0

Pierwsze zdanie w opisie: ATTENTION: This is NOT the official video or song of the 2010 FIFA World Cup!

1

Smooth Criminal

2

Prawdą jest że uwielbiam kiedy Real przegrywa, zawsze życzę im jak najgorzej i dziwi mnie że ktoś widzi w tym coś złego.
Jednak jeśli miałbym wybrać między porażką Realu, a zwycięstwem Barçy to wybór będzie prosty.

2

Sędzia liniowy

A bez tych superśmiesznych żartów: Ramos
https://en.wikipedia.org/wiki/2016_UEFA_Champions_League_Final

0

Tak

7

Te plotki uzależnione są od ostatniego meczu. Jeśli w rewanżu z Realem wygramy 3-0 to będą się pojawiać plotki że Valverde pewny pozostania na kolejny sezon. Gdy z kolei przegramy 0-3 to pojawią się plotki że chce odejść i szatnia chce zmiany trenera. Nie ma co się przejmować takimi rzeczami.

1

Ma duży związek.

2

"Wiele osob tutaj twierdzi, ze to zawodnicy graja a trener za nich nie odpowiada." Chyba tylko kretyni tak twierdzą.

0

To niezły Busquet's

0

Bo Dybala ma polskie korzenie.

19

Co to za brednie? Na tym zakazie zyskują supermarkety bo ludzie w sobotę kupują w nich więcej żeby mieć na niedzielę. Pracownicy w tych marketach mają co prawda wolną niedzielę jednak w sobotę siedzą dłużej a w poniedziałek zaczynają szybciej. Kilkadziesiąt tysięcy małych sklepów zbankrutowało z powodu tego zakazu.

0

Słuszna uwaga, nie sprawdzałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Właśnie na początku ostatniego Clásico ze zdumieniem obserwowałem jak Real tworzył te trójkąty. Dosłownie w każdej części boiska obok gracza z piłką pojawiało się dwóch kolegów. Do tego nasz nieskuteczny pressing, atakowaliśmy wysoko zawodnika z piłką, a nie kolegów do których mógł zagrać. Głównie przez to pierwsza połowa wyglądała tak jak wyglądała.

0

Chyba madrycka rzeczywistość, tutaj się zgodzę.

0

Powiem ci że często oglądam z komentarzem hiszpańskim. Tam zawsze komentują w ten sposób. Niektórych może drażnić taki styl komentowania, jednak mi się podoba. Tak jak sam wspomniałeś oni żyją każdą akcją nawet taką daleko od bramki. To sprawia że nawet nudny mecz przyjemniej się ogląda :)

0

Poszukaj całego meczu i puść koło 50. minuty

0


Obejrzyj sobie.

2

Teraz zaczęły powstawać memy o cebulactwie? Chyba z kilka lat już są obecne w mainstreamowym internecie.

0

Jak niby opodatkować Kościół? Wprowadzić kasy fiskalne przy wejściu i sprzedawać bilety? Trzeba po prostu odłączyć Kościół od państwa i tyle. A co do opodatkowania to zlikwidować podatek dochodowy, obniżyć inne podatki, zostawić te pieniądze ludziom w kieszeniach, już oni sobie doskonale poradzą z nimi. To jest wyjście, a nie banialuki o tym że damy wam to, damy wam tamto, kolejki do lekarzy się zmniejszą, wszyscy dostaną podwyżki itp.

A co do mniejszego socjalizmu to nie zgadzam się. Widziałem wywiad Biedronia, w którym został zapytany czy obecne podatki są za niskie, odpowiednie, czy za wysokie. Odpowiedział że obecne podatki są odpowiednio wysokie i (xD!) większość ludzi tak uważa. To jest taki sam socjalista jak PiS, tylko on chce przeznaczać te pieniądze na coś innego niż PiS, jedyna różnica.

2

Przedstawianie faktów to atak?

0

Super inicjatywa! Pewnie mało osób to zainteresuje, ale są tacy, ze mną na czele, którzy uwielbiają takie analizy :) Oby więcej takich

0

Witamy w Polsce. Za taką sytuację możesz podziękować mądrym rodakom.

0

"Nie bierze pod uwagę czynnika ludzkiego "
Trudno żeby automatyczny algorytm brał pod uwagę czynnik ludzki.

1

Suarez robi inne rzeczy na boisku jak strzelanie bramek.

0

Miranda też i co z tego?

0

Lubię: Bale, Varane, Benzema

Nie lubię: Ramos, Casemiro, Marcelo, Carvajal

0

Tego nie powiedziałem. Po prostu obecny mecz nie jest dobrą okazją do roszad. To że wcześniej były ku temu lepsze okazje, a Valverde z nich nie skorzystał to już inna para kaloszy.

1

To była ironia. Mnie śmieszą niesamowicie takie głosy które porównują obecny środek pola do tego za Guardioli.

9

Co to za bajdurzenie?? Kiedyś graliśmy Xavim, Iniestą w środku i dało się grać!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?