Poważnie jest tu ktoś kto wolał Barçę za Martino?
Obecnie przynajmniej widać że to Valverde przewodzi zespołowi i prowadzi go po swojemu. A Tata od meczu z Rayo gdzie mieliśmy mniejsze posiadanie piłki został odsunięty od składu i to szatnia miała więcej do powiedzenia na temat taktyki czy składu niż trener.
Wy te problemy ze znacznikami macie na wersji mobilnej? Czy na komputerowej też? Pytam bo aż ciekawy jestem czemu ja nie mam takich problemów na komputerze.
Jeśli spojrzeć na wszystkie trofea to już nie wygląda to tak świetnie. A te 3 LM z rzędu z uwagi na okoliczności ich zdobycia jakoś też nie świecą tak mocno.
Może prawdą jest że każdy widzi to, co chce widzieć, ale oglądając powtórkę widzę że Courtois zwyczajnie nie zdążyłby zablokować strzału Tagliafico. Piłka na dodatek były uderzona wysoko i to tez utrudniłoby interwencję.
No skoro Marca tak twierdzi to chyba dyskusja zamknięta. I tym bardziej śmieszą głosy mówiące że ta sytuacja była klarowna xD Oczywiście klarowna w sensie że bez wątpienia decyzja została podjęta słusznie. Prawda jest taka że można było uznać gola i także nie uznać. Obie decyzje da się wybronić. Jednak dziwnym trafem tego typu sytuacje są często interpretowane na korzyść Realu.
Przychodzi mężczyzna do przychodni NFZ, aby umówić się na badanie kardiologiczne.
- Dzień dobry, chciałbym się zapisać na badanie kardiologiczne
- Dzień dobry, już sprawdzam najbliższy wolny termin... Najbliższy to równo za 10 lat. Pasuje panu? - powiedział pracownik rejestracji pewny narzekań ze strony pacjenta z uwagi na długi czas oczekiwania.
- W porządku. Ale rano czy wieczorem? - zapytał pacjent
Pracownik zrobił zdziwioną minę i zapytał:
- Proszę pana, to jest za 10 lat. Co to za różnica, czy rano, czy wieczorem?
- A bo rano mam okulistę. - odpowiedział pacjent
Pewnie chodzi o to że zakładano że panowie przyjdą i będą wzmocnieniem dla zespołu. A tak nie jest bo podobno słabo prezentują się na treningach, a na pewno poniżej oczekiwań.
Zimowe błędy:
Oba transfery (Murillo i Boateng) okazały się zaskoczeniem, gdyż żaden z graczy nie prezentuje poziomu odpowiedniego dla Barcelony. Dużą rolę w ich pozyskaniu odegrała potrzeba taniego transferu.
Kolejny raz tania opcja nie opłaciła się, gdyż żaden z graczy nie dodaje niczego do zespołu. [Diario Sport]
Ciekawe, w pucharowych meczach Murillo nie wyglądał jakoś bardzo źle, grając pierwsze mecze. O Boatengu nie ma co się wypowiadać, jednak taka opinia o Murillo może być zaskoczeniem.
7
Malcolma na pewno nie będzie.
0
Bo jedni i drudzy nie stanowią zagrożenia dla systemu.
0
Poważnie jest tu ktoś kto wolał Barçę za Martino?
Obecnie przynajmniej widać że to Valverde przewodzi zespołowi i prowadzi go po swojemu. A Tata od meczu z Rayo gdzie mieliśmy mniejsze posiadanie piłki został odsunięty od składu i to szatnia miała więcej do powiedzenia na temat taktyki czy składu niż trener.
0
Większość odpowiedzi znałem już po przeczytaniu opisu :D Nawet nie patrzyłem na kratki
4
Bardzo trudna krzyżówka na to piątkowe popołudnie.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51970695_10157510166219305_1947151761835819008_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=cbf5cd977e38977e3c7fc16d57ef4a4b&oe=5D271D68
1
"zamiast stawiać na młodzież" xD
Lenglet, Arthur, Dembélé czy Aleñá to nie jest stawianie na młodzież?
2
O Grecji z 2004 też mówiono że nikt nie będzie pamiętał.
0
Wy te problemy ze znacznikami macie na wersji mobilnej? Czy na komputerowej też? Pytam bo aż ciekawy jestem czemu ja nie mam takich problemów na komputerze.
3
Jeśli spojrzeć na wszystkie trofea to już nie wygląda to tak świetnie. A te 3 LM z rzędu z uwagi na okoliczności ich zdobycia jakoś też nie świecą tak mocno.
0
"w tym dziesięcioleciu" masz na myśli ostatnią dekadę? Jeśli tak to niby na jakiej podstawie ktoś ma stwierdzić że Real był lepszą drużyną?
0
Ja mogę, hehe.
0
Pewnie kupując konta na allegro. Jednak nie jest to za darmo tylko kwestia dosłownie kilku złotych. Podobnie jest ze Spotify.
0
Tak tylko tu nie chodzi o to że sędzia się pomylił na ich korzyść. Tu chodzi o ilość takich pomyłek w porównaniu z pomyłkami na naszą korzyść.
0
Do tej pory Barça walczyła o wszystkie puchary na maxa. W tym sezonie oszczędzają się na dwóch pozostałych i skupiają na LM.
2
Rzeczywiście trudny wybór między ter Stegenem, a Iñaki Peñą.
1
Dom z papieru
1
Możemy też stwierdzić że Tadic nie brał udziału w akcji. Obie strony mają rację
0
Może prawdą jest że każdy widzi to, co chce widzieć, ale oglądając powtórkę widzę że Courtois zwyczajnie nie zdążyłby zablokować strzału Tagliafico. Piłka na dodatek były uderzona wysoko i to tez utrudniłoby interwencję.
3
No skoro Marca tak twierdzi to chyba dyskusja zamknięta.
I tym bardziej śmieszą głosy mówiące że ta sytuacja była klarowna xD Oczywiście klarowna w sensie że bez wątpienia decyzja została podjęta słusznie.
Prawda jest taka że można było uznać gola i także nie uznać. Obie decyzje da się wybronić. Jednak dziwnym trafem tego typu sytuacje są często interpretowane na korzyść Realu.
1
Jeśli ją trzyma to tak. Jeśli jest bliski jest złapania to już nie.
23
I ten Ramos xD
7
Mam takie samo zdanie. Gdyby tego zawodnika nie było to Courtois i tak by nie obronił tego strzału.
1
1
Nie rozumiem tych kar. Jakby się nie przyznał to by nie dostał kary?
15
Gdy wprowadzano VAR część osób mówiła że i tak wałki będą dalej. Trudno było mi w to wierzyć. No ale jak widać mieli rację.
0
Jest możliwe
11
Przychodzi mężczyzna do przychodni NFZ, aby umówić się na badanie kardiologiczne.
- Dzień dobry, chciałbym się zapisać na badanie kardiologiczne
- Dzień dobry, już sprawdzam najbliższy wolny termin... Najbliższy to równo za 10 lat. Pasuje panu? - powiedział pracownik rejestracji pewny narzekań ze strony pacjenta z uwagi na długi czas oczekiwania.
- W porządku. Ale rano czy wieczorem? - zapytał pacjent
Pracownik zrobił zdziwioną minę i zapytał:
- Proszę pana, to jest za 10 lat. Co to za różnica, czy rano, czy wieczorem?
- A bo rano mam okulistę. - odpowiedział pacjent
60
Zmieniłbym formę przedstawienia tego
0
Pewnie chodzi o to że zakładano że panowie przyjdą i będą wzmocnieniem dla zespołu. A tak nie jest bo podobno słabo prezentują się na treningach, a na pewno poniżej oczekiwań.
1
Zimowe błędy:
Oba transfery (Murillo i Boateng) okazały się zaskoczeniem, gdyż żaden z graczy nie prezentuje poziomu odpowiedniego dla Barcelony. Dużą rolę w ich pozyskaniu odegrała potrzeba taniego transferu.
Kolejny raz tania opcja nie opłaciła się, gdyż żaden z graczy nie dodaje niczego do zespołu. [Diario Sport]
Ciekawe, w pucharowych meczach Murillo nie wyglądał jakoś bardzo źle, grając pierwsze mecze. O Boatengu nie ma co się wypowiadać, jednak taka opinia o Murillo może być zaskoczeniem.