1

0

Ale super jest przeczytać coś mądrego po tej całej kupie bzdur które tutaj się wypisuje. Mi jest naprawdę szkoda Valverde. Tak jak napisałeś on w ciągu 2 sezonów przegrał tak naprawdę 2 mecze. W ciągu tych 2 lat dał nam 2 mistrzostwa i najprawdopodobniej 2 puchary. Pierwsze z nich zdobyte po sezonie, gdzie w sierpniu każdy mówił że Real nas rozjedzie. O tym się oczywiście zapomina.
I teraz zwalanie winy na Valverde za ten mecz. Czy po meczu w Rzymie największym zarzutem obok braku rotacji nie było to że wyszliśmy zbyt defensywnie? Było. A co wiedzieliśmy na Anfield. Ustawienie 4-3-3. Jaka reakcja? "No debil, na co on liczył wychodząc tak, powinien dać 4-4-2" Czyli sami ludzie domagają się tego żeby wyjść defensywniej, a dokładnie za to samo krytykowali trenera rok temu... Czyli jakby nie było trener wyciągnął wnioski. Wtedy nie było rotacji. Teraz były, zespół był świetnie prowadzony przez cały sezon.
Polubiłem Valverde od początku jego pracy tutaj. Zaimponował mi ogromnie tym, z jakiego gówna w jakim byliśmy po Superpucharze nas wyciągnął. Często też irytował mnie swoimi niektórymi decyzjami. Do tego popełniał błędy. Kto ich nie popełnia? Ten sezon pokazał że wyciągnął wnioski. Szkoda że nic to nie dało jeśli chodzi o LM. Gdyby Liverpool nie strzelił tych szybkich dwóch goli na początku drugiej połowy mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Jestem pewny że w końcu byśmy strzelili gola. Po tym szybkim 3-0 piłkarzom zapaliła się lampka "Roma" i po prostu przestali grać i przede wszystkim myśleć. Tutaj szukałbym winy w tej porażce, a nie w osobie Valverde.

2

Dlaczego brak słów? Według mnie ten gol był zaplanowany. Specjalnie odszedł że niby zmiana wykonawcy, chwila zamieszania i wykorzystali to. Świetne cwaniactwo ze strony Liverpoolu.

2

Jeśli według ciebie rolą kapitana jest darcie ryja na kolegów no to gratulacje.

7

Ale bzdury.

0

"CDM Vidal" xD

2

Nie ma problemu, wasza wysokość!

3

No ci tłumaczę że to są zadania z arkusza ze starą formułą.
https://plikicke.men.gov.pl/EGZAMIN_MATURALNY/2019/FORMULA_OD_2015/matematyka/MMA-P1_1P-192.pdf
takie zadania miałeś co nie?

0

Nie ma takiej możliwości. Te zadania są ze starej formuły. CKE się pomyliło na początku i przez to całe zamieszanie.
Jak wrzucili arkusze na swoją stronę to na odwrót podpisali starą i nową formułę.

0

No w sumie racja. Zwierzęta, nie ludzie. Hałasowali żeby piłkarze nie mogli wypocząć po podróży.

1

Normalne zachowanie które ma na celu pogorszenie formy drużyny rywali. Nie oni pierwsi tak zrobili i nie ostatni.

0

No ciekawe, taki Mirosławski mówił że rozmawiał z Niemcami i tam mówią Stejgen

0

No jak na przykład masz polecenie do tematu językowego "odwołaj się do fragmentu, własnych doświadczeń oraz tekstu kultury" i odwołasz się nie po kolei to już ci odejmują.

1

No to zależy od regionu. Może tam skąd pochodzi to mówi się "dajk".
Podobnie jak ter Stegen. W zależności od regionu Niemiec będzie stegenem, sztegenem, sztejgenem, stejgenem itd

1

W tym że niektórym ta Roma się chyba rzuciła na głowę.

0

Będą mieli odjęte za niezrealizowanie polecenia.

1

Przestańcie, proszę.

16

Nie spoileruj...

12

Tak trudno zrozumieć że większość tutaj nie kibicuje City tylko Guardioli?

1

Może dlatego że wtedy mieliby punkt mniej?

1

Zawsze mnie śmieszy gdy ktoś kwestionuje takie słowa.
Sam mam kolegę homosia i on sam mi kiedyś powiedział że jego wkur**ją geje.

10

Jest taki jeden który chce to zrobić. Ale on podobno obraża kobiety.

0

Tez tego nie rozumiem ale dużo osób tak podaje wyniki. Nawet Hiszpanie mówią o 2-6 na Bernabéu. Ja zawsze wolę mówić 6-2 na Bernabéu.

2

1. Messi
2. Messi na ławce
3. Kontuzjowany Messi

51

Jeśli chodzi ci o focha na prezentera który na scenie zapytał ją czy potrafi twerkować to się wcale nie dziwię jeśli chodzi o tego focha.

0

No rzeczywiście bardzo groźni xD
No i tak jak ściah zauważył. Co masz na myśli mówiąc antyszczepionkowcy? Niektórzy nazywają tak również tych którzy nie tyle są przeciw szczepionkom co przeciw przymusowi szczepień.

1

Są. Osoby które nabierają się na "płaskoziemców".

0

Jeśli odrzucamy Taconafide no to
1. Deszcz Na Betonie
2. Ślepe Sumy
3. Krwawa Jesień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?