1


Polecam wszystkim obejrzeć i posłuchać. Przyznam że kliknąłem ze względu na Viki, ale zostałem z powodu orkiestry. Przepiękne brzmienie, a jak włącza się chór to aż miałem ciarki na plecach. No i nie zgodzę się że kolędy są tylko dla chrześcijan i ateiści nie mogą ich słuchać. Dla mnie przede wszystkim jest to utwór muzyczny, tutaj w genialnym wykonaniu orkiestry. Po prostu piękne i z tego powodu polecam wszystkim niezależnie od wyznania. Jak ktoś jest wrażliwy na piękną muzykę to na pewno mu się spodoba, a słów i tak nie słychać wyraźnie, przynajmniej dla mnie. Tej kolędy nie znam i przez to że Viki bardzo niewyraźnie śpiewa to nawet nie wiem o czym tak naprawdę jest. Ale jakie to ma znaczenie? Tekst mogę sobie później sprawdzić, tutaj tylko mogę się cieszyć muzyką.

5

Rodzina rodziną ale przykro jest czasami jak się tego słucha. W końcu temat rozmów padł na głównego aktora 2020 czyli koronę. Pierwsze pytanie "Dobra, a powiedzmy tak, wierzysz w koronawirusa?" xD Już samo to pytanie jest absurdalne, a z czasem było tylko lepiej. Jak można wierzyć/nie wierzyć w koronawirusa? Co innego jest rozdmuchana pandemia, polityka strachu i możliwe "badanie" społeczeństwa na zasadzie na ile mogą sobie pozwolić jeśli chodzi o ograniczenia, a co innego obecność wirusa który rzeczywiście jest. Na pewno nie taki groźny jak mówią w telewizji ale jest.
No ale rozmowa się toczy dalej. Wiadomo, standardowo: mi tam nic się nie stało, to tylko mocniejsza grypa, kłamstwo. Ale ciocia odpowiedziała na to pytanie "tak, bo go przeszłam". No tu się trochę wujkowie zbili z tropu bo nie spodziewali się takiej odpowiedzi :D Zaczęli ją przekonywać że tak właściwie to ona nie miała korony tylko grypę. Odpowiadała że miała ciężki kaszel przez 2 tygodnie i czuła takie zmęczenie że nie mogła przejechać kilometra na rowerze bo już miała zadyszkę, do tego osoba z jej pracy miała test pozytywny. No ale udowadniali jej że to nie to :D A najlepsze padło później. Wujek mówi że on nie wierzy w wirusa. "Jakiś czas temu przez 3 tygodnie chodziłem na miękkich nogach do pracy, czułem się słabiutki, bolały mnie wszystkie mięśnie, brałem leki i nic nie pomagało, miałem duszności i kaszel. Po 3 tygodniach minęło, no i co? Gdzie ten koronariwus?" No tak jakby chyba właśnie opisał przebieg tego zakażenia :D Inna ciotka się włączyła w jego obronie mówiąc ze dobra wierzcie sobie w co chcecie ja nie wierzę w tego wirusa bo to kłamstwo i mi tam nic nie jest :D
No co tu mówić, jest wesoło. Wódki co prawda nie piję bo nie lubię ale zaraz wjeżdża kolejna z Perełek dzięki którym jakoś to leci...

38

W końcu...
Jarosław Kaczyński zapowiedział koniec rządów PiS w 2021 roku
https://zapodaj.net/images/c3f87684ca3dc.jpg

6

Jestem za Laportą, ale gdy tak myślę o tym to wydaje mi się że bardziej kieruje mną serce niż rozum. Cały ten mistycyzm Laporta zawdzięcza temu że po katastrofalnym sezonie przyszedł młokos Pep i z miejsca wygrał wszystko tworząc jedną z najlepszych drużyn w historii. Podobnie jak Bartomeu wygrał wybory 2015 dzięki trypletowi wygranemu przez MSN. Czy sam Laporta ma obecnie plan na Barcelonę? Nie wiem. Obawiam się że jego lista kończy się na transferze Halanda oraz pepowskim "kiedyś to było". Niemniej widać że ma serce w barwach Blaugrany. To na pewno na plus.

3

@AmigoBlancos Te sanki kosztowały 12 dolców, mam nadzieję że zjeżdżając na nich potrącisz jakiegoś jelenia którego ugotujemy i zjemy. Bo tylko tak mogę wyjść na swoje na tym interesie...

7

@Comentateiro Mój nick też ma ciekawą historię. @Nano23 założył swoje konto na moją cześć jako mój następca, tylko taki szczegół że zrobił to 2 i pół roku wcześniej ode mnie. Tyran Messi włada nawet czasoprzestrzenią.

19

@th@les No jakby to powiedzieć... Czasu się nie cofnie, tych puszczonych goli już się nie wymaże, to co mają robić? Wstydzić się całe życie że najlepszy piłkarz w historii strzelił im gole? Dostaną fajną pamiątkę i tyle. Mimo że tych bramkarzy jest kilkaset to jednak jest to swego rodzaju elita, z tysięcy bramkarzy tylko oni dostaną takie limitowane piwo, to podnosi wartość takiego upominku. Naprawdę nie wiem gdzie tutaj coś złego. Szukanie problemu na siłę.

0

Cicha noc...
Nie, jak się ma jedenaścioro dzieci.
Święta noc...
A widzieli moje odciski?
Pokój niesie...
Aż nie przyjedzie moja matka.
Ludziom wszem.
A u żłóbka...
Tego nigdy nie umiałem.

0

@MarioVeB! Dawniej byliśmy za biedni żeby kupować sobie prezenty. Dawaliśmy sobie ból głowy!

0

@Bamboleo To już wiem co tak tłukło, całe dnie i noce tłukło

1

Od dawna już nie ma tej animacji fajerwerków przy klikaniu polecenia? Czy to mi się coś zepsuło? Albo ma to związek z czapeczkami?

0

0

@YoNoEntiendoNada To dobrze że nie widzisz mojego pokoju. Cały w plakatach Viki a do tego prywatne zdjęcia z 4. urodzin czy z Komunii.
Ale zaciekawiłeś mnie jednym, podasz mi choć 1 przykład "spermiarskiego" komentarza? :D A do tego pewnie jeszcze o tej 13 letniej dziewczynce? Dawaj. Nie przypominam sobie ale mam słabą pamięć.

0

Świąteczna Viki... Nanana nanana naanaanaaaa

3

@A_Gomesinho_21 Mnie wkurza że na liniach Valverde Puig, Enrique Puig czy de la Fuente Puig też muszą być jakieś konflikty.

2

@Yosemite Ta podcinka nad Almunią... To było kozackie nawet jak na niego.

101

Ja się chyba jednak zaszczepię. Mojej sąsiadce proponowali darmowe szczepienie na covid, a ona odmówiła. Zaledwie kilka dni później już nie żyła. Co prawda wpadła pod tira, ale niesmak pozostał.

13

Ale się dzieje na Twitterze!
https://zapodaj.net/images/1a02edf004a0e.jpg

4

"I won this Złota Piłka FCBarca.com: GŁOSOWANIE by a lot!" ~ @VamosRakieta

5

Ja chcę tylko tak na szybko coś napisać. Dziękuję wam wszystkim że tu jesteście, kolejny raz niby siedzę na zwykłej stronie internetowej ale czuję się jakbym spędzał czas z kolegami, świetnie się bawię i tyle co dzisiaj się uśmiałem czytając wasze wpisy związane z głosowaniem czy z galą to głowa mała :D Kocham was!!

1

@MesQueUnClub96 to nas uuu uuu

1

@IronSanHybrid Wiedziałem że dobrze wybrałem plany na dzisiejszy wieczór.

38

https://zapodaj.net/images/6e6edcfe6bb42.jpg
Ja już przygotowany na galę.

11

RAMBLA WYBIERA

Wszyscy się zgodzimy że główna rywalizacja wieczoru to @BarcaInfo vs @VamosRakieta
Z najnowszego sondażu wynika że jak na razie prowadzi @VamosRakieta 105 punktów do 84.
Jednak wszystko się może jeszcze zmienić. Pytane osoby nie zawsze chcą odpowiadać zgodnie z prawdą. Jakby tego było mało, krążą plotki że pojawiło się sporo głosów nieważnych. A i do tego dochodzą głosy korespondencyjne oraz zagranica.
Wszystko wyjaśni się dzisiaj po godzinie 20. Jednak już teraz możemy być pewni jednego: będzie się działo, oj będzie się działo!

Dla Fucktów, Nano 22, Lipinki Łużyckie.

1


Za każdym razem gdy rano wstaję do pracy...

1

@hayek

przepis stąd wziąłem, fajnie pasuje
Szkoda że tak mi się dzieje bo naprawdę przepyszne to jest.

13

@IronSanHybrid Przynajmniej widać że jest też kibicem klubu.

0

Na pewno jest tu jakiś specjalista i od dietetyki to co mi szkodzi zapytać. Mam dziwną sytuację. Wczoraj ugotowałem sobie taką jedną potrawę, trzeci raz w życiu. No i trzeci raz po jej zjedzeniu mam krótko i dobitnie mówiąc srakę. Owa potrawa to kurczak smażony na oliwie, czosnek, pomidory, makaron, to wszystko robione na jednej patelni, pod koniec dodaję tartą mozzarellę. Bardzo fajny przepis, polecam. Jednak dziwi mnie że za każdym razem po zjedzeniu tego kończy się to tak samo. Jest to dziwne o tyle że w miarę sporo jem tych wymienionych składników i nic mi się nigdy nie dzieje, zawsze tylko po tym połączeniu. Z czego to może wynikać? Pierwszy raz myślałem że może kurczak był nieświeży. Pamiętam że drugim razem jadłem to 2 dni z rzędu i 2 razy kończyło się tak samo. Teraz trzeci i znowu. To musi być przez to tylko nie mam pomysłu dlaczego. Co takiego jest w tych składnikach co mi może szkodzić? Tam nie ma kiełbasy i ogórków z kefirem tylko chyba normalne połączenie produktów.

1

@Katalonbar 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny

4

Jak ktoś nie chce mówić na kogo głosuje to tak naprawdę się tego wstydzi. Ja się nie wstydzę na kogo głosuję w wyborach politycznych jak i fcbarcowskich. Dlatego głośno o tym mówię.
5 pkt @BarcaInfo za bycie niejako symbolem tej strony, ogrom pracy i poświęconego czasu dla nas zwykłych użytkowników. Dzięki niemu ja sam jak i wielu innych nie musimy mieć Twittera żeby być na bieżąco z informacjami. Zawsze przynajmniej kilka sekund przed redakcją. Według mnie nie ma osoby która robi więcej dla tej strony niż on. Liczni hejterzy głośno krzyczą ale nie pokazują żadnych konkretów. Kilkukrotnie pytałem ich na pw o jakieś konkrety czy dowody i do tej pory nie doczekałem się niczego wartego uwagi. To chyba o czymś świadczy.
3 pkt @Colon za bycie jedną z najciekawszych postaci tutaj. Mateista, wolnościowiec, fan tenisa i dobrej muzyki. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami a ja bardzo chętnie je czytam. Zawsze służy radą na pw. Mimo że nie znam go osobiście to wydaje się po prostu równym gościem.
1 pkt @Don-Corleone Don to Don. Może się nie odzywać przez rok, ale jak napisze w końcu jakiś komentarz to "klękajcie narody". Tak jak on nie pisze nikt inny, czytając jego wpisy nawet nie muszę patrzeć na nick żeby wiedzieć kto to pisze. Mimo że został już doceniony za całokształt przez redakcję to i tak dam mu ten jeden punkcik, symbolicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?