.
0
Ej szybka sprawa, jestem debilem XD kupiłem nowy telefon, chciałem przełożyć karty SIM ze starego, no i przez nieuwagę włożyłem slot z kartami ze starego telefonu do tego nowego. No i teraz mam problem bo nie mogę tego wyjąć XD Tak wystaje trochę i jak pociągnę mocniej to nie idzie dalej, a obudowa jakby się wygina więc nie chcę jeszcze mocniej ciągnąć. Redmi note 10 pro, da się jakoś go rozkręcić albo coś? Albo wizyta w serwisie uratuje go?
Tak to wygląda https://zapodaj.net/images/ff48c5890c565.jpg
2
@AnnaMarianna Fajnie mieć stały kontakt, ale dużo lepiej bajerować na żywo. Pisanie ograniczam do jakichś pierdół typu gdzie jadę albo co będę robił. Nie warto opierać flirtu na wiadomościach tekstowych.
0
Przecież taki dres można kupić w każdym sklepie z dresami.
2
@FCB24 Ja kiedyś robiłem 6 Weidera, doszedłem do 25. dnia i miałem bardzo ładny brzuch, a pierwsze efekty były widoczne jeszcze szybciej. Z tym że miałem bardzo mało tkanki tłuszczowej więc dlatego mięśnie szybko się uwidaczniały. Nie wiem jak jest u ciebie.
7
Co za występ Pedriego: https://streamable.com/3jhn2z
Tak gra 19 latek. Brak słów, co za inteligencja, co za elegancja, co za kreatywność. Czy mówię o Inieście? Też, ale wszystko to pasuje do tego gówniarza.
46
Tak patrzę na grę naszych chłopaków i jestem pod wrażeniem, ale uważam że właśnie teraz dobrze widać jakim piłkarzem był Messi. Zachwycamy się zagraniami Busquetsa, dryblingami Dembele, inteligencją Pedriego czy łatwością dochodzenia do sytuacji Ferrana, a Messi miał to wszystko w jednym 170 centymetrowym ciele.
A co do samego Pedriego, to jeszcze przed golem, widząc jego grę w tym meczu powiedziałem sobie że on wzorowo pracuje na miano najlepszego transferu w historii Barcelony. Biorąc pod uwagę ile za niego zapłacono, a ile już dam dał i daje, strach pomyśleć ile może nam dać w przyszłości, ale lubię się tak bać. Jestem przerażony ile on u nas osiągnie. Prawdziwy Złoty Chłopak.