1

No to właśnie napisał. Wraz z adaptacją de Jonga i Arthura wróci kontrola meczu.

0

Do symulek się zgadzam. Podobny przypadek co Cristiano, świetnie zbudowany fizycznie a pada przy minimalnym lub nawet żadnym kontakcie.
A z kolei jego dyskusje zawsze wywołują uśmiech u mnie :D
Albo ta sytuacja gdy desperacko próbował wymusić żółtą kartkę, ciągnąc rywala za koszulkę w 90 minucie. Hahahaha

0

Ja również. Polubiłem go od samego początku. I mimo że często irytuje zmarnowanymi sytuacjami to jednak imponuje mi to jak biega w każdym meczu i nie odpuszcza żadnej piłki nawet przy 3-0 w 90 minucie. No i te przewrotki, woleje, rabony itp

23

Nic więcej nie trzeba dodawać. Niektórzy chyba myślą że kiedyś Busi grał jak Kanté.

1


Ta akcja doskonale podsumowuje Suáreza. Najpierw prawie się wywalił by sekundę później kopnąć raboną i zaliczyć asystę :D
A pewnie akcję później nie trafił z 5 metrów.

1

No to taki Suárez jeśli chodzi o sytuacje :P
Mi w pamięci zapadł gol chyba z Panathinaikosem kiedy tak z pierwszej piłki uderzył i fantastycznie przelobował bramkarza. Ostatnio Suárez podobnie strzelił z Sociedad. Choć nieco mniej spektakularnie.


O, a kto to podawał wtedy do Eto'o? :D

0

A gdzie wtedy balans? :P
W sumie wygrywanie każdego meczu 10-5 byłoby ciekawe

0

Jak wtedy grał? Taki szybszy Suárez?

2

Gdyby do obecnej Barcelony dołączył Dani Alves z lat 2009-12, Xavi 2009, Iniesta 2010-15 i Neymar 2015/16 to byłaby chyba to najsilniejsza drużyna w historii.

2

To na jakim dnie musiała być Premier League skoro takie Leicester wygrało ligę.

1

No a jeśli nawet to ustawka to co z tego? Nie pierwsza taka sytuacja i nie ostatnia. Nie rozumiem tego poruszenia.

0

Wina Valverde xDDD

0

Może po to że celem było wysoka wygrana aby dać fanom troszkę radości po blamażu w Liverpoolu?

1

No nie wiem czy tydzień przed ostatnim meczem sezonu którym jest finał Pucharu to jest odpowiedni moment na rotacje.

1

Komentarz usunięty

3

W sumie racja. Przegrali mecz to powinno ich się wypie**olić z klubu. Też nie ogarniam jak można znowu wystawić tych samych zawodników którzy przegrali mecz...

1

Myślę że pełno takich osób by się znalazło tutaj.
Ja bym w życiu się nie zamienił z nimi jeśli chodzi o ostatnie lata.

1

Gówniany trochę ten tytuł

0

No akurat takie porównanie jest bez sensu. Malcom też zagrał świetnie w meczu z Realem, nie mając wielu minut. Jeden mecz nie jest żadnym wyznacznikiem.

1

Z Interem i Realem. W pozostałych meczach nie grał za dobrze. Ale powody tej jego złej gry mogą być 2.
Albo jego niskie umiejętności, albo brak regularnej gry. Obie możliwości są równie prawdopodobne. Jeśli jego sytuacja nie ulegnie zmianie to nigdy się nie dowiemy jaka jest prawda.

4

Niezłe myślenie. Obojętnie kto, byleby jakiś młody zagrał xD
Czas na ogrywanie młodych już był, Aleñá z tego skorzystał, Puig już niekoniecznie. To że Valverde miał wiele możliwości aby dać pograć młodym, a z tego nie skorzystał to jedna sprawa. Natomiast domaganie się gry dla Puiga czy Aleñíi teraz w ostatnim meczu sezonu jest dziwne według mnie. W finale Valencia nam się nie podłoży i powinien wyjść najsilniejszy skład.

0

Nie wiem, pewnie na stronie liceum xd
Zakładka "rekrutacja" i tam powinny być wszystkie informacje

0

Trzeba sprawdzić od ilu punktów dane liceum przyjmuje

5

Tytuły drużyn młodzieżowych w tym sezonie:
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Infantil B
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C

0

A co tu ma poparcie do tego? :D
Jeśli uważasz że taki Douglas jest za słaby na Barcelonę, ma za małe umiejętności itp no to nie kibicujesz mu z racji tego że jednak gra w tym klubie? Myślę że jednak tak, a jednocześnie uważasz że się nie nadaje do tego by tu grać.

0

Nie wiem jakie kompetencje ma Liroy. Myślę że niewielkie. To że jest członkiem koalicji którą popieram niczego nie zmienia.

3

Ukraina sama w sobie jest jak skecz więc nic dziwnego że takiego prezydenta mają.
A co do Trumpa to właśnie bardzo dobrze że jest biznesmenem. Dorobił się mnóstwa kasy więc przynajmniej widać że robi coś z idei a nie żeby się nachapać. Traktuje kraj jak przedsiębiorstwo i gospodarczo przynosi to jak na razie świetne rezultaty.

1

No na pewno były piłkarz jest odpowiednią osobą do rządzenia krajem

3

Może dlatego że do polityki powinni wchodzić ludzie którzy coś wiedzą o polityce, historii, prawie itp.
To jest właśnie dzisiejsza dem***acja. Każdy chce mieć swojego reprezentanta. Nieważne czy się on nadaje czy nie.

0

No a Puig zagra w finale PK? Nie wydaje mi się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?